Gość: obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 16:03 Czy ktoś wie co się stało na trasie? Było słychać, że ktoś się "strzas" ale nic niestety nie widzę oprócz straży i karetki :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: przejeżdzający Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 17:28 0 16 wracalem do domu i widzialem jak sie jakies autko w tira wczepilo-karetka, straz -nic wiecej nie wiem za to korek jest do tej pory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 17:43 napisz dokładnie gdzie to miałao miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: KRAKSA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:08 wie koś więcej co się stało i gdzie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AP Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:29 Forum plotkarzy !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paolo Re: KRAKSA IP: 89.174.23.* 15.03.07, 19:06 a co to za auto wjechalo w tego tira? Bo moja sąsiadka gdzies miala na Rakowie popoludniu wypadek i moze to o to chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaaaaaa Re: KRAKSA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 21:54 czy to ta kraksa w kolonii klepaczka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ccc Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 21:58 Gość portalu: obserwator napisał(a): > Czy ktoś wie co się stało na trasie? Było słychać, że ktoś się "strzas" ale nic > niestety nie widzę oprócz straży i karetki :/ a jajco sie ty ćwoku stalo, choju sensacji w nieszczesciu szukasz ty kretynie !! Odpowiedz Link Zgłoś