IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 16:03
Czy ktoś wie co się stało na trasie? Było słychać, że ktoś się "strzas" ale nic niestety nie widzę oprócz straży i karetki :/
Obserwuj wątek
    • Gość: przejeżdzający Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 17:28
      0 16 wracalem do domu i widzialem jak sie jakies autko w tira wczepilo-karetka,
      straz -nic wiecej nie wiem za to korek jest do tej pory
      • Gość: gosc Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 17:43
        napisz dokładnie gdzie to miałao miejsce?
    • Gość: ona Re: KRAKSA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:08
      wie koś więcej co się stało i gdzie??
    • Gość: AP Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.07, 18:29
      Forum plotkarzy !!!
      • Gość: Paolo Re: KRAKSA IP: 89.174.23.* 15.03.07, 19:06
        a co to za auto wjechalo w tego tira? Bo moja sąsiadka gdzies miala na Rakowie
        popoludniu wypadek i moze to o to chodzi...
        • Gość: aaaaaaaa Re: KRAKSA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 21:54
          czy to ta kraksa w kolonii klepaczka ?
    • Gość: ccc Re: KRAKSA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 21:58
      Gość portalu: obserwator napisał(a):

      > Czy ktoś wie co się stało na trasie? Było słychać, że ktoś się "strzas" ale nic
      > niestety nie widzę oprócz straży i karetki :/


      a jajco sie ty ćwoku stalo, choju sensacji w nieszczesciu szukasz ty kretynie !!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka