Dodaj do ulubionych

IV LO matura '97

IP: 157.25.9.* 10.10.05, 23:57
Witam,
szukam ludzi z "czwórki" z matury '97 a najlepiej z klasy 4 F (wych.
Zamorska), może się zbierzemy kiedyś.
Nie wiem czy tu zajrzę więc daj znać na maila: kuba.polakowski@plusnet.pl
Obserwuj wątek
    • szymonka78 Re: IV LO matura '97 28.05.06, 16:31
      Witajcie!
      Koleżanka z IV LO potrzebuje naszej pomocy!
      Zapraszam na www.dominikagoliszewska.info.
      Pozdrawiam:

      SzymonKa (matura '97)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka