Tematów o stopach w lecie ciąg dalszy

Mam ładne czyste, zadbane
stopy, ale nigdy nie maluję paznokci. Czy to znaczy że moje stopy
uchodzą za niezadbane, że wyglądam nieelegancko. Bo widzę że panuje
takie przekonanie że u rąk paznokci nie trzeba malowac, ale u nóg
przy odkrytych butach obowiązkowo, bo to świadczy o tym że się o
stopy dba. No więc jak to jest, malujecie paznokcie u nóg czy nie?