olga04
30.10.05, 13:21
mamy za chwile wychodzic do znajomych na obiadek a tu dzieciuch jakis taki
cieplutki no i sprawdzilam ma 37,3 oprocz tego nie kaszle nic jej nie jest
wydaje mi sie ze to zabki bo nawet byla taka wolniejsza kupka, sama nie wiem
isc czy nie isc?? doradzcie cos prosze...