chimba 29.08.05, 08:54 tak, czy nie? Do tej pory używaliśmy body - latem mniej, i nie wiem czy mam powrócić do tej formy, czy wystarczą koszulki - tylko mały problem obawiam sie, ze nie znajdę tak dużych - bo musiałabym kupić na 110 cm. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anetina Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 08:58 ja nie używam chociażby z tego powodu, że nie dałabym radę szybko rozebrać do zrobienia siku Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 09:01 Nie uzywam od wiosny i mam watpliwosc co z zima. Troche niewygody, bo Kacper ne uzywa juz pieluch, a z drugiej strony cieplo w plecy. Chyba jednak na zime kupie ze 2 sztuki. Odpowiedz Link Zgłoś
antonina_74 Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 10:59 Używam, bo dziecko nadal w pampersach. Pewnie jeszcze do wiosny. Zosia nosi rozmiar 86/92, z tego co wiem duże rozmiary robi Schiesser (ale strasznie drogie) Odpowiedz Link Zgłoś
pia_ Re: Body dla 2 latka 29.08.05, 13:10 Rozmiar 86/92 który odpowiada polskiemu 110 mozna kupić w sklepach KappAhl, są prześliczne (genialna grafika, zwłaszcza w tych dla chłopców, które preferujemy), rewelacyjne gatunkowo i moja 2-latka, która nosi juz ubranka 98 nadal w nich chodzi. Ceny 29,90-34,90 drogo, ale warto. Polskie firmy również robią body w większych rozmiarach np. Pinokio na 104, Atlanitic 98/104. Największe body z jakim się spotkałam to był rozmiar 116. Odpowiedz Link Zgłoś