e_r_i_n Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 27.11.11, 18:42 W sensie ile rodzajów czy sztuk? Bo rodzaje dwa - do koloru i białego. Sztuk więcej (i płyn, i proszek), bo robię hurtowe zakupy. Poza tym mam jeszcze płyn do delikatnych tkanin. Odpowiedz Link Zgłoś
madzioreck Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 27.11.11, 18:55 Mam 2 proszki, jeden do kolorów i jeden do białego. Ale ponieważ białych rzeczy mam jak na lekarstwo, to od ponad dwóch lat nie zużyłam tego do białego nawet w połowie, więc więcej nie przewiduję kupować Odpowiedz Link Zgłoś
anorektycznazdzira Ze 3. Bo te dwa dali w promocji z pierwszym :D n/t 27.11.11, 19:16 Odpowiedz Link Zgłoś
hellulah Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 27.11.11, 20:35 Mam kilka. Dlaczego? No, do różnych wsadów najlepsze dla nich środki; do prania ścierek, ręczników i pościeli coś bardziej ekonomicznego niż do prania delikatnych bluzek czy staników. Mam obecnie: 1. płyn do prania kolorów nie zawierający enzymów (do jedwabiu, wełny), 2. płyn do prania delikatnych rzeczy białych w niskich temperaturach (30 stopni) 3. oraz inny do rzeczy czarnych (jeden wiadomo, wybiela optycznie, drugi coś tam niby robi, żeby czarne nie blakło i faktycznie, to działa), 4. mam płyn do kolorów enzymatyczny (do bawełnianych kolorowych delikatnych ubrań), 5. płyn w kapsułkach do kolorów (do "masówki" takiej jak pościel pranej w niskich temperaturach), 6. proszek do kolorów (do "gotowania" w 90 stopniach ręczników i ścierek). Nie mam proszku do białych rzeczy, bo prawie nie mam białej "masówki". Płynów do płukania obecnie chyba cztery, różna marki i zapachy. Uwielbiam pranie Odpowiedz Link Zgłoś
dziennik-niecodziennik Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 00:20 jeden proszek do białego, jeden do kolorów. miarki nie mam, sypie na oko, zaleznie od tego ile prania weszło. Odpowiedz Link Zgłoś
paliwodaj Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 00:32 u mnie - plyn z odplamiaczem -2 plyny do prania ktore zwykle mieszam - 1 plyn do prania rzeczy mozno zabrudzonych - plun do plukania Odpowiedz Link Zgłoś
mara_jade73 Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 07:49 1 proszek vizir najczęściej, płynównie używam Odpowiedz Link Zgłoś
czarneoczy 1 +1 +1 28.11.11, 08:06 1 proszek do koloru (do białego prania dosypuję sodę oczyszczoną, nieznoszę wybielaczy optycznych w proszkach) 1 płyn do płukania 1 żel do czarnych tkanin. i gdzieś się jeszcze plącze płyn do prania jelp z zapasów Kluskowych... Odpowiedz Link Zgłoś
echtom Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 08:09 Dwa. Do białego i do kolorów. Odpowiedz Link Zgłoś
kamelia04.08.2007 Re: Ile macie proszkow/plynow do prania? 28.11.11, 09:03 jeden płyn dla nas, drugi na mydle z marsyli dla dzieci, a wykańczam, bo mi miejsce zajmuje płyn do delikatnych Odpowiedz Link Zgłoś