IP: *.prenet.pl 02.09.06, 14:20
chciałabym poznać upodobania płci męskiej odnośnie kobiet. Piszcie jaki typ
kobiet najbardziej wam sie podoba, wygląd(ubiór) i cechy charakteru,
wspomnijcie też o zachowaniu oraz miejscach w których chcielibyście poznać
dziewczyne. pozdrawiam!!
Obserwuj wątek
    • misiakilla Re: DO PANóW 02.09.06, 14:30
      Co za temat..
      Najlepiej w bialych kozaczkach, mocno tlenione wloski, krotka skorzana biala
      kurteczka albo lepiej bez. Zamiast spodniczki pasek materialu o szerokosci 20
      cm, to samo w czesci gornej (tylko tam pasek 10 cm) ;)
      • boozar Re: DO PANóW 02.09.06, 14:31
        Przesadziles z tymi wielkosciami max 15 i 5 cm :))))
        • Gość: SARA Re: DO PANóW IP: *.prenet.pl 02.09.06, 14:37
          hehehe dobre ciekawe który facet chciałby mieć na stałe taką lale? chyba na raz
          i dowidzenia . ja pytam poważnie
          • misiakilla Re: DO PANóW 02.09.06, 14:42
            A ja odpowiadam powaznie :)
            Poza tym jesli jestes kobieta z krwi i kosci takie rzeczy powinnas wiedziec, a
            nie pytasz na forum :)
            Powiedz szczerze ile Ty masz lat?
        • independent-girl Do Boozara i Misiakilla! 02.09.06, 14:40
          Chłopcy...po prostu Was uwielbiam!!!!!! :)))))))

          Ale bardzo proszę więcej szczegółów, preferowana długość i rodzaj (żelowe,
          jedwabne, szklane, akrylowe?) tipsów, rozmiar biustu, poziom (określony przez
          intesywność brązu lub pomarańczu w skali 1-6) opalenizny...etc :D
          • Gość: SARA Re: Do Boozara i Misiakilla! IP: *.prenet.pl 02.09.06, 14:46
            21
            • independent-girl Re: Do Boozara i Misiakilla! 02.09.06, 14:48
              Tylko baaardzo Cię proszę Misiakilla, nie uogólniaj dowiedziawszy się ile Sara
              ma lat... :D :D :D
              • peachful Re: Do Boozara i Misiakilla! 02.09.06, 17:30
                Witam! :D
      • marcelmilau Re: DO PANóW 02.09.06, 14:48
        misiakilla napisał:

        > Co za temat..
        > Najlepiej w bialych kozaczkach, mocno tlenione wloski, krotka skorzana biala
        > kurteczka albo lepiej bez. Zamiast spodniczki pasek materialu o szerokosci 20
        > cm, to samo w czesci gornej (tylko tam pasek 10 cm) ;)

        już jesteś moim idolem :)
        ...
        oczywiście taka panna musi być fanką zlotów tunningowanych aut:)
        • Gość: s Re: DO PANóW IP: *.prenet.pl 02.09.06, 14:53
          żadnej poważnej odpowiedzi 3 majcie sie
          • shizuoka20001 Re: DO PANóW 02.09.06, 15:22
            jakie pytanie, takie odpowiedzi
    • taoo Re: DO PANóW 02.09.06, 15:44
      Powinna być sobą, znać swoją wartość, rozwijać się, być samokrytyczna,
      inteligentna, mieć poczucie humoru, także dotyczące siebie.
      Jej ubiór powinien odzwierciedlać jej wnętrze. Uprzedzę pytanie pustułek: To
      nie oznacza, że dziewczyna ma chodzić z wątrobą na wierzchu.
      ;PPPP
      • boozar Re: DO PANóW 02.09.06, 17:13
        Bo to bardzo niezdrowe dla watroby - dodajmy;)
        • taoo Re: DO PANóW 02.09.06, 17:21
          Boozar, zauważyłeś, że ostatnio obrodziła też samcza odmiana pustułek.
          To chyba będzie pustuł (-> pustak -> prostak???).
          ;PP
          • independent-girl Re: DO PANóW 02.09.06, 17:29
            Zabiłaś mnie tym tekstem Taoo! :-))))

            Cóż pustułki są wszędzie, w Krakowie na UJ też.

            Dialog z moją współlokatorką, kończącą 3 rok filologii rosyjskiej:
            -Sara,wiem,że Ty historii to nie lubisz,ale chyba wiesz dlaczego zimna wojna
            nazywała się właśnie tak?
            Sara zupełnie poważnie:
            -Bo była w grudniu???

            Ja i moja druga współlokatorka o mały nie pospadałyśmy z krzeseł :/
            Ale taaakich perełek jest o wiele więcej.
            I to naprawdę nie robi różnicy,że ta pustułka to blondynka. Jakby była brunetką
            niewiele by to zmieniło :D
            • boozar Re: DO PANóW 02.09.06, 17:36
              Ja ostatno slyszalem jak jeden gosc (po liceum "tylko", co prawda).
              Zastanawial sie co to bylo w 1969 i........ doszedl do wniopsku ze wtedy 2
              wojna swiatowa wybuchla.
              Ja nawet smiac sie z tego nie moglem.
              Smutne to bylo poprostu.
              pozdro
              • taoo Re: DO PANóW 02.09.06, 18:23
                Ale Boozar, dzięki takim gościom przynajmniej teraz wiem, że jestem pokolenie
                początku wojny hihihihihi
          • boozar Re: DO PANóW 02.09.06, 17:33
            Tylko nie prostak wypraszam sobie. (Ja jestem prostak ale do pustulki jeszcze
            mi toche brakuje,..... chociaz ..... chwilke ....... blad juz
            mam .....AAAAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGHHHHHHHHH przeistaczam sie
            ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!! :)


            Pustak moze byc - niejeden dom by mozna z nich zbudowac, a moze i cale
            osiedle ;)
            • peachful Re: DO PANóW 02.09.06, 17:35
              Czyżby ten świat oszalał na punkcie pustułek?
              Wszędzie ich pełno... to tu... to tam...
              • boozar Re: DO PANóW 02.09.06, 17:39
                "Autobusy jakies popodstawiali , czy co ?!"
                pozdro:)
                • peachful Re: DO PANóW 02.09.06, 17:41
                  Gdzieś mi umknął wątek o hymnie pustułek. ;D
                  • independent-girl Re: DO PANóW 02.09.06, 17:43
                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=47903840
                    • peachful Re: DO PANóW 02.09.06, 17:50
                      Thanks "inteligentne dziewczę"
    • miklosrosza powazna odpowiedz 02.09.06, 17:07
      wyglad : wzrost 168-175, sniada brunetka, szczupla, duze niebieskie lub zielone
      oczka, slodka buzia i mily usmiech :)

      ubior : zadnych straganowych "bialych kozaczkow" i innych tego typu szmatek
      ktore tonami nosza dziewuchy w depo lub porterze.

      na randke lub kolacje preferuje klasyczny styl u kobiety, biala lub czarna
      spodniczka do kolan, wcieta w pasie koszula koniecznie z dekoltem (przyklad
      allegro.pl/item122215638_100_authentic_max_mara_koszula_jedyna_czarna.htm
      l ) lub
      allegro.pl/item124958407_victoria_s_secret_sheer_striped_sleeve_shirt_m_l
      .html oba kolory idealnie pasuja do sniadej karnacji brunetek. troche zlota
      ale nic nachalnego (jakis zegarek lub lancuszek). oczywiscie obcas.

      do klubu cos lekkiego i zwiewnego (przyklad
      allegro.pl/item124536459_victoria_s_secret_hit_czekoladowa_rozmplm.html )
      dodatkowo lekki obcas, wloski spiete w ogon i delikatny makeup.


      charakter : inteligentna, swiatowa i oczytana. typ realistki a nie glupiej
      kwoki myslacej ze skoro sex to i zaraz mamusia, tatus i obraczka :)

      zachowanie : powinna byc pyskata ale znac granice, kulturalna w towarzystwie
      dziw ka w sypialni. niekocznie dusza towarzystwa ale majaca swoje zdanie na
      kazdy temat.


      faceci ktorzy maja takie preferencje to na ogol inteligentni i wysocy 28-
      latkowie, bruneci o sniadej karnacji i zielonych oczach ;) ;)
      • miklosrosza Re: powazna odpowiedz 02.09.06, 17:14
        dwa pierwsze linki byly za dlugie i sie popsuly wiec podaje te same tylko
        skrocone :

        tiny.pl/7dv2
        tiny.pl/7dv6
      • Gość: SARA Re: powazna odpowiedz IP: *.prenet.pl 02.09.06, 17:54
        no naprawde poważna wypowiedz :) dzięki heheh a ta sukienke brązowa mam :)
        kupiłam we Wrocławiu
        • Gość: do miklosrosza Re: powazna odpowiedz IP: *.prenet.pl 02.09.06, 17:59
          skąd znasz się tak na ciuchach? i te stronki na allegro??:) zaskoczyłeś mnie
          • miklosrosza Re: powazna odpowiedz 02.09.06, 18:16
            bo zawsze mialem odpowiednie kobiety z klasa.

            co do Victoria's secret gratuluje Ci dobrego gustu. sukienka na zywo wyglada
            oblednie. i tak latwo sie podwija od tylu ;)
            • Gość: SARA Re: powazna odpowiedz IP: *.prenet.pl 02.09.06, 18:35
              no no ale casanowa z ciebie :)
              • Gość: ona Re: powazna odpowiedz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 18:41
                za to Tobie całkowicie brakuje klasy. Pisanie do kogos per Ty z małej litery to
                objawa niskiego poziomu kultury i braku szacunku dla rozmówcy.
              • Gość: nina Re: powazna odpowiedz IP: *.prenet.pl 02.09.06, 18:43
                a Ty co okres masz? czy co? nie czepiaj sie
                • Gość: SARA Re: powazna odpowiedz IP: *.prenet.pl 02.09.06, 18:45
                  wow sama inteligencja tu przemawia
                  • taoo Re: powazna odpowiedz 02.09.06, 18:47
                    Witamy w Pustułkowie :DD
                • Gość: ona Re: powazna odpowiedz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.06, 18:51
                  Nie. Zwyczajnie jestem kobietą z klasą. Także nie zdziwie się że ten facet Cię
                  oleje skoro przyszyłaś mu łatke "casanowy".
    • miklosrosza dziewczyny! spokoj mi tu! ;) 03.09.06, 13:16
      lepiej pochwalcie sie jak minela sobota? gdzie bylyscie? :)
      • Gość: ania Re: dziewczyny! spokoj mi tu! ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.06, 14:26
        Ja w Don Kichocie ale cos malo ludzi milo. Chodzisz tam ?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka