Dodaj do ulubionych

Body dla 2 latka

29.08.05, 08:54
tak, czy nie? Do tej pory używaliśmy body - latem mniej, i nie wiem czy mam
powrócić do tej formy, czy wystarczą koszulki - tylko mały problem obawiam
sie, ze nie znajdę tak dużych - bo musiałabym kupić na 110 cm.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • anetina Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 08:58
      ja nie używam
      chociażby z tego powodu, że nie dałabym radę szybko rozebrać do zrobienia siku
    • gagunia Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 09:01
      Nie uzywam od wiosny i mam watpliwosc co z zima. Troche niewygody, bo Kacper ne
      uzywa juz pieluch, a z drugiej strony cieplo w plecy. Chyba jednak na zime kupie
      ze 2 sztuki.
    • antonina_74 Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 10:59
      Używam, bo dziecko nadal w pampersach. Pewnie jeszcze do wiosny. Zosia nosi
      rozmiar 86/92, z tego co wiem duże rozmiary robi Schiesser (ale strasznie
      drogie)
      • pia_ Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 13:10
        Rozmiar 86/92 który odpowiada polskiemu 110 mozna kupić w sklepach KappAhl, są
        prześliczne (genialna grafika, zwłaszcza w tych dla chłopców, które
        preferujemy), rewelacyjne gatunkowo i moja 2-latka, która nosi juz ubranka 98
        nadal w nich chodzi. Ceny 29,90-34,90 drogo, ale warto. Polskie firmy również
        robią body w większych rozmiarach np. Pinokio na 104, Atlanitic 98/104.
        Największe body z jakim się spotkałam to był rozmiar 116.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka