Dodaj do ulubionych

BARTOSZCZE OGLUPIAL ?

21.03.06, 21:37
Ze niewidza to BOZYSZCZE SLEZANA I ARNOLDA promienieje, to wie kazdy na Forum
Gleiwitz, ale ze usunie taki wpis:
" Juz Edmund Osmaczyk powiedzial: tak, proszem Panstwa, nie przecze , Bielsko
bylo niemieckim miastem, ale w morzu polskosci, prosze panstwa, w morzu
polskosci"
a tu sie mylil bo to morze, to byli SLONZOKI"

TO WYCIEPNOU BOZYSZCZE SLEZANKA I ARNOLDZIKA!
Obserwuj wątek
    • ballest Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 21:40
      ballest napisał:

> Ze niewidza to BOZYSZCZE SLEZANA I ARNOLDA promienieje, to wie kazdy na Forum
      > Gleiwitz, ale ze usunie taki wpis:
      > " Juz Edmund Osmaczyk powiedzial: tak, proszem Panstwa, nie przecze , Bielsko
      > bylo niemieckim miastem, ale w morzu polskosci, prosze panstwa, w morzu
      > polskosci"
      > a tu sie mylil bo to morze, to byli SLONZOKI"
      >
      > TO WYCIEPNOU BOZYSZCZE SLEZANKA I ARNOLDZIKA!
      • ballest Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 21:41
        To jest watek kaj mnie wyrzuciou:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=639&w=38857484
        Nie wiem, gdzie zlamalem regulamin!
      • jaborygyn Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 21:42
        Bez to Jym w Uopooulu dynkmal paskudziyli?
        • ballest Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 21:44
          a to som resztki mojego wpisu:
          szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?VE_szukaj_a=Osmanczyk&ile=15&sort=data_desc&spojnik=and&forum=639&poz=0&A_szukaj
          =tresc&zywe=2&x=12&y=8
          • oppelner_os Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 21:54
            To rzeczywiscie ciekawe. Ostatnio duzo mi wycinaja. Nie mowie czesto slusznie bo
            to spam. Ale, ze to twoje wycieli to juz co innego. Moim zdaniem nigdzie nie
            zlamales netykiety tym wpisem. I mowisz, co ten Osmanczyk takie rzeczy gadou na
            trzezwo? Wierzyc sie nie chce:)
            • ballest Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:02
              To je prouwda, to wyciou! zresztom myslam, ze sie do tego przyznou!
              Moj caly wontek wyciou, bo nie chciou tylko najglupszy wpis stulecia uot
              Slezana wycionc, bo by go kompromitowou, to wyciou caly WONTEK!!
              • oppelner_os Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:05
                To je ajnfach szajs pech:)
              • slezan Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:06
                Zastanawiam się co trzeba by Tobie wyciąć, żebyś się już nie kompromitował.
                Hmmmm.
                • ballest Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:10
                  Slezanku, nie poslimtej se, bo godny twego NICKU nie jestes, jestes taki PODLY
                  jak TWOJ PAN!
                  Poczekej niech swinski klamca to wlozy co wycial, wtedy moze udowodnic, kto
                  klamca jest, JA albO TY I TWOJ BOZEK!
                  • slezan Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:11
                    No więc co by tu wyciąć...
                    • bartoszcze Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:12
                      Ekstrakcja opuszek by pomogła przynajmniej częściowo:)))
    • slezan Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 21:51
      Siostro! Balleścik prosi o basen.
      • hanys_hans Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:10
        slezan napisał:

> Siostro! Balleścik prosi o basen.

Chcioues´ pedziec´: ....... -S-O-S- BARTOSZCZE prosi o ....
        • slezan Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:12
          W przeciwieństwie do miszcza jeszcze nie mam problemów z artykułowaniem myśli.
          A siostra niech się pospieszy, bo znowu będzie smród:-).
    • bartoszcze Re: BARTOSZCZE OGLUPIAL ? 21.03.06, 22:03
      Tyle lat na Forum i jeszcze się miszcz nie nauczył zasad mądrego korzystania.
      (Uwaga oczywiście retoryczna, bowiem miszcz niczego się nie uczy).
      Na drugi raz nie pisz w środku steku wzajemnych wyzwisk, to się nie straci.
      Napisz jeszcze raz, w mądrzejszym miejscu, to będzie (chociaż takie mam
      wrażenie, że dopiero co po raz kolejny zadeklarowałeś, że więcej już na
      Silesianie nie piszesz..)
      • ballest KLAMCA BARTOSZCZE 21.03.06, 22:07
        POKAZ MI PROSZE JEDNO WYZWISKO; WREDNY PODLY KLAMCO!
        Przywroc ten WPIS , SWINSKI KLAMCO, niech kazda sie dowie jak manipulujesz Ty i
        Twoji baranki fora!
        • slezan Re: KLAMCA BARTOSZCZE 21.03.06, 22:08
          Heheheh. Miszcz nigdy nie obraża:-))).
        • bartoszcze Re: KLAMCA BARTOSZCZE 21.03.06, 22:11
          Obserwując Twoje zachowanie dochodzę do wniosku, że prognozy hydrologów o braku
          zagrożenia powodziowego powinny zostać zrewidowane. No, ale w podręcznikach
          hydrologii "efekt miszcza", czyli ślinienie zalewowe, jeszcze nie jest uwzględniany.
          A na razie przeczytaj uważnie mój post i zastanów się, czy zarzucam Ci tam
          używanie wyzwisk w tym wątku (sugestia retoryczna, bo wątpię w Twoją zdolność do
          zastanawiania się i analizy).
          A przywracać nie będę, z przyczyn jak wyżej.
          • ballest SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:13
            Wiec RACJE MAM i moge Ciebie i Slezana tak wszedzie nazywaC?
            JESTESCIE SWINSKIMI KLAMCAMI !
            TEGO NIE COFNE!
            • slezan Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:14
              Heheheh. A nazywaj sobie, nazywaj do woli. Choć to takie banalne i słabe:-).
            • bartoszcze Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:15
              Stan wody na Menie we Fraknfurcie: przekroczono o 365 cm i rośnie.
              • ballest Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:18
                NIe wykrecaj sie WREDNA SWINIO TYLKO WLOZ TO CO WYRZUCILES SWINSKI KLAMCO!
                • ballest Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:20
                  Slezaneczku, gnojowko Swini Bartoszcze , ja wiem kiedy kogos tak wyzwac, nie
                  dam sie OBRAZAC OD KLAMCOW I MANIPULATOROW!
                  • slezan Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:22
                    Kusik, miszczu - cmok!:-)))
                    • willi2 Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:26
                      Slezan bartoszcze sett to jedna sitwa ,pseudoautonomistow.
                      Zauwazylem ,ze Slezan coraz bardziej zapada w frustracje.
                      I wyladowuje swoje niepowodzenia na gazecie
                      • slezan Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:26
                        Tak, drę ją, a potem po niej jeszcze skaczę, hehehe.
                  • plac_piastow BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:27
                    jeszcze jeden jeszcze jeden jeszcze jeden!!
                    • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:28
                      Ty nie pij na czczo, bo ci szkodzi, he he
                      • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:30
                        Slezan jest zly bo wizja sejmowego fotela marszalka rp oddala sie w
                        blyskawicznym tempie :)))
                        • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:32
                          Za to Ty jesteś Napoleonem, hehehe. Palant:-).
                        • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:33
                          Czyli on jest sfrustrowany i do tego nie przekonal swoich towarzyszy na
                          gliwickim forum do polskich obozow koncentracyjnych, he he

Dwie kleski narous to za wiela, abo?
                          • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:34
                            To może Ty podasz miszczowi basen? Willi ostatnio oblał się zawartością i ma
                            uraz:-).
                            • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:35
                              Gdzie ty widzisz jakis basen?
                              A myszki widzisz jakie?
                              • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:37
                                Nie dośc, żeś mało inteligentny, to jeszcze nieuprzejmy. Powinieneś pomóc swemu
                                mentorowi. Nie dość, że się zapluł, to jeszcze ma się zmoczyć?
                                • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:39
                                  Einfach frustriert, he he
                                  • ballest Slezanek Gnojowka Swintucha ! 21.03.06, 22:42
                                    Slezanku, Jestes go godny, bo Tobie probuje po wrednych wpisach honor ratowac i
                                    usuwa z Twego powodu cale watki!
                                    • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 21.03.06, 22:43
                                      Drugi kusik - cmok!:-)
                                      • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:08
                                        Zamiast w RASie powinienes dzialac w tym Stowarzyszeniu dla inaczej kochajacych,
                                        czy jakos tak, he he
                                        • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:14
                                          Nie przyjmę tego zaproszenia, ale dziękuję. Przyjmij też wyrazy solidarności w
                                          tych trudnych dla ludzi Twej orientacji chwilach. Choć nie zgadzam się z tym co
                                          robicie, uważam, że macie prawo to robić.
                                          • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:26
                                            Narazie to twoja orientacia poniosla kleske i nadal tak bedzie dopoki nie
                                            zmadrzejecie. Marzenie scietej glowy, he he
                                            • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:35
                                              Heterycy może i są dziś w odwrocie, ale przyszłość należy do nas.
                                              • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:38
                                                Przyszlosc? Za ile lat albo wiekow? Polacy nigdy sie na to nie zgodza.
                                                Autonomia to dla nich to samo co rozbiory. Predzej dadza sobie ja...a obciac niz
                                                oddadza cokolwiek dobrowolnie:)
                                                • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:41
                                                  O czym Ty chłopcze mówisz? Skąd to nagłe zawstydzenie i ucieczka od tematu?:-)
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:45
                                                    O jakim temacie ty mowisz? Sam mowiles, ze nie mamy temato.
                                                    Widze, ze brakuje ci tez konsekwencji. Juz nic mnie nie zdziwi...
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:51
                                                    A gdzie mówiłem, że nie macie tematów? Oj i znowu boroku źle przeczytałeś:-).
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 08:57
                                                    Mowiles mowiles a teraz probujesz umlenkowac. Taka taktyka nawet przeciwko
                                                    Korfantemudrugiemu nic nie da, he he
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:08
                                                    No gdzie mówiłem? Czyżby ktoś złośliwie wyciął?:-)
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:13
                                                    To ty masz ukady z Bartoszcze a nie ja. Powinienes lepiej wiedziec.
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:23
                                                    A kto jest tu moderatorem?
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:27
                                                    Mnie sie pytasz?
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:34
                                                    A to Bartoszcze tu moderuje?
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:36
                                                    Na jedno zdanie tak dlugo czekac? Ty sie tam niezle opierd...lasz.

Ty powinienes to wiedziec a nie ja kto tu moderuje.
                                                    Od ilu lat strugasz tu koniki?
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:42
                                                    Hehehe. Miszcz nauczył swojego przydupasa swego ulubionego określenia na swą
                                                    ulubioną czynność:-).
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:44
                                                    Obserwuje to widze kto tu koniki struga, he he
                                                    Prawda nie boli, glowa do gory, he he
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:50
                                                    Miszcz pozwolił Ci patrzeć? Świntuchy.
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:54
                                                    Tobie ino jedno w glowie.
                                                    To juz zboczenie sie nazywa, he he
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 09:58
                                                    Nie chciałem tego mówić, ale też dostrzegam w tym coś wynaturzonego, kiedy
                                                    miszcz pozwala Ci patrzeć jak "struga konika":-).
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 10:07
                                                    Nie wiem o czym mowisz. Do tej pory to ty strugales konika.
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 10:22
                                                    Nie jesteśmy tak blisko, byś mógł coś na ten temat wiedzieć. A ja nie mam
                                                    ekshibicjonistycznych skłonności miszcza:-).
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 10:43
                                                    Nie wiedzialem, ze on ma jakies niezdrowe sklonnosci.
                                                    Zreszta jak nie jestes z nim blisko, to tez tego nie wiesz.
                                                  • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 11:00
                                                    Uporczywie o tych skłonnościach mówi. Trudno nie nabrać podejrzeń:-).
                                                  • oppelner_os Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 22.03.06, 11:04
                                                    Nie zauwazylem takich sklonnosci.
                                                    Moze jestem malo spostrzegawczy albo ty...
                                                  • ballest mistrzowie dutkai hebelka! 22.03.06, 12:26
                                                    Strugac koniki to tylko barto, ty i arnoldzik najlepiej potraficie, asz wiory
                                                    do Niymiec lecom!
                                                  • slezan Re: mistrzowie dutkai hebelka! 22.03.06, 15:24
                                                    Kusik po raz trzeci - cmok!:-)
                                    • ballest Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 21.03.06, 22:45
                                      Slezanek stal sie spluwaczkom bartoszcze a co najgorsze, gdzie barto sobie rady
                                      nie da to on wskakuje, i te zielone harki deszczem zwie !
                                      • slezan Re: Slezanek Gnojowka Swintucha ! 21.03.06, 22:46
                                        Z Toba to by sobie pewnie i bajtel od Bartoszcze poradził:-).
                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:43
                                    Das hab ich bemerkt. Aber sag mir bitte - warum bist du so frustriert?
                                • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:42
                                  Znalazl sie cwiercinteligent za 2 grosze, do dla niego Cesarstwo Niemieckie nie
                                  bylo panstwem niemieckim a Niemcy po hiszpansku i po polsku gadali, he he
                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:44
                                    A kiedy to było owo Cesartswo Niemeickie, ynytelektulysto ze szkoły
                                    Rosenberga?:-)
                                    • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:49
                                      Czemu pytasz? Sam nie wiesz?
                                      Tyle czasu zes pisal i juz zapomniales?

• slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:50
                                        O żadnym Cesarstwie Niemeickim nie pisałem. Znowu się pogubiłeś boroku. Już
                                        lepiej idź miszczowi po ten basen:-).
                                        • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:52
                                          Jaki basen? Znowu widzisz basen? Jakie ma kolory i czy juz cos do ciebie
                                          powiedzial? Jak nie to ok.
                                          • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:54
                                            Zapytaj williego - on ostatnio go niósł i oblał sobie spodnie:-).
                                            • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:58
                                              Nic mi Willi o tym nie gadal.

Msle, ze by mi cos wspomnial, abo?
                                              • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:58
                                                Może mu wstyd. To wrażliwy chłopak.
                                                • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:00
                                                  Slezan ty idz lepiej prowadzic ten twoj rasiowy sklepik,bo do tego sie nadajesz.
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:01
                                                    Fakt - przy Twoich lepkich rączkach groziłoby manko.
                                                  • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:05
                                                    slezan napisał:

> Fakt - przy Twoich lepkich rączkach groziłoby manko.

ty tam slezan caly czas na minusie :)
                                                    kubki,husty,plakietki zamiast do kasy to na tinta :)
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:08
                                                    Po co mi tinta jak mam komputer. Ty to willi jednak zacofany pampoń jesteś:-).
                                                  • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:10
                                                    slezan napisał:

> Po co mi tinta jak mam komputer.
                                                    Aha to ten podarowany od AA ?w ramah akcji "oderwij mnie od nalogu" ?
                                                    :))))
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:12
                                                    Przerabiał to Twój tatuś czy znasz to z autopsji?:-)
                                                  • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:14
                                                    Moj Tato to porzadny czlowiek on by takiego wstydu by mi nie robil,tak jak ty
                                                    swoim dzieciom :)
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:17
                                                    Dlatego pije w domu? Poza tym Oppelner nie wydaje się zawstydzony. Nawet
                                                    namawiał mnie do harców z jego babcią:-).
                                                  • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:19
                                                    Niewiem moze najpierw sie popytaj kolezanek z RAS ?,bo kiedys ktoras z Pan a
                                                    bylo to przed 90 rokiem,statu autonomi przedwojennej od niego brala.Tak byliscie
                                                    przygotowani :)))
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:20
                                                    No tak - ludzie, kórzy przechowują statut autonomii to z zasady abstynenci:-).
                                                  • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:22
                                                    Wiesz to cios po nizej pasa o rodzicach pisac.
                                                    ale przeca tys je gorol i pseudoautonomista,to co od takich mozna wymagac ?
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 23:24
                                                    Kusik, heheh. Oppelner dostrzegł we mnie tatusia i jakoś tak mnie wzięło:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:05
                                                    Gdybym mialt takiego "tatusia" to przez rok nie wychodzilbym z domz, he he
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:09
                                                    Rok? Przez 18 lat byś nie wychodził. Myślisz, że pokazałbym światu takiego
                                                    imbecyla?
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:17
                                                    Jastes zbyt surowy dla siebie ale niech bedzie 18 lat, he he
                                                  • ballest Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:20
                                                    Slezanek se juzas kompie w gnojowce ;)
                                                    Potym mogom ze Bartoszcze na piwo isc, bo nie cuejom , ze smierdzom!
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:23
                                                    Masz rację. Trzymać Cię pod dachem 18 lat to byłby masochizm. Oddałbym Cię do
                                                    adopcji miszczowi. W końcu i tak nosisz mu basen:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:27
                                                    Cos za duzo o tym basenie mowisz. Cos niecos prawdy musi w tym byc, he he:)
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:33
                                                    A myślałeś, że po co go miszczowi nosisz? Żeby się do niego wysmarkał?
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:35
                                                    Nie wiem nie nosze, he he
                                                    Ale jak koniecznie musisz, to prosze bardzo.
                                                    Pewnie sie z tego ucieszy
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:39
                                                    oppelner_os napisał:

> Nie wiem nie nosze, he he

Terefere:-)

• oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:40
                                                    ...dudki gospodarz malutki itd. itp.:)
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:42
                                                    No właśnie. To Twój poziom, a miszcz już jest zdziecinniały, więc możecie się
                                                    świetnie razem bawić, kiedy przyniesiez mu basen:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:50
                                                    Nie ma zadnego basenu, bo go Polacy zapierd...lili, he he
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:52
                                                    Z zawartością?
                                                    No to jak pilnowałeś, do jasnej cholery?
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 08:58
                                                    Mnie tam nie bylo.
                                                    Ale mowili, ze kogos z RASu tam widziano, he he
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:12
                                                    Nie było Cię na posterunku? Typowy z Ciebie hadziaj - olewasz robotę:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:17
                                                    Ja jestem Hadziaj? To ty chyba z glupim przez sciane sie widziales, hehe

Ty z nimi trzymasz a kto z nimi trzyma hadziajem sie staje
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:37
                                                    Typowy zapał neofity. Hadziaj jesteś i tyle. Nierób jesteś, o higienę nie
                                                    dbasz. Wszystko się zgadza.
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:40
                                                    Ty jestes Hadziaj z Katowic, bo Hadziajom dupe lizesz.
                                                    A poniewaz wiekszosc Hadziajow to brudasy i nieroby to mowi samo za siebie.
                                                    Jak bys byl prawdziwym Slazakiem to bys dzialal w MN a nie z gorolami.
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:44
                                                    Tjaaaa, działałbym z tow. Lehnortem, tw. "Polaną" i resztą ekipy "prawdziwych
                                                    Ślązaków", głęboko zakonspirowanych w okresie PRL w szeregach partii i Służby
                                                    Bezpieczeństwa:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:46
                                                    Ale wolales z Hadziajami w PZPR, nie?
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:51
                                                    Z takimi hadziajami jak Lehnort i Kroll? Toż to zaszczyt:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:53
                                                    Tych to trzeba na zbity pysk wywalic. Moglbys sie wykazac i zerwan zle kontakty
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 09:55
                                                    Jak to? Swoich szefów chcesz wywalać?
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 10:08
                                                    Oni nie sa moimi szefami.
                                                    Mialem nadzieje, tym sie tym zajmiesz, w ramach rehabilitacji,
                                                    za lata wspolpracy z gorolami
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 10:21
                                                    Retoryka godna Kaczyńskich, hehehe, gratuluję:-).
                                                    Opowiedz jeszcze coś o interesie narodowym.
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 10:24
                                                    A nie wiesz co to takiego w odniesieniu do wlasnego Narodu???
                                                    Myslalem, przepraszam ludzilem sie, ze RAS doskonale sie w tej kwestii orientuje.
                                                    No coz teraz wiem dlaczego ponosicie kleski.
                                                  • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 10:27
                                                    Naród pisany z dużej litery niczym Bóg? No, no. To chyba Ty powinieneś zapisać
                                                    się do PiS:-).
                                                  • oppelner_os Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 22.03.06, 10:29
                                                    PiS to taka partia jak kiedys AWS (bez przyszlosci)
                                        • ballest Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:55
                                          "> O żadnym Cesarstwie Niemeickim " nie o tym nie pisales, ale o niemieckim!
                                          A do dzisiaj nie potrafiles jego granic podac, ale to dzisiaj nie jest tematem
                                          tego watku, tylko tematem sa swinskie klamstwa bartoszcze i Twoje tarczulanie w
                                          jego gnojowce !
                                          • slezan Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:58
                                            To zdecyduj się? Pisałem o Cesrstwie Niemieckim czy nie? Ale najpierw huknij na
                                            któregoś z Twoich laufrów, niech Ci wreszcie przyniesie ten basen:-).
                            • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:41
                              Slezan przeca ty nosisz gibis ? :)
                              • willi2 Re: BIS MISZCZU, BIS! Standing Ovation!!! 21.03.06, 22:43
                                Slezan wypil cwierciok na odwaga i teroz mysli ze bohater .
                                :)
                              • dede99 Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:44
                                Chopcy zostawcie go juz,bo jeszcze zrobi nastepne glupstwo;)))
                                • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:45
                                  większego niż Wasi starzy już nikt nie popełni. A było się zabezpieczać:-).
                                  • oppelner_os Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:47
                                    A czemu nam to mowisz?
                                    • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:49
                                      Z troski. Żebyście nie powielili tego błędu. Ponoć niedaleko pada jabłko od
                                      jabłoni, więc po Waszych latoroślach trudno byłoby się czegoś dobrego
                                      spodziewać:-).
                                      • oppelner_os Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:54
                                        Slezan o twoich bledach nie musisz nam opowiadac.
                                        Kazdemu to sie moze przytrafic.
                                        • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:56
                                          To opisz mi swoja matkę - ustalimy czy to faktycznie był mój błąd:-).
                                          • oppelner_os Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:58
                                            Moja matke zostaw w spokoju. Zajmij sie swoja, ok?
                                            • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:04
                                              No wiesz? W domu nauczyli Cię takich świństw? Jak to się nazywa? Kompleks
                                              Edypa? Powinieneś przynajmniej próbować nad tym zapanować.
                                              • oppelner_os Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:17
                                                Widze, ze ty masz z tym problem.
                                                To twoja sprawa ale ja bym o tym na twoim miejscu glosno nie mowil, he he
                                                • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:19
                                                  Wiesz, ja nie czuję się emocjonalnie związany z Twoja mamą. Nawet jeżeli prawdą
                                                  jest to, co o nas napisałeś, to był to seks bez miłości:-).
                                                  • oppelner_os Re: Slezan-Ynteligent 22.03.06, 08:32
                                                    Glodnemu chleb na mysli. Nie mozesz otrzasnac sie powstrzasie i pleciecz trzy po
                                                    trzy, bez zadnego zwiazku. Moze byles molestowany w mlodosci albo ojciec cie po
                                                    glowie bil?
                                                  • slezan Re: Slezan-Ynteligent 22.03.06, 08:37
                                                    Dlaczego Ci się tak literki mylą ostatnio? Czyżbyś zagadnął mamusię o tatusia i
                                                    potwierdziły się nasze przypuszczenia?:-)
                                                  • oppelner_os Re: Slezan-Ynteligent 22.03.06, 08:48
                                                    Rzeczywiscie troche sie poprzestawialy, he he
                                          • ballest Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 22:59
                                            Ty nie jestes swinia Slezanku, ty jestes WIEPRZEM w gnojowce bartoszcze
                                            kompany, a odczep sie od mej matki!
                                            • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:02
                                              Kurde, to Wy braćmi jesteście? Niesamowite. Faktycznie nieszczęscia chodzą
                                              parami:-).
                                              • ballest Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:10
                                                Takich nieszczesc, jak CIEBIE, Bartoszcze, Arnoldzika to trudno spotkac, jak to
                                                tylko na Forum!

Tu ale nie chodzi o NIESZCZESCIA tylko o KLAMSTWA !
                                                a te nie sa godne SLAZAKOW!
                                                • slezan Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:11
                                                  Cóż za wzniosłe słowa! Jestem wzruszony:-).
                                                • bartoszcze Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:16
                                                  kolejny dowód na to, że miszcz nie jest Ślązakiem:))
                                                  • willi2 Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:17
                                                    Bartoszcze a co ty sie wttracasz ?
                                                    jako admin dlaczego jestes stronniczy ?
                                                  • bartoszcze Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:19
                                                    tutaj, to miszcz jest adminem:))
                                                  • willi2 Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:20
                                                    bartoszcze napisał:

> tutaj, to miszcz jest adminem:))
                                                    >

A u ciebie w doma twoja baba jest adminem
                                                  • bartoszcze Re: Slezan-Ynteligent 21.03.06, 23:29
                                                    Cii, to tajemnica państwowa:))
                          • dede99 Slezan-Przydupas 21.03.06, 22:37
                            oppelner_os napisał:

> Czyli on jest sfrustrowany i do tego nie przekonal swoich towarzyszy na
                            > gliwickim forum do polskich obozow koncentracyjnych, he he
                            > Dwie kleski narous to za wiela, abo?

Ci Towarzysze to mu i tak na koniec pokaza gdzie koza ma miod;)))
                            • slezan Po basen - ale migiem 21.03.06, 22:38
                              Następny kandydat do noszenia basenu za miszczem? Prosimy, prosimy.
                • slezan No wiesz Bartoszcze... 21.03.06, 22:23
                  Włóż mu wreszcie, jak Cię uniżenie prosi.
                  • bartoszcze Re: No wiesz Bartoszcze... 21.03.06, 23:01
                    Włóż, i nie wyjmuj?
                    Nie ten adres:)
            • ballest Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:16
              SWINSKI I PODLY KLAMCO BARTOSZCZE masz szanse uratowac WASZ HONOR i wlozyc moj
              WPIS!
              JAK TEGO NIE ZROBISZ, jestes dla mnie SWINIA a SLEZAN TAKZE!
              • slezan Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:17
                Hehehehe. Balleścik, ambasador kultury - tylko jakiej? To musi być jakaś
                specyficzna subkultura:-).
                • plac_piastow Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:25
                  i jeszcze się Tobie dostało...

Oj, chyba basen tu nie pomoże. Ale chyba widzą biegnących pielęgniarzy....
                  • oppelner_os Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:26
                    A co ty sie wtracasz jak inni dyskutuja?
                    • plac_piastow Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:27
                      no własnie, co się wtrącasz?
                      • oppelner_os Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:29
                        Ciebie tu nikt nie zapraszal, oder?
                        • plac_piastow Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:31
                          coś cię zabolało? :-)
                          • oppelner_os Re: SWINSKI KLAMCA BARTOSZCZE? 21.03.06, 22:34
                            Nastepny co tabletki pomylil?
                            Miales wziac te czerwone, he he