Dodaj do ulubionych

Rozchodził się na całego

24.04.06, 10:56
A to było tak... że Szymuś już od dość dawna całkiem ładnie chodzi... ale za
rączkę, właściwie za paluszek się tylko trzyma dla pewności. I tak ciągał
biedną matkę wszędzie, a sam ani rusz. Jak Go tylko puściłam i mówiłam żeby
szedł dalej to płacz, siadał na pupę i dalej na 4ech. Pierwszy raz puścił się
sam dopiro tydzień po urodzinach i to nie mnie, tylko tatusiasmile) Ale później
też zadko chciał chadzać samodzielnie. Stwierdziłam że czas najwyższy na
buciki po domu (do tej pory biegał tylko w skarpetkach antypoślizgowych).
Przedwczoraj kupiliśmy buciki i wczoraj Szok! przez duże "S". Szymuś nagle
stał się długodystansowcem, chodzi z pokoju do pokoju, z pokoju do
kuchni,właściwie wszędzie gdzie chce. W tych bucikach nabrał takiej pewności
że czasem nawet odpycha moja reke jak ja wyciągam ehhh co to sie porobiłosmile
Obserwuj wątek
    • izka_74 Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 11:11
      Gratulacje! To teraz czas na spacer zewnętrzny wink
      • kpaxstar Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 11:46
        Już jesteśmy po spacerku zewnętrznym. Zaczęliśmy jak się tylko cieplej zrobiło a
        wczoraj Szymuś też debiutował solo na zewnątrzsmile
    • agga_27 Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 11:16
      No gratulujemy!!!
      Moja Julcia tez już chodzi (nie miałam czasu się pochwalić) trochę się jej
      jeszcze czasem nogi plączą i sie jeszcze przewraca, ale ja mam inne
      doswiadczenia co do butków czy skarpetek: Jula rozchodziła się na dobre gdy ją
      puściłam na bosaka po dywanie!! Zasuwała jak mały samochodzik w te i z powrotem.
      Po domu zakładam jej tez czasem takie skarpetko-kapcie, też rewelacja, na dworze
      butki ale w butkach to jakoś częściej się potyka i woli chodzić za rączkę.
      • kpaxstar Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 11:47
        To gratulacje dla Julci!smile
        U nas skarpetko-kapcie się też nie sprawdziłysad Widać każde dziecko ma inaczej.
        • agga_27 Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 15:57
          Najwyraźniej tak jest smile No ale mam nadzieję że w butkach sie w końcu też
          nauczy dobrze chodzić, przecież jej na bosaka na miasto nie wypuszczę smile
          • kpaxstar Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 16:28
            no raczej nie, w koncu nie jesteśmy hobbitamismile) Spokojnie agga przyjdzie czas
            to i butki Julci się spodobają
            • kubona Re: Rozchodził się na całego 24.04.06, 19:56
              no to gratulujemy!!!smile))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka