Gość: ya
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.10.04, 09:53
Witam czy ktos zna jakies opracowanie dotyczace brytyjskiej misji SOE pod
kryptonimem "Freston"? Pytam tu bo dotyczyla wlasnie Cz-wy. To tak w
kontekscie wczorajszego odsloniecia tablicy ku czci "Niedzwiadka".