Dodaj do ulubionych

parking przy ajd

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.06, 17:28
witajcie. chcialabym zaapelowac w sprawie parkingu przy ajd na waszyngtona. a
dokladnie w sprawie parkingu ktorego od roku nie ma. moze bysmy cos z tym
zrobili bo widze ze wladze uczelni nie kwapia sie do tego a chce zauwazyc ze
w tym roku nie bedzie juz nawet miejsca naprzeciwko uczelni gdzyz do budynku
bgż przeniosl sie uyrzad miasta i juz teraz nie ma tam gdzie zostawic
auta.... no chyba ze na platnym ale nie kazdego stac na to zeby zostawiac
auto na platnym na caly dzien....
Obserwuj wątek
    • ulisses_czwa Re: parking przy ajd 18.09.06, 17:39
      Sprawa nie zalezy od AJD, tylko od prywatnego własciciela kawałka ulicy Tuwima... Zamknał wjazd na parking (takie ma prawo) bo nie godzi się, aby korzystano z jego własności (jeździły po niej samochody)... Zażądał od AJD 3500 zł za miesiąc (o ile pamietam) oraz 3000 zł od właścicieli Centrum, którzy dostarczali towar od zaplecza... AJD i własciciel Centum uznali sumę za zbyt wygórowaną i sprawę przekazali do sadu o ustanowienie tzw. drogi koniecznej... Na jakim etapie jest postępowanie, tego nie wiem...
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka