Gość: Kuba IP: 157.25.9.* 10.10.05, 23:57 Witam, szukam ludzi z "czwórki" z matury '97 a najlepiej z klasy 4 F (wych. Zamorska), może się zbierzemy kiedyś. Nie wiem czy tu zajrzę więc daj znać na maila: kuba.polakowski@plusnet.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szymonka78 Re: IV LO matura '97 28.05.06, 16:31 Witajcie! Koleżanka z IV LO potrzebuje naszej pomocy! Zapraszam na www.dominikagoliszewska.info. Pozdrawiam: SzymonKa (matura '97) Odpowiedz Link Zgłoś