Dodaj do ulubionych

Kaniowski: Nie weszliśmy po to, by się wykończyć

IP: *.eranet.pl 15.05.08, 15:23
ALE PIEKNIE WAM PODZIEKOWALI CHLOPAKI ZA LATA PRACY. OD ZERA DO
EKSTRAKLASY!!!! HOBBYSCI, A JAK WAS NIE CHCA TO CZEKAMY NA WAS W
SIATKOWCE!
Obserwuj wątek
    • Gość: KON Kaniowski: Nie weszliśmy po to, by się wykończyć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.08, 23:15
      PANIE KANIOWSKI DZIEKUJ PAN RUSAKIEWICZOWI I NIE GADAJ GLUPOT!CO .BOIMY SIE O
      POSADKE.....DZIEKI WALDKOWI KOLEJNA PENSYJKA-DOBRA WPADALA TAKZE DLA SYNKA.
      • Gość: salo Re: Kaniowski: spadaj IP: 84.79.111.* 03.06.08, 23:36
        kaniowski - smiechu warty facet, ledwo co przyszedl
        a juz sie uwaza za ch.. wie co i robi selekcje.
        Niech odchodzi i to jak najdalej bo jemu nikt bnie zawdzieccza
        wejscia do ekstaklasy....
        • Gość: kibic Re: Kaniowski: Ty to sie nadajesz.. sam spie... IP: *.137.50.34.dyn.user.ono.com 04.06.08, 10:30
          kuhnert, porwich i rusakiewicz / dziekujemy wam panowie
          za wszystko co zrobiliscie dla gorzowskiej pilki,
          a kaniowski to palant / trzeba sie go pozbyc!!!!!!
          • andrzejusa Re: Kaniowski: Ty to sie nadajesz.. sam spie... 05.06.08, 21:25
            czesc "fajni" kibice pilki recznej w gorzowie,
            kaniowski wprowadzal pierwszy raz w historii azs gorzow
            do ekstrakalasy,
            wprowadzil go po raz drugi po laaatach!!!

            przy poparciu sponsorow i miasta,
            zostaniemy w ekstraklasie na lata!
            i z trenerem kaniowskim!!

            bez sponsorow i pomocy miasta,
            zaden kaniowski , czy wenta nie utrzyma gorzowskiej
            pilki recznej w e-klasie!!

            bedzie organizacja zespolu i pieniadze,
            bedziemy z kaniowskim w e-lidze dlugie lata!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka