furb 05.10.07, 22:47 Wiecie może czy działa fotoradar w kamyku? Dostał ktoś ostatnio fotkę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ola Re: Fotoradar w Kamyku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.07, 22:57 Od 3 miesiecy dziala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Fotoradar w Kamyku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.07, 20:07 Fotki przychodzą po pół roku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kierowca Re: Fotoradar w Kamyku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.07, 23:38 Działa i niech będzie przestrogą dla szaleńców motoryzacyjnych.Ja dostałem już wezwanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Który fotoradar IP: *.tktelekom.pl 07.10.07, 09:13 Chodzi o ten w kamyku na zakręcie wizawi straży pożarnej. Bo w Kamyku jest tylko jeden fotoradar?Chyba? A czy ten w Białej też działa. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiu... Czasem działa IP: *.gre.pl 07.10.07, 14:35 To nie jest radar, tylko budka na niego. Tak naprawdę to fotoradarów nasza Policja ma bardzo mało, ale koszt takiej budki, do której można go schować jest niewielki, stąd takich budek będzie przybywać. To się lepiej opłaci, niż montowanie atrap radiowozów, czy tekturowych, przystojniaczków w mundurach :D Najczęściej jest tak, że jeśli fotoradar jest w budce, to w okolicy może być też radiowóz - fotoradar jest na tyle drogim sprzętem, że z reguły policjanci pilnują go, mimo zamknięcia w budce. Jeszcze by ktoś im go zniszczył, a może ukradł! Jeśli nie było gdzieś w okolicy schowanego radiowozu, to jest szansa, że budka była pusta i zdjęcia ci nie przyślą. Niestety - tylko szansa, pewności nigdy miał nie będziesz i dlatego coraz więcej ludzi jeździ zgodnie z przepisami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tylko kierowca. Re: Czasem działa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 18:19 Lepiej bać się radaru niż zginąć przz błąd szalonego kierowcy. Odpowiedz Link Zgłoś