Gość: Marcin
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
30.10.05, 20:20
300 tysięcy złotych - a po co i komu te wyrzucone w błoto - czy w lód tak
duże pieniądze!!!No cóż - tylko lodowiska nam brak w Cz-wie ! Bo poza tym juz
wszystko jest piękne i doskonałe! " Doskonała komunikacja, równiusieńkie
drogi, pełno wolnych mieszkań, doskonałe oświetlenie ulic, luksusowe
przychodnie i szpitale......" - gratulacje! - teraz zbudujcie "muzeum
ziewania" :-)