Dodaj do ulubionych

kielon do pierdla?

IP: *.torservers.net 15.08.11, 09:34
poczytajcie : forum.gazeta.pl/forum/w,120,127929191,127930608,Re_Z_amatorem_o_wodce_nie_mam_co_rozmawiac_.html
robi się gorąco. Czy rzeczywiście za publiczne namawianie do picia alkoholu można trafić do pierdla? Co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
  • Gość: Matka Polka Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 15.08.11, 09:47
   Wielu forumowiczów ucieszyła by informacja, że kielona nie ma wśród oszołomów zaśmiecających to forum. Tak jak ktoś napisał wcześniej, nie można tolerować takiego skandalicznego zachowania w jego wykonaniu. Wielokrotnie zwracano mu uwagę, by zaprzestał namawiać i propagować picie wódki w takim publicznym miejscu jak to forum, najwyraźniej nic z tego sobie nie robił. Będę z ciekawością śledziła postępy w tej sprawie. Jak sprawa przecieknie do lokalnych mediów, prokurator nie będzie mógł łagodnie potraktować delikwenta, presja mediów nie pozwoli mu na to.
    • hindenburg.zabrze Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 09:58
     Oj amadeo trochę się czepiasz. To nie to samo. To forum odwiedza pewnie dużo osób nieletnich i namawianie di picia alkoholu jest tu nie na miejscu.
     Niech inni zabiorą głos, co sądzą w tej sprawie. Poznajmy opinie innych forumowiczów.
    • kipen1 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 10:01
     Racja, Amadeo. To jest publiczne spożywanie napojów alkoholowych czego zabrania uchwała rady miejskiej i SM powinna mandaty za to lepić.
     Straż Miejska do kościołów!!!
     Swoją drogą zastanawiam się kto jest bardziej głupi? Kielonek czy ten kapuś? Wydaje mi się, że prokuratura tylko na to spojrzy i oleje sprawę, a kapuś niech idzie na badania psychiatryczne bo chyba ...za dużo wypił i mu się popieprzyło we łbie.
     • Gość: kapuś Re: kielon do pierdla? IP: 66.230.230.* 15.08.11, 10:10
      Oj nie wydaje mi się by prokurator olał sprawę. Nie wszyscy podzielają Twój punkt widzenia. Ale poczekajmy cierpliwie na rozwój wypadków. My pewnie dnie dowiemy się jaki będzie finał sprawy, ale spadająca aktywność kielona i jego powściągliwość w kolejnych wypowiedziach da nam dużo do myślenia.
      • kipen1 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 10:12
       Swoja drogą mieć kogoś takiego w rodzinie to tragedia. Na urodzinach nie wypijesz bo jak wzniesiesz toast to poleci do prokuratury,że do picia namawiasz.
       Pewnie trzeźwy alkoholik i teraz świętym chce być.
       • hindenburg.zabrze Re: Kaczyński do pierdla? 15.08.11, 10:23
        Po co rozmydlać temat? Mówimy tu o konkretnym przypadku. Skupmy się na tej konkretnej sprawie. Czekam na obiektywne wypowiedzi innych forumowiczów. Czy zachowanie kielona jest naganne? Czy zasługuje ono na finał w prokuraturze? Czy można pobłażać takim wypowiedziom?Co o TYM przypadku sądzicie?
        • Gość: zatroskany kielon do pierdla? IP: *.server4you.net 15.08.11, 10:30
         Założyłem ten temat, by podyskutować nad nad tym, jakie są granice wypowiedzi ludzi na forum publicznym. Czy ludzie swymi wypowiedziai naruszającymi prawo, zasługują na napiętnowanie i śiganie, czy raczej mogą czuć się bezkarni. Znane są przypadki ścigania forumowiczów, którzy poprzes swoje wypowiedzi naruszali dobra osobiste innych.
         Czy w tym konkretnym przypadku, mamy dalej tolerować publiczne namawianie kielona do picia alkoholu, czy raczej napiętnować jego zachowanie. Skupmy się proszę na tym przypadku. Co o tym sądzicie?
         • kipen1 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 10:35
          Mnie nigdy kielon nie namawiał i nie odczuwałem aby miał taki zamiar.Lubi se chłopina wypić i się z tym nie kryje, a że mówił na forum. Niektórzy tutaj gorsze rzeczy mówili i nikt ich do prokuratury nie ciągnie. Mówienie, że ktoś do czegoś namawiał to tak jakby powiedzieć, że to Rosjanie wytworzyli mgłę nad Smoleńskiem i tyle.
            • hindenburg.zabrze Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 10:50
             Ja bym nie bagatelizował problemu. Znam osobiście przypadek gościa, który naruszał dobra osobiste innych w pewnym wątku. Po doniesieniu gość został zdemaskowany. Wątek dotyczył pijaństwa w TŚ. Więc na miejscu kielona i innych co nic sobie nie robią z przestrzegania prawa, trochę bym się zmartwił. A nuż znajdzie się osoba, która zdobędzie się na takie doniesienia?
             • Gość: dociekliwy Re: A może to godne Prokuratury ? IP: *.dedicated.hosteurope.de 15.08.11, 10:57
              Widzę, że niektórzy stali bywalcy forum usilnie próbują rozmydlic temat. A temat jest ciekawy. Mam wrażenie, że prokurator wziął by pod lupę wiele kompromitujących wypowiedzi - nie tylko kielona. A nóż znajdzie się fanatyczny zwolennik pewnej partii i przytoczy w prokuraturze skandaliczne wypowiedzi chociażby naszego wszechobecnego Amadeo? Pan Amadeo równie skandalicznie jak klielon potrafi formułować swoje opinie na temat innych. Czy aby bezkarnie?
               • Gość: spostrzegawczy kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 15.08.11, 11:24
                Można odnieść wrażenie że "kipen1" i "Amadeo214" to ta sama osoba. Wnioskuję to po stylu wypowiedzi i zadziwiająco wspólnej aktywności na forum. A w tym dla nich niewygodnym wątku te podobieństwa są nader wyraziste. Czy się mylę? Zastanawiające jest też to (a w zasadzie można było to przewidzieć) że pan Kielon nie wypowiedział się w przedmiotowej sprawie. Coś najwyraźniej jest na rzeczy.
                 • Gość: sprawiedliwy Re: kielon do pierdla? IP: *.formlessnetworking.net 15.08.11, 11:38
                  Za swoje mniej lub bardziej nieodpowiedzialne wypwiedzi każdy z nas powinien ponieść konsekwencje. Dotyczy to absolutnie wszystkich. Dlatego podawajcie kolejnych nieodpowiedzialnych użytkowników, którzy bezkarnie obrażają i naruszają dobra innych. Mamy już Kielona, Amadeo + Kipen1 - jako duet. Może jakieś zbiorowe doniesienie? Co Wy na to?
                 • 1-smieszek Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 11:56
                  Dlaczego tak się wsciekacie ?
                  Sami święci na forum ?
                  Wiódki i piwa nie pijecie, tak łatwo na odlew walicie, czlowieka niszczycie ?
                  Patrzcie na siebie.
                  Ilu z was można do pierdla wsadzić za sianie plotek i nienawiści .
                  Kielonek pisze prawdę, a Wy prawdy nie lubicie, bo jego prawda czasami boli, czasami kłuje.
                  Przeczytajcie swoje posty i pomyslcie..........................o swoich podłosciach wiele razy bezmyślnie wypisywanych w różnych miejscach..
                  Cieszcie się zyciem, przeciaż Wy wszyscy macie sumenia (o ile macie?) czyste jak kryształ górski.
                  Spać możecie spokojnie !!!
                  ...
                  Teraz zbieracie kamienne słów będziecie kamionować mnie ?
                  Nie boje się Waszych kamiennych słów i odgłosu pustego śmiechu za plecami, bo z czego się śmiejecie?
                  Z siebie samych się smiejecie, jak slusznie napisał Rosjanin.                  • Gość: moralista Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 15.08.11, 12:13
                   Wielokrotnie już zwracano Kielonowi uwagę by pohamował swoje wypowiedzi w kwestii picia i namawiania do picia innych. Jak widać, nic sobie z tego nie robił. Nie dziwmy się, że ktoś nie wytrzymał i postanowił w końcu sprawę oddać we właściwe ręce. Uszanujmy to, że dla niektórych takie publiczne namawianie do picia alkoholu jest nie do przyjęcia, przynajmniej nie w tym miejscu. Każdy niech odpowiada za siebie swoje czyny i słowa. O ile coś jest na rzeczy, to finał sprawy znajdzie się w sądzie, czy to się komuś podoba czy nie. Nam pozostanie tylko poczekać na rozwój wypadków.
                     • amadeo214 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 12:36
                      Kolejny "skandaliczny" wątek godny Prokuratury.
                      Czytają mali i mniejsi.
                      Jeśli pozostanie mój apel bez echa, to rozumiem ze popieracie "miłosc w ciasnym miejscu"
                      To nie po Bożemu , to namawianie do anty- SEXU.
                      forum.gazeta.pl/forum/w,120,124652607,,milosc_w_ciasnym_miejscu.html?v=2
                      • Gość: znalezione w necie Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 15.08.11, 12:46
                       znalezione w necie:
                       "Amadeo w panice przeszukuje forum, nerwowo wkleja linki do innych tematów - ale po co? Chce usprawiedliwić swoje wcześniejsze skandaliczne wypowiedzi? Może już za późno... Może jakiś znienawidzony PISlam-owiec już napisał paszkwila do prokuratury, podobnie jak Amadeo, wskazując tematy z jego wypowiedziami... Oj ciekawie się robi, ciekawie...
                       Amadeo szkoda takiego pięknego dnia na ślęczenie przed komputerem. Co się stało to się nie odstanie. Nieuchronność kary powinna dać Ci wiele do myślenia."
                       Trafna riposta na twoje nerwowe wypowiedzi...
                       • kipen1 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 12:50
                        Wracając do tematu trzeba by jakoś zdobyć namiary na Kielonka żeby w razie czego mu jakąś paczuszkę do tego pierdla posłać. Ciężkie czasy teraz i jakiś kieliszek chleba by się bidulkowi posłało.
                        • hindenburg.zabrze Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 12:58
                         Też wracam do tematu... My tu sobie żartujemy, a może się okazać że to poważna sprawa. Oby Kielonek jakoś wybrnął z tych tarapatów. Zawsze można powołać się na pijacką niepoczytalność...Ups znowu pozwoliłem sobie na żarcik... Może dajmy sobie spokój ze sprawą do czasu jej wyjaśnienia. Po co sobie skaczecie do gardeł, po co te niepotrzebne emocje. Może sprawa rozejdzie się po kościach? Oby niektórzy z niej wyciągnęli wnioski na przyszłość...
                         • jaspis-jaspis Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 13:33
                          hindenburg.zabrze napisał:

                          > Też wracam do tematu... My tu sobie żartujemy, a może się okazać że to poważna
                          > sprawa. Oby Kielonek jakoś wybrnął z tych tarapatów. Zawsze można powołać się n
                          > a pijacką niepoczytalność...Ups znowu pozwoliłem sobie na żarcik... Może dajmy
                          > sobie spokój ze sprawą do czasu jej wyjaśnienia. Po co sobie skaczecie do garde
                          > ł, po co te niepotrzebne emocje. Może sprawa rozejdzie się po kościach? Oby nie
                          > którzy z niej wyciągnęli wnioski na przyszłość....

                          Wnioski już wyciągniętę.
                          Nie żartować nigdy.
                          Sarkazm i ironię na smietnik wyrzucić.
                          Być powaznym nieziemsko.
                          Śmiac się tylko z siebie.
                          Dąć w dudy tak, jak inni dmą. (wniosek najważniejszy z ważnych).
                          W każdym innym przypadku
                          Marny Twój los,
                          żeby nie powiedzieć stos.                         • amadeo214 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 13:46
                          Też zwracam ............................................................................................................................................uwagę na temat obrazy majestatu
                         • Gość: medyk Re: kielon do pierdla? IP: *.bnet.pl 15.08.11, 16:39
                          Zakład karny (przekierowanie Więzienie)
                          Zakład karny, więzienie – miejsce, w którym osoby skazane prawomocnym wyrok iem sąd u odbywają karę pozbawienia wolności . terminem ...
                          5 KB (425 słów) - 17:45, 8 sie 2011
                          Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
                          Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie tzw. „ Toledo” – więzienie Urzędu Bezpieczeństwa i NKWD przeznaczone dla żołnierzy Armii ...
                          6 KB (639 słów) - 06:38, 17 lip 2011
                          Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów (przekierowanie Więzienie mokotowskie)
                          Więzienie Karne zostało założone przez władze rosyjskie w 1904 r., w następnych latach było rozbudowywane. Służyło jako areszt śledczy i ...
                          4 KB (479 słów) - 06:26, 22 cze 2011
                          Więziennictwo
                          Współczesne ustawodawstwa często zamiast nazwy więzienie używają nazwy zakład karny , a zamiast nazwy więziennictwo — system penitencjarny ...
                          6 KB (649 słów) - 11:42, 30 gru 2010
                          Zakład Karny Wronki (przekierowanie Więzienie we Wronkach)
                          Następnie Centralne Więzienie we Wronkach zmieniło nazwę na "więzienie ciężkie". Najczęściej izolowano tam więźniów politycznych (w latach ...
                          4 KB (409 słów) - 17:56, 4 maj 2011
                          Zakład Karny Sztum
                          Więzienie składało się z gmachu dla administracji i pawilonu mieszkalnego na ok. 400 skazanych. Otoczono je czterometrowym murem. ...
                          3 KB (415 słów) - 12:35, 8 cze 2011
                          Zakład Karny Braniewo
                          Więzienie powstało ok. 1900 r. Budynki rozmieszczono nieregularnie w kształcie wieloboku. Zobacz też : areszty śledcze w Polsce ...
                          1 KB (128 słów) - 07:10, 7 cze 2011
                          Więzienie Montelupich
                          Więzienie Montelupich – więzienie w Krakowie przy ul. Montelupich, pierwotnie pełniące funkcje koszar wojskowych, mieszczące się w ...
                          4 KB (381 słów) - 05:47, 25 cze 2011
                          Więzienie Landsberg
                          Więzienie Landsberg – zakład karny położony w mieście Landsberg am Lech na południowym zachodzie Bawarii , około 65 km na zachód od ...
                          2 KB (203 słowa) - 07:15, 23 cze 2011
                          Gęsiówka (więzienie)
                          Gęsiówka – przed II wojną światową więzienie wojskowe przy ulicy Gęsiej 24 (róg ul. Lubeckiego w Warszawie (na terenie dzisiejszego ...
                          13 KB (1460 słów) - 20:40, 2 sie 2011
                          Radogoszcz (więzienie)
                          Radogoszcz – Rozszerzone Więzienie Policyjne (niem. " "Erweitertes Polizeigefangnis, Radegast"), utworzone 1 lipca 1940 , w fabryce ...
                          10 KB (1141 słów) - 16:42, 25 lip 2011
                          Więzienie Plötzensee
                          Więzienie Plötzensee (niem. Strafgefängnis Plötzensee) był instytucją pruską zbudowaną w latach 1869-79 w pobliżu jeziora Plötzensee , w ...
                          5 KB (577 słów) - 06:19, 22 lip 2011
                          Więzienie Newgate
                          Więzienie Newgate – dawne więzienie w Londyn ie, położone na rogu ulic Newgate Street i Old Bailey , u wejścia do City of London . ...
                          9 KB (1021 słów) - 08:37, 25 cze 2011
                          Więzienie Sona
                          Więzienie Sona (Penitenciaría Federal de Sona) – fikcyjne więzienie umiejscowione dla potrzeb serialu Skazany na śmierć na peryferiach ...
                          2 KB (220 słów) - 09:50, 23 cze 2011
                          Więzienie Guantanamo
                          Więzienie Guantanamo – administrowane przez Stany Zjednoczone więzienie znajdujące sie na terenie Naval Station Guantanamo Bay – bazy ...
                          12 KB (1249 słów) - 16:01, 10 lip 2011
                          Więzienie na Łukiszkach
                          Więzienie na Łukiszkach (lit. Lukiškių tardymo izoliatorius kalėjimas, ros. Лyкишкcкaя тюрьмa) – najstarsze więzienie na Litwie , położone ...
                          5 KB (551 słów) - 14:59, 4 lip 2011
                          Więzienie Spandau
                          thumb | 200px | Więzienie Spandau, 1951. Więzienie Spandau wybudowane w 1876 . Po zakończeniu II wojny światowej zostali tu osadzeni ...
                          2 KB (193 słowa) - 07:15, 23 cze 2011
                          Brygidki (więzienie)
                          natomiast budynek klasztorny, po likwidacji zakonu w 1784 , został zamieniony na więzienie kryminalne, a po I wojnie światowej na polityczne. ...
                          5 KB (683 słowa) - 09:15, 24 cze 2011
                          Więzienie Pankrác
                          Więzienie Pankrác (cz. Věznice Pankrác, oficialnie Zakład karny Praga Pankrác, cz. Vazební věznice Praha Pankrác) - czeski zakład karny ...
                          3 KB (304 słowa) - 06:00, 24 cze 2011
                          Więzienie Abu Ghraib
                          Więzienie Abu Ghraib (arab. سجن أبو غريب) – więzienie w Abu Ghraib w środkowym Irak u, położone blisko Bagdad u. Ma powierzchnię 1,15 ...
                         • Gość: zdziwiony Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 15.08.11, 16:15
                          Co ma piernik do wiatraka?!! Ktoś zauważył poważny problem na forum i tyle. Ktoś poczuł się dotknięty tym, że ktoś inny agituje do picia alkoholu - proste - ma takie prawo. Ma też prawo o tym incydencie powiadomić prokuraturę - proste- ma do tego prawo. Jak każdy ma prawo wyrażać swoje opinie i niezadowolenie - proste - ma do tego prawo. Czy to się komuś podoba, czy nie - ma do tego prawo. A Kielon? Nie ma takiego prawa by namawiać publicznie do picia alkoholu - proste - nie ma na to przyzwolenia....
                         • kipen1 Re: kielon do pierdla? 15.08.11, 20:28
                          Wróciłem niedawno ze Śląskiego Rancha. Tak czytam, czytam i ...muszę se golnąć jeszcze browara bo na trzeźwo tego nie ogarniam.
                          Gościu "Ktoś". rozpier... dzielasz mnie.
                          Amadeo- zdrówko!
                         • Gość: Ala... Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 02.12.11, 13:42
                          .. O j p .... musza sie napić bo na czyźwo tygo nie ogarna ...

                          Pija ...toć że pija , jak kożden sam ....

                          Obłuda...Zazdrośc i pierzyńsko zawiść...

                          Bo chop w ironiczny sposób przedstawio to , co kożden widzi...


                          Pytom sam kiery po poczytaniu net- kielonka poszoł zaloć dziub???

                          Skiż tego że Wom napisoł "Zdrówko"?????

   • Gość: abstynent Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 02.12.11, 18:05
    Według ciebie to takie oczywiste? Nie sądzę, by ktoś zbagatelizował publiczne nakłanianie do picia, w czasach gdy na prawo i lewo wlepia się mandaty za chociażby picie piwa w parku....A samo przyzwalanie na takie zachowanie na publicznym forum nie najlepiej o Tobie świadczy. przykre to... Analizując Twoje wcześniejsze wypowiedzi, nie powinno mnie to w zasadzie dziwić...
    • simka.simka Re: kielon do pierdla? 02.12.11, 18:32
     No to się nie dziw.
     Równie dobrze mógłbyś zaskarżyć wszystkie reklamy alkoholu w mediach. Czy one nie nakłaniają do picia? Ależ jak najbardziej.
     Pokaż mi jedną osobę, która rozpiła się przez Kielonka.
     Dla mnie bardziej szkodliwe są osoby, które piszą "analizując twoje poprzednie wypowiedzi blebleble". To jest ohydne. Jeśli coś Ci się nie podoba w tych wypowiedziach możesz się ustosunkować na bieżąco, a nie preparować aluzje, insynuacje, plotki.
     I tak na koniec w tym temacie: nie znam Kielonka, ale chyba nawet baran zobaczy, że jego teksty są trzeźwe. Nie tak pisze pijaczyna.
     • Gość: ktoś Re: kielon do pierdla? IP: *.unknown.vectranet.pl 02.12.11, 19:11
      Kolejny raz simka udowodniła, że nie ma bladego pojęcia o temacie w którym się wypowiada...
      >Równie dobrze mógłbyś zaskarżyć wszystkie reklamy alkoholu w mediach....
      Całkowity zakaz reklamowania alkoholu wprowadza ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, która wskazuje, iż zabrania się na obszarze kraju reklamy i promocji napojów alkoholowych.
      No cóż, cała simka... Wymądrza się w tematach, o których jak wielokrotnie udowodniła, nie ma bladego pojęcia.
      • simka.simka Re: kielon do pierdla? 03.12.11, 07:40
       Gość portalu: ktoś napisał(a):

       > Kolejny raz simka udowodniła, że nie ma bladego pojęcia o temacie w którym się
       > wypowiada...
       > >Równie dobrze mógłbyś zaskarżyć wszystkie reklamy alkoholu w mediach....
       > Całkowity zakaz reklamowania alkoholu wprowadza ustawa o wychowaniu w trzeźwośc
       > i i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, która wskazuje, iż zabrania się na obszarze
       > kraju reklamy i promocji napojów alkoholowych.
       > No cóż, cała simka... Wymądrza się w tematach, o których jak wielokrotnie udowo
       > dniła, nie ma bladego pojęcia.

       A jak się to ma do reklam piwa? Ustawa sobie, a życie sobie. Powalcz więc z browarami, a nie z Kielonkiem. I golnij sobie czasem, będziesz bardziej zjadliwy, bo na trzeźwo to jakiś zgorzkniały jesteś. I nudny.

       Koleś, wiesz, Ty to jesteś z tych, którzy, jak im argumentów nie staje, a często nie staje, to atakują osobę. Oczywiście pod kilkoma nickami, żeby się samemu biednemu tchórzliwemu wesprzeć.
       Zrobiłam teraz dokładnie to, co ty. Miło ci?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka