30.10.05, 13:21
mamy za chwile wychodzic do znajomych na obiadek a tu dzieciuch jakis taki
cieplutki no i sprawdzilam ma 37,3 oprocz tego nie kaszle nic jej nie jest
wydaje mi sie ze to zabki bo nawet byla taka wolniejsza kupka, sama nie wiem
isc czy nie isc?? doradzcie cos prosze...
Obserwuj wątek
    • 1alfa1 Re: POMOCY!!! 30.10.05, 13:53
      Jak nie marudny to idzcie i bawcie się dobrze !!!
      • olga04 Re: POMOCY!!! 30.10.05, 13:56
        dzięki, powinno byc "pysznie" a dzieciuch marudny nie jest
    • agagaby Re: POMOCY!!! 30.10.05, 23:05

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka