Dodaj do ulubionych

Samodzielne przykrywanie się

26.01.09, 14:09
W jakim wieku mniej więcej dzieci potrafią same przykryć się w nocy?
Obserwuj wątek
    • bzik33 Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 14:11
      Hej! Moja 2-latka potrafi przykryć się samodzielnie,ale w dzień. W nocy nie
      znosi byc przykryta w ogóle smile))
      • tolula Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 15:21
        mój ma 1,5 i jak się w nocy rozkopie nie potrafi się przykryć ale w formie
        zabawy w dzień to owszem potrafi.
        miałam jednak doświadczenie z dzieckiem w tym samym wieku który sam się przykrywał.
    • agawikk Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 16:38
      Moja jak miała 1,5 roku potrafiła się przykryć przed spaniem. W nocy
      kołdra była skotłowana więc nie potrafiła, spała wtedy na kołdrze.
      Sama o każdej porze dnia i nocy przykrywała się jak miała 22
      miesiące.
    • jagabaga92 Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 20:25
      Gdy miał 3 latka samodzielnie przykrywał sie w nocy pod warunkiem, że porządnie
      zmarzł.
    • scarlet_s Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 22:31
      nie wim dokładnie nie pamętam, ale wydajemi się, że z 1,5 roku.
    • to_wlasnie_cala_ja Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 22:41
      nie wiem bo jeszcze do tego etapu nie doszla mała ale doskonale za to potrafi
      się rozkopać smile
    • kowalikm Re: Samodzielne przykrywanie się 26.01.09, 23:32
      Ok. 2 lat jak było mu zimnawo w nocy. Chodź rzeczywiście preferuje rozkpywanie
      się wink. Ostatnio jednak często zostaje tak jak go przykryje - ewentualnie
      wystaje mu stópka wink.
      Wcześniej wędrował mi po całym łóżku (swoim)...
    • virtual-m Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 08:10
      moja 2,5 potrafi sie przykryc, ale w nocy jak spi sie nie przykrywa moze nie
      jest jej zimno
    • tijgertje Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 09:24
      Moj mlody spi jak zabity, ale tez raczej sie nie rozkopuje. Jak mu
      sie juz zdarzylo, to zarzl, ale sie nie obudzil, dopiero gdzies kolo
      4 lat.
    • koza_w_rajtuzach Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 10:59
      Moja córka jak miała 1,5 roku to sama się przykrywała w nocy.
    • kasiak37 Re: Samodzielne przykrywanie się 27.01.09, 11:28
      moja corka 2.2 sama przez sen naciaga na siebie koldre.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka