magda.tyl 26.01.09, 14:09 W jakim wieku mniej więcej dzieci potrafią same przykryć się w nocy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bzik33 Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 14:11 Hej! Moja 2-latka potrafi przykryć się samodzielnie,ale w dzień. W nocy nie znosi byc przykryta w ogóle )) Odpowiedz Link Zgłoś
tolula Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 15:21 mój ma 1,5 i jak się w nocy rozkopie nie potrafi się przykryć ale w formie zabawy w dzień to owszem potrafi. miałam jednak doświadczenie z dzieckiem w tym samym wieku który sam się przykrywał. Odpowiedz Link Zgłoś
agawikk Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 16:38 Moja jak miała 1,5 roku potrafiła się przykryć przed spaniem. W nocy kołdra była skotłowana więc nie potrafiła, spała wtedy na kołdrze. Sama o każdej porze dnia i nocy przykrywała się jak miała 22 miesiące. Odpowiedz Link Zgłoś
jagabaga92 Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 20:25 Gdy miał 3 latka samodzielnie przykrywał sie w nocy pod warunkiem, że porządnie zmarzł. Odpowiedz Link Zgłoś
scarlet_s Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 22:31 nie wim dokładnie nie pamętam, ale wydajemi się, że z 1,5 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
to_wlasnie_cala_ja Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 22:41 nie wiem bo jeszcze do tego etapu nie doszla mała ale doskonale za to potrafi się rozkopać Odpowiedz Link Zgłoś
kowalikm Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 23:32 Ok. 2 lat jak było mu zimnawo w nocy. Chodź rzeczywiście preferuje rozkpywanie się . Ostatnio jednak często zostaje tak jak go przykryje - ewentualnie wystaje mu stópka . Wcześniej wędrował mi po całym łóżku (swoim)... Odpowiedz Link Zgłoś
virtual-m Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 08:10 moja 2,5 potrafi sie przykryc, ale w nocy jak spi sie nie przykrywa moze nie jest jej zimno Odpowiedz Link Zgłoś
tijgertje Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 09:24 Moj mlody spi jak zabity, ale tez raczej sie nie rozkopuje. Jak mu sie juz zdarzylo, to zarzl, ale sie nie obudzil, dopiero gdzies kolo 4 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
koza_w_rajtuzach Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 10:59 Moja córka jak miała 1,5 roku to sama się przykrywała w nocy. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiak37 Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 11:28 moja corka 2.2 sama przez sen naciaga na siebie koldre. Odpowiedz Link Zgłoś