Dodaj do ulubionych

JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO?

28.12.03, 00:20
jesli mielibyscie wybrac jakiekolwiek miejsce na ziemi, w ktorm mielibyscie
zamieszkac przez najblizsze kilka(nascie,dziesiat) lat, gdzie by to bylo?
Obserwuj wątek
    • radca Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:22
      qczi napisała:

      > jesli mielibyscie wybrac jakiekolwiek miejsce na ziemi, w ktorm mielibyscie
      > zamieszkac przez najblizsze kilka(nascie,dziesiat) lat, gdzie by to bylo?

      - FORDON

      radca
      • ivica Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:24

        ehhhh od 75 cos mi sie wydaje ze Fordon=dzielnica Bydgoszczy. ale co tam ja "wierzacy" kmiot moge wiedziec
        • radca Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:29
          ivica napisał:

          >
          > ehhhh od 75 cos mi sie wydaje ze Fordon=dzielnica Bydgoszczy. ale co tam
          ja "wi
          > erzacy" kmiot moge wiedziec

          - przestan juz Ivica
          mialem nadzieje,ze od Nowego Roku bedzie juz spokojnie,ale jednak nie
          wytrzymales (:

          a wracajac do tego FORDONU.... oczywiscie,ze jest to juz dzielnica Bydgoszczy
          i doskonale pamietam ten okres przylaczenia sie Bydgoszczy do Fordonu :)

          Piszac FORDON.... mialem na mysli ten stary FORDON nad Wisla, ale to juz nie
          jest to miasteczko, juz nie ten klimat, juz nie Ci ludzie i juz jest calkiem
          inne " piekno" tego dawnego miasteczka nad Wisla.

          radca
          • ivica Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:31
            ja tylko powtarzam twoje slowa z przed godziny. Juz ich nie pamietasz??
            • radca Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:35
              ivica napisał:

              > ja tylko powtarzam twoje slowa z przed godziny. Juz ich nie pamietasz??


              - a ja tylko dopasowuje sie do ciebie

              czysbys zapomnial swoje pierwsze popisy ?

              teraz od czasu do czasu atakujesz w ramach solidarnosci,wiec co ?

              nie ustepujesz " wierzacy" ??? atakujesz dalej ???
              • ivica . 28.12.03, 00:36
                • radca Re: . 28.12.03, 00:37
        • Gość: MMM Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 02.01.04, 21:24
          PRAWDA
    • ivica Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 00:22
      Wellington, Oakland lub gdziekolwiek indziej w tamtym kraju
      • Gość: rhemek Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.03, 01:28
        Warszawa
        Naprawde ladne miasto i w przeciwienstwie do bydgoszczy wolne od Q...
        • qczi Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 01:57
          wroble cwierkaly, ze 'warszawa to piekne miasto, pod warunkiem, ze sie tam nie
          mieszka'

          :)
          • rhemek Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 08:59
            to bylo zanim poznalem ciebie;)))
            • nortia Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 28.12.03, 11:22
              Jesli chodzi o miasto w Polsce to:
              -Krakow
              Miasto poza granicami kraju:
              -Budapesz
              A jesli to nie mialoby byc miasto, to chcialabym malenki domek na gorze, okryty
              sciana lasu swierkowego, pozbawiony w promieniu 10km ludzkiego oka - i tak
              byloby pieknie :)
              • nortia BudapeszT /ntxt 28.12.03, 11:23

    • Gość: Ted® Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 28.12.03, 22:33
      bieszczady, najblizsza wies min. 3km
      zycie tam plynie 2x wolniej
      • lokator Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 02.01.04, 16:09
        Gość portalu: Ted® napisał(a):

        > bieszczady, najblizsza wies min. 3km
        > zycie tam plynie 2x wolniej

        A jaki tam jest kod pocztowy?
    • genuine44 Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 30.12.03, 01:29
      W kolejnosci:

      Barcelona - za szalone noce, cudowne kobiety i fantastyczny klimat

      Paryz - za Montmartre, za Moneta, Piacassa i innych

      New York - za wielkomiejskosc :)
    • Gość: 07(Janek Błąd) Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO TORUŃ IP: 80.48.189.* 02.01.04, 15:39
      Nie przejmujcie się gulony, z Toruniem nie zginiecie.
    • lokator Re: JESLI NIE BYDGOSZCZ, TO CO? 02.01.04, 16:08
      Kraków
      • Gość: kochanek Nataszy Rzym albo Krym albo..6 tygodni w Reno ( NT) IP: 212.122.214.* 02.01.04, 21:34

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka