Dodaj do ulubionych

ankieta - pomoc

14.05.04, 15:35
Na forum Przedszkole umieszczona jest moja prośba o pomoc w ankiecie, która
dotyczy zadowolenia rodziców z placówki, do której chodzi ich pociecha.
Właściwie żłobek też mógły być.
Jeśli są mamusie chętne do pomocy, to zapraszam na Przedszkole.
Dziękuję z góry.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka