IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 14:17
ludzie jakie wy tu bzdury piszecie, najbardziej denerwuja mnie psoty ktore sa
zlosliwe i chamskie jest pare takich postow z ktorymi sie nie zgadzam.
wprowadzeniem rejestracjiby kazdy kto sie chce wypowiedziec niech ma odwage
pokazac kim jest. niektorzy pisza na jedna rzecz kogos po 1000 zlych rzeczy
wy to czytacie i myslicie ale on jest cham a tak naprawde to jest spoko tylko
ze ktos zlosliwy robi mu fajna reklame. MOIM ZDANIEM POWINNA SIE ZAJAC TYM
REDAKCJA kasujac takie posty z miejsca zreszta oni kasuja co im sie podoba
ciekaw jestem jak dluga by byl post ktory by zle sie wypowiadal o gazecie
2min i by byl skasowany. wkurza mnie to . a co wy na to
Obserwuj wątek
    • Gość: aa Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 14:21
      powinno byc tak jak na alegro jawna rejestracja i kazdy by podawal dane osobowe
      i tak jak w alegro wysylaja poczta do domu kod i haslo bo sprawdzaja tozsamosc.
      ciekaw jestem co zostanie zrobione i jakie konsekwencje bedzie miala osoba
      ktora na druga naubliza i bedzie pisala wulgarne slowa zaczym droga redakcja to
      skasuje to 1tys osob to przeczyta.
    • Gość: aa Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:21
      ponawiam
    • Gość: wxb Re: BZDURY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 07:12
      Jestem za.
      • Gość: AA Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 09:52
        ponawiam znow watek
        • Gość: AA Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 10:32
          Niczym tajemniczy i ezoteryczny wojownik Ninja, chyłkiem przemierzam bezduszne
          ostępy swojskich szaletów na dworcu w Koluszkach. Zaopatrzony w noktowizor, z
          groźną miną zapożyczoną od Chucka Norrisa, ze słynnym kopniakiem z półobrotu
          wpadam do kabiny ustępowej. Ze spokojem godnym tybetańskiego mnicha z klasztoru
          Shaolin, podnoszę podniszczony sedes, aby mym spragnionym nirwany oczom ukazał
          się majestatyczny widok apetycznych, rzadkich stolców pozostawionych tu przez
          miejscowych Romów. Rzucam się na nie niczym Godzilla, zapominając o swej misji
          i sycąc swe łakome usta nektarem zapomnienia...
    • Gość: aa Re: BZDURY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.06, 23:01

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka