Gość: Józef IP: 195.116.81.* 28.10.06, 19:03 Ukończyłem 50 . Nie znam języków. Czy mam szansę na pracę za granicą? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Do Józefa Re: 50 lat - a praca za granicą IP: *.flatpla.net 29.10.06, 15:47 Nie piszesz jaki masz zawód a to jest ważne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sarna Re: 50 lat - a praca za granicą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 17:21 Mój mąż ma 56 lat od półtora roku pracuje w Irlandii Północnej nie zna języka idobrze mu tam jest.Nie ma konkretnego zawodu , tylko maturę. W pracy jest poważany i dażą Go szacunkiem. Trzeba tylko być człowiekiem i umieć znależć się w nowej rzeczywistości. Zyczę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: He hungry Re: 50 lat - a praca za granicą IP: *.cable.ubr01.mort.blueyonder.co.uk 30.10.06, 00:40 i dobrze mu tam jest.... hmmm... sarna czy wiesz co piszesz?? bo ja wiem jak to jest. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś