Dodaj do ulubionych

Ile macie proszkow/plynow do prania?

    • e_r_i_n Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 27.11.11, 18:42
      W sensie ile rodzajów czy sztuk? smile
      Bo rodzaje dwa - do koloru i białego. Sztuk więcej (i płyn, i proszek), bo robię hurtowe zakupy.
      Poza tym mam jeszcze płyn do delikatnych tkanin.
    • madzioreck Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 27.11.11, 18:55
      Mam 2 proszki, jeden do kolorów i jeden do białego. Ale ponieważ białych rzeczy mam jak na lekarstwo, to od ponad dwóch lat nie zużyłam tego do białego nawet w połowie, więc więcej nie przewiduję kupować wink
    • anorektycznazdzira Ze 3. Bo te dwa dali w promocji z pierwszym :D n/t 27.11.11, 19:16
    • hellulah Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 27.11.11, 20:35
      Mam kilka. Dlaczego? No, do różnych wsadów najlepsze dla nich środki; do prania ścierek, ręczników i pościeli coś bardziej ekonomicznego niż do prania delikatnych bluzek czy staników.

      Mam obecnie:
      1. płyn do prania kolorów nie zawierający enzymów (do jedwabiu, wełny),
      2. płyn do prania delikatnych rzeczy białych w niskich temperaturach (30 stopni)
      3. oraz inny do rzeczy czarnych (jeden wiadomo, wybiela optycznie, drugi coś tam niby robi, żeby czarne nie blakło i faktycznie, to działa),
      4. mam płyn do kolorów enzymatyczny (do bawełnianych kolorowych delikatnych ubrań),
      5. płyn w kapsułkach do kolorów (do "masówki" takiej jak pościel pranej w niskich temperaturach),
      6. proszek do kolorów (do "gotowania" w 90 stopniach ręczników i ścierek).

      Nie mam proszku do białych rzeczy, bo prawie nie mam białej "masówki".

      Płynów do płukania obecnie chyba cztery, różna marki i zapachy.

      Uwielbiam pranie smile
    • dziennik-niecodziennik Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 00:20
      jeden proszek do białego, jeden do kolorów.
      miarki nie mam, sypie na oko, zaleznie od tego ile prania weszło.
      • paliwodaj Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 00:32
        u mnie
        - plyn z odplamiaczem
        -2 plyny do prania ktore zwykle mieszam
        - 1 plyn do prania rzeczy mozno zabrudzonych
        - plun do plukania
    • mara_jade73 Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 07:49
      1 proszek vizir najczęściej, płynównie używam
    • czarneoczy 1 +1 +1 28.11.11, 08:06
      1 proszek do koloru (do białego prania dosypuję sodę oczyszczoną, nieznoszę wybielaczy optycznych w proszkach)
      1 płyn do płukania
      1 żel do czarnych tkanin.
      i gdzieś się jeszcze plącze płyn do prania jelp z zapasów Kluskowych...
    • echtom Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 08:09
      Dwa. Do białego i do kolorów.
    • kamelia04.08.2007 Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 09:03
      jeden płyn dla nas, drugi na mydle z marsyli dla dzieci, a wykańczam, bo mi miejsce zajmuje płyn do delikatnych
    • ciociacesia 2-3 28.11.11, 09:26
      do czarnych, do kolorów i czasem do wełny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka