shellerka
02.06.10, 10:08
ktoś mi doradzi? ktoś ma doświadczenie?
prywatnie u 3,5 latka - koszt 2500 razem z pobytem z rodzicem w jednoosobowej
sali, lekarstwami i wogole ze wszystkim
państwowo - nie wiem nic, bo pani w szpitalu przez telefon nie chce nic
powiedzieć, trzeba przyjść, mieć skierowanie i dopiero lekarz zobaczy dziecko
i skierowanie i zdecyduje jak długo się czeka.
co dla mnie jest równoznaczne z tym, ze jak zapłacisz to kolejka krótsza.
nie wiem jakie są teraz warunki w poznanskich szpitalach, jak to wygląda itd.
bawić się w nfz czy odrazu zrobić to prywatnie?