Gość: greg IP: *.eranet.pl 15.05.08, 15:23 ALE PIEKNIE WAM PODZIEKOWALI CHLOPAKI ZA LATA PRACY. OD ZERA DO EKSTRAKLASY!!!! HOBBYSCI, A JAK WAS NIE CHCA TO CZEKAMY NA WAS W SIATKOWCE! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KON Kaniowski: Nie weszliśmy po to, by się wykończyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 23:15 PANIE KANIOWSKI DZIEKUJ PAN RUSAKIEWICZOWI I NIE GADAJ GLUPOT!CO .BOIMY SIE O POSADKE.....DZIEKI WALDKOWI KOLEJNA PENSYJKA-DOBRA WPADALA TAKZE DLA SYNKA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: salo Re: Kaniowski: spadaj IP: 84.79.111.* 03.06.08, 23:36 kaniowski - smiechu warty facet, ledwo co przyszedl a juz sie uwaza za ch.. wie co i robi selekcje. Niech odchodzi i to jak najdalej bo jemu nikt bnie zawdzieccza wejscia do ekstaklasy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Kaniowski: Ty to sie nadajesz.. sam spie... IP: *.137.50.34.dyn.user.ono.com 04.06.08, 10:30 kuhnert, porwich i rusakiewicz / dziekujemy wam panowie za wszystko co zrobiliscie dla gorzowskiej pilki, a kaniowski to palant / trzeba sie go pozbyc!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Kaniowski: Ty to sie nadajesz.. sam spie... 05.06.08, 21:25 czesc "fajni" kibice pilki recznej w gorzowie, kaniowski wprowadzal pierwszy raz w historii azs gorzow do ekstrakalasy, wprowadzil go po raz drugi po laaatach!!! przy poparciu sponsorow i miasta, zostaniemy w ekstraklasie na lata! i z trenerem kaniowskim!! bez sponsorow i pomocy miasta, zaden kaniowski , czy wenta nie utrzyma gorzowskiej pilki recznej w e-klasie!! bedzie organizacja zespolu i pieniadze, bedziemy z kaniowskim w e-lidze dlugie lata!!! Odpowiedz Link Zgłoś