Dodaj do ulubionych

50 lat - a praca za granicą

IP: 195.116.81.* 28.10.06, 19:03
Ukończyłem 50 . Nie znam języków.
Czy mam szansę na pracę za granicą?
Obserwuj wątek
    • Gość: Do Józefa Re: 50 lat - a praca za granicą IP: *.flatpla.net 29.10.06, 15:47
      Nie piszesz jaki masz zawód a to jest ważne.
    • Gość: sarna Re: 50 lat - a praca za granicą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 17:21
      Mój mąż ma 56 lat od półtora roku pracuje w Irlandii Północnej nie zna języka
      idobrze mu tam jest.Nie ma konkretnego zawodu , tylko maturę. W pracy jest
      poważany i dażą Go szacunkiem. Trzeba tylko być człowiekiem i umieć znależć się
      w nowej rzeczywistości. Zyczę powodzenia.
      • Gość: He hungry Re: 50 lat - a praca za granicą IP: *.cable.ubr01.mort.blueyonder.co.uk 30.10.06, 00:40
        i dobrze mu tam jest.... hmmm... sarna czy wiesz co piszesz?? bo ja wiem jak to jest. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka