Dodaj do ulubionych

Praca Saturn Tychy

13.01.09, 18:30
Czy ktoś z was był już na rozmowie w sprawie pracy w Saturnie w
Tychach?? Jakie warunki oferują piszcie co wiecie czy warto tam
pojść do pracy. Dzięki
Obserwuj wątek
        • martynaola74 Re: Praca Saturn Tychy 14.01.09, 15:34
          fazapana1 napisał:

> witam. znacie moze doklady adres hotelu w ktorym maja odbyc sie rozmowy kwalifi
          > kacyjne ? bardzo prosze o podanie. dzieki
          witam ja mam spotkanie we wtorek i też nie wiem gdzie to jest dokładnie, napisał
          już ktoś ?
          • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 14.01.09, 17:19
            od skrzyżowania przy Browarze Tyskim, droga na Bieruń-Oświęcim, cały czas prosto jakieś 500 m - 1 km (od skrzyżowania) po lewej stronie hotel Aros, ulica Oświęcimska 51, no chyba że jedzie sie od strony Bierunia to Aros jest po prawej stronie :) jeśli nie jesteś z Tychów to dodam jeszcze ze to okolice Giełdy Kwiatowej i Browaru Tyskiego z tamtąd trafisz napewno :)
    • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 14.01.09, 15:07
      Ja mam rozmowę we wtorek

dla fazapana1 - hotel Aros znajduje sie na ulicy oświęcimskiej 51

mam prośbę do as9829 i felicja83 jeśli możecie napiszcie w poniedziałek o co pytali, czy dają odpowiedź od razu była bym bardzo widzięczna,

życzę powodzenia i z wielką nadzieją mam nadzieje że będziemy mogli sie poznać w nowej pracy :)
    • kasia_8406 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 00:33
      też mam rozmowę we wtorek, boję sie strasznie bo to moja pierwsza rozmowa, już czuję, że mój stres wszystko zepsuje, dlatego proszę tak jak i ona_0508 i 78ona żeby osoby co mają rozmowy w poniedziałek napisały cokolwiek o tej reomowie, jak przebegła.
      Życzę powodzenia
      • felicja83 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 08:27
        Hej, właśnie się dowiedziałam że mój brat który miał mieć rozmowe w
        poniedziałek przełożył to na wtorek (bo w poniedziałek mu nie
        pasowało) więc podbijam prośbę do osób które mają w poniedziałek o
        jakieś informacje :D Będę bardzo wdzięczna.
        Aha a tak nawiasem mój brat zgłosił się na pracownika działu RTV, a
        Wy na jakie działy?
        Pozdro
        • vanessa19pb Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 09:12
          Ja mam rozmowę w poniedziałek na 17:40. Ubiegałam się na stanowisko
          do działu obsługi klienta. Moja siostra też idzie ze mną na rozmowę
          w pn. Ona składała podanie do działu fotografia, muzyka, film.
          Czytałam opinie na temat zarobków w Saturnie i w 2007 jak otwierali
          Saturna w Poznaniu min wynagrodzenie jakie dawali to od 1200 do 1800
          na rękę zależy od stanowiska. I wszystko zależy od nas jaką kwotę
          wynegocjujemy. Fajna by to była kasa jak na tak duży sklep. Ciekawe
          co tutaj nam zaoferują??
            • as9829 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 11:49
              Ja w pon ide na 17:50 na stanowisko:obsluga klienta(dzial
              reklamacjii)mam nadzieje ze oferta z ich str bedzie
              interesujaca.szkoda tylko ze saturn bedzie otwierany dopiero na
              wiosne..
              • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 12:53
                z tego co widzę to rozmowy są co 10 minut bo vanessa19pb ma na 17:40, coś strasznie szybko chcą przeprowadzić te rozmowy ;)

koleżanka złożyła CV do Obi które będą owteirać razem z saturnem i powiedzieli jej że market będą otwierać 30 marca ale prace już zaczynają 1 marca, wydaje mi sie że to też coś na takiej zasadzie będzie, a do marca już nie tak daleko :)
                • felicja83 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 13:12
                  Ano strasznie szybko - chyba że rozmowy będa przeprowadzane z
                  kierownikami różnych działów, czyli moga się pokryć czasowo.
                  Albo poprostu na początek zrobią szybką selekcję, i przepuszczą
                  osoby do następnego etapu rozmów już takich bardziej zaawansowanych.
                  • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 13:20
                    też tak może być, choć ja mam nadzieje że to jednak będzie tylko jedna rozmowa i że odpowiedź dadzą od razu, pozostaje nam czekać do poniedziałku i wtorku, wtedy może już będziemy wiedzieć czy jesteśmy współpracownikami czy też nie :P :)
                    • vanessa19pb Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 13:26
                      Ta rozmowa przypomina mi rekrutacje do Kauflandu. Wtedy też było
                      spotkanie w hotelu tyle że Coronie. Było mnóstwo ludzi na rozmowe i
                      chyba z 10 osób rekrutujących na dane stanowiska. Wypełniało się
                      ankiete. I potem rozmowa: gdzie chce pracować, dlaczego akurat tam,
                      dlczego mają mnie zatrudnić, ile chce zarabiać itp. Przez miesiąc
                      miało się pracować w innym kauflandzie aby zdobyć doświadczenie,
                      potem dopiero w tychach jak już został otwarty. Odpowiedzi czy się
                      jest przyjętym nie było od razu. Dzwonili po tyg. a inni dostawali
                      listy. Może tutaj będzie podobnie.... A ile chciałybyście zarabiać
                      dziewczyny??
      • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 15.01.09, 23:43
        z tego co wiem to dzieczyny chyba są z Tychów, a autobus Tesco jeszcze jeździ ale tylko w soboty i niedziele, jeśli być mogła napisz róznież coś o rozmowie w poniedziałek jak już będziesz po.
        Pozdrawiam
          • nula78 Re: Praca Saturn Tychy 18.01.09, 19:54
            Witam wszystkich, ja na rozmowie do Saturna byłam już w listopadzie
            przy rekrutacji na stanowiska kierownicze.Atmosfera była OK, nie
            potrzebnie się stresowałam, dyrektor jest młody i bardzo
            sympatyczny, drugą osobą była Pani chyba z Centrali i była
            rewelacyjna, potrafiła rozładować każdą napiętą dyskusję.Nie wiem
            kto będzie teraz, napewno dyrektor i ktoś jeszcze, ale życzę
            wszystkim powodzenia.Mnie się udało, pozdrawiam:)
            • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 18.01.09, 21:37
              gratylacje nula78 :) miejmy nadzieje że i u nas na rozmowach będzie taka miła pani która będzie potrafiła rozładować każdą napiętą dyskusję :) bo nie wiem jak inni ale ja sie stresuję ale wierzę, że wszystko będzie dobrze, a jak reszta stersik jest przed jutrzejszą rozmową ? :)
    • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 19.01.09, 10:06
      no w sumie to faktycznie masz racje as9829 to im powinno zależeć, ja niestety nie mam pracy dlatego sie stresuje bo mi bardzo zależy na tej pracy, dodaje sobie otuchy Waszymi słowami pocieszenia :) mam też nadzieje że ktoś coś napisze jak wróci z rozmowy, może jak mniej więcej będe wiedzieć co i jak to nie będe taka zestresowana :)
      • on_tychy Re: Praca Saturn Tychy 19.01.09, 23:39
        no ale dlaczego mamy wam mowic jakie byly pytania ??? zebyscie sie mogli
        przygotowac lepiej niz my? czemu mamy miec mniejsze szanse niz wy ?? najlepiej
        isc na gotowe znac pytnia znac odpowedzi i jest ok polska menatlnosc ;/
        • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 19.01.09, 23:56
          masz racje, chcemy wiedzieć co i jak, ale z jakiej racji mamy mieć łatwiej - racja. Ale nikt nikomu nie każe pisać co i jak, to poprostu życzliwość, jak nie dostanę tej pracy - trudno, raz sie żyje, Tobie z całego serca życzę żeby Cię przyjeli
      • felicja83 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 08:56
        xander10001 napisał:

> Garnitur będzie konieczny ? ;)

Takie pytania mnie rozbrajają, do jakiejkolwiek pracy idziesz na
        rozmowe to liczy się pierwsze wrażenie - więc sam sobie odpowiedz na
        to pytanie.
          • darsi81 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 10:32
            on_tychy tak, masz rację, dlaczego mają być lepiej przygotowani, ale
            co to da jesli tak jak ona_0508 zje ją stres to leży :/

on_tychy a jeśli można to na którą godzinę byłeś wczoraj?

xander10001 poprostu pytanie jak z innej bajki <szok>
          • darsi81 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 10:40
            Dojechać trochę ciężko, jakiś dyliżans tam podobno jeździ, ale nie
            mam pojęcia jaki. Ale z browaru to nie jest daleko, więc spokojnie
            jak nic nie pojedzie to na nóżkach też dasz rade :)
                          • ona_0508 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 15:56
                            poszło nieźle :) w sumie myślałam, że bedzie gorzej, stres dokładnie - zostawiłam za drzwiami - udało mi sie, aż dziwne :) jedyne co mnie bardzo to zdziwiło i do teraz jestem w szoku jak powiedziałam ze chciała bym zarabiać około 1800 zł brutto to pan mi powiedział ze "TO BARDZO DUŻO" przecież to na ręke 1200 zł. A tak po za tym to wszystko ok, a Wy jakie kwoty podawaliście ? czy 1800 zł brutto to naprawde bardzo dużo :/
                            • darsi81 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:03
                              Wiesz ja powiedziałam 1200 netto, więc wychodzi na to co Ty prawie.
                              I wcale się nie zdziwił, tylko zapisał w swoich zapiskach na
                              odwrocie mojego cv.. Z tego co wiem to dziewczyna która wchodziła
                              wcześniej też tyle powiedziała i też jej nic nie powiedział na to..
                              Raczej się na to nie zdziwił.. No ciekawe..
                              • on_tychy Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:08
                                haha ja miałem to samo powiedziałem mu 1800 brutto to mi oczy zrobił jakbym nie
                                wiem powiedział 10000 na ręke a niestety nie odpowiedziałem mu na jedno pytanie
                                ;/ wam tez powiedzieli ze do konca tego tygodnia odpowiedz ? ja byłem na 9:30
                                ale juz o 9:10 byłem po :) jakie działy wybieraliscie ?
                                • darsi81 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:20
                                  No ale czy to jest aż tak dużo? Wydaje mi się że to nie jest jakaś
                                  wygórowana kwota.. Kurcze no, sporo ludzi było chętnych, więc
                                  rektutacja ma w czym wybierać.. Ja chciałabym się dostać do działu
                                  obsługi klienta a jeśli nie to na dział muzyka albo film :o) A Wy?
                                  • on_tychy Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:27
                                    ja dział telekomunikacyjny :) a trafiłem do pokoju 105 do takiego posepnego
                                    goscia nic po sobie nie dał znac czy go zainteresowałem czy nie a rozmowe
                                    proaktycznie przeprowadzał ksiazkowo. dzisiał byłem na rozmowie w OBI i nie ma
                                    nawet grama porownania miedzy tymi rozmowami
                                    • martynaola74 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:43
                                      Ja byłam około 5 min, podałam takie zarobki jak wy .Do piątku jeśli nie
                                      zadzwonią to nic z tego i takie mam przeczucie chociaż pan rekrutujący był
                                      miły.Jak wam się uda dajcie znać powodzenia
                                    • darsi81 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:59
                                      No i właśnie, zero jakiejkolwiek mimiki ze strony pana który zadawał
                                      pytania.. A do OBI to nie przypadkiem przed Randstad? No ja szczerze
                                      przyznam że też na tej rozmowie byłam dziwnie zestresowana, zupełnie
                                      inaczej było na rozm.do Play, jakoś tak luźniej.. Achaa on_tychy a
                                      jakie to pytanie Ci zadał ze nie odpowiedziałeś?
                            • martynaola74 Re: Praca Saturn Tychy 20.01.09, 16:46
                              ona_0508 napisała:

> poszło nieźle :) w sumie myślałam, że bedzie gorzej, stres dokładnie - zostawił
                              > am za drzwiami - udało mi sie, aż dziwne :) jedyne co mnie bardzo to zdziwiło i
                              > do teraz jestem w szoku jak powiedziałam ze chciała bym zarabiać około 1800 zł
                              > brutto to pan mi powiedział ze "TO BARDZO DUŻO" przecież to na ręke 1200 zł. A
                              > tak po za tym to wszystko ok, a Wy jakie kwoty podawaliście ? czy 1800 zł brut
                              > to to naprawde bardzo dużo :/
                              na jakie stanowisko?