Gość: monika
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
18.09.06, 17:28
witajcie. chcialabym zaapelowac w sprawie parkingu przy ajd na waszyngtona. a
dokladnie w sprawie parkingu ktorego od roku nie ma. moze bysmy cos z tym
zrobili bo widze ze wladze uczelni nie kwapia sie do tego a chce zauwazyc ze
w tym roku nie bedzie juz nawet miejsca naprzeciwko uczelni gdzyz do budynku
bgż przeniosl sie uyrzad miasta i juz teraz nie ma tam gdzie zostawic
auta.... no chyba ze na platnym ale nie kazdego stac na to zeby zostawiac
auto na platnym na caly dzien....