IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.05, 15:49
Dziewczyny czy mozecie polecic salon kosmetyczny, w ktorym mozna zrobic
ladny, delikatny makijaz na impreze? Jesli mozecie powiedziec ile kosztuje
taka usluga w danym salonie bede bardzo wdzieczna. Pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • aisza24 Re: MAKIJAŻ 30.05.05, 13:34
      Swietnie ponoc maluja w "Urodzie" na ul. Dabrowskiego,ale z tego co wiem,nie
      jest za tanio.......Slubny kosztuje do ok.100zl
    • Gość: Paula Re: MAKIJAŻ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.05.05, 14:02
      Ładnie maluje pani Kasia w "kosmetuka u kasi"-dekabrystów 41-budynek komobexu
      • Gość: :-) Re: MAKIJAŻ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.05, 14:17
        Pieknie maluje Lidka we Fleshu w Sce na 4 pietrze polecam ja jestem zachwycona a
        trudno mi dogodzic :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka