20.07.08, 00:34
Jeśli ktoś szuka rewelacyjnych nauczycieli tańca to gorąco polecam
Panstwa RADECKICH. Byliśmy na kursie przez nich prowadzonych i
rewelacja. Polecam serdecznie.
PS> Ostatni kurs prowadzili koo hali Polonia - biuro przy mrówkowcu
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka