Dodaj do ulubionych

shitlist vol.5

17.02.03, 11:15
Władca Pierścieni: Dwie wieże

Niestety całkiem dobry film zapracował na wzmiankę na
mojej shitliście. Zawdzięcza to skiepszczonym efektom
specjalnym. Niestety w tylu miejscach widać wyłażący
komputer, że psuje to strasznie odbiór całości...
Najgorsze są panoramy Helmowego Jaru (przed bitwą) i
orkowie na wargach...

Ocena: 1 rolka
Obserwuj wątek
    • Gość: Milak Re: shitlist vol.5 IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 08.04.03, 18:50
      najgorszy jest zjazd elfa Legolasa na pseudodesce i pojawienie sie niewiadomo
      skad oddzialu elfow.


      ocena: 2,5 rolki;-)
      • da.killa Re: shitlist vol.5 09.04.03, 07:49
        Gość portalu: Milak napisał(a):

        > najgorszy jest zjazd elfa Legolasa na pseudodesce i
        pojawienie sie niewiadomo
        > skad oddzialu elfow.

        Skąd to wiadomo, ale nie wiadomo dlaczego mają w
        kołczanach po pięć strzał i jak starcza to im na całą noc.
        • Gość: #kasia Re: shitlist vol.5 IP: 217.96.75.* 09.04.03, 10:13
          ha!
          a mi ktos ciagle powtarza, ze czepiam sie pierdolek i psuje sobie przyjemnosc z
          ogladania filmow!!


          :)
          • krotoss Re: shitlist vol.5 09.04.03, 14:34
            ja tu nowy ;o) więc nie wiem jaka jest skala rolek, itd. wieć byłbym wdzięcny
            za link, czy jakieś wytłumaczenie. Ale nie po to tu piszę, chciałem się
            zapytać, czy ktoś oglądał coś takiego jak 'raport mniejszości'? Narazie
            powstrzymam się od komentowania walorów tego 'dzieła' pana Sz.
            • Gość: #kasia Re: shitlist vol.5 IP: 217.96.75.* 09.04.03, 15:09
              ja widzialam.. i to nic w porownaniu xXx.. ale ten ostatni jest niczym w
              porownaniu ze Znakami


              8 rolek
              • krotoss Re: shitlist vol.5 10.04.03, 11:57
                to powiedz mi jeszcze jak się układa skala rolek :o) choć na raport jej chyba
                nie starczy w mojej ocenie :o/
                • Gość: #kasia Re: shitlist vol.5 IP: 217.96.75.* 10.04.03, 12:01
                  wg. wlasnego uznania.. ja mam 10rolkowa skale
                  • Gość: Milak Re: shitlist vol.5 IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 17.04.03, 19:35
                    "Znaki" otrzymalyby zapewne cos w okolicach 8 rolek, gdyby nie scena, w ktorej
                    dorosly facet z dwojka dzieci siedzi z folia aluminiowa na glowie, po prostu
                    rewelacja ;-)

                    ocena: 6,8 rolki ;-)

                    • Gość: #kasia Re: shitlist vol.5 IP: 62.244.137.* 17.04.03, 19:59
                      po znakach fajnie jest obejrzec sobie Gladiatora i przypomniec tego kolesia z
                      czepkiem aluminiowym i porownac do cesarza /??/ z Gladiatora..


                      ale tylko ta jedna scena jest fajna jedna/jedyna na tyle kilometrow folmu, tyle
                      pieniedzy i zmarnowanego czasu

                      to boli

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka