Dodaj do ulubionych

Misja "Freston"

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.04, 09:53
Witam czy ktos zna jakies opracowanie dotyczace brytyjskiej misji SOE pod
kryptonimem "Freston"? Pytam tu bo dotyczyla wlasnie Cz-wy. To tak w
kontekscie wczorajszego odsloniecia tablicy ku czci "Niedzwiadka".
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka