Dodaj do ulubionych

Brak apetytu

07.08.06, 13:30
Proszę o pomoc. Moja córeczka ma półtora roku i brakuje jej apetytu. Nigdy
nie była wielkim żarłokiem, ale też nigdy nie była niejadkiem. Zawsze coś
zjadła, a niektórymi rzeczami to się zajadała. A teraz, jak dostaje coś do
jedzenia to odrazu mówi, że nie chce. Nawet mniej pije niż kiedyś. Obawiam
się, że coś jej dolega, ale nie wiem co to może być. Może wy macie jakieś
sugestie. Jakie badania zrobić, lub jak ją zachęcić do jedzenia. Z góry
dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka