Gość: aa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
15.05.06, 14:17
ludzie jakie wy tu bzdury piszecie, najbardziej denerwuja mnie psoty ktore sa
zlosliwe i chamskie jest pare takich postow z ktorymi sie nie zgadzam.
wprowadzeniem rejestracjiby kazdy kto sie chce wypowiedziec niech ma odwage
pokazac kim jest. niektorzy pisza na jedna rzecz kogos po 1000 zlych rzeczy
wy to czytacie i myslicie ale on jest cham a tak naprawde to jest spoko tylko
ze ktos zlosliwy robi mu fajna reklame. MOIM ZDANIEM POWINNA SIE ZAJAC TYM
REDAKCJA kasujac takie posty z miejsca zreszta oni kasuja co im sie podoba
ciekaw jestem jak dluga by byl post ktory by zle sie wypowiadal o gazecie
2min i by byl skasowany. wkurza mnie to . a co wy na to