hogama
01.10.10, 14:14
Tyle tu wątków o złych, wścibskich teściowych, bo to się wtrącają, chcą wszystkimi rządzić, nietaktowne z nich kobiety i ogólnie beee. Ciekawe co napisały by o żonach /partnerkach swojego syna. A może one nie piszą bo lubią swoje synowe?