Dodaj do ulubionych

Pudel VS Acta

10.02.12, 20:07
www.pudelek.pl/artykul/38176/acta_czyli_jak_celebryci_stracili_kontakt_z_rzeczywistoscia/
jestem pod wrażeniem artykułu.
polecam
Obserwuj wątek
    • mika_p Re: Pudel VS Acta 10.02.12, 20:24
      Hipokryci.
      Jak by im tak parę serwisów pokradło treści i wpływy z reklam zmalały, a co za tym idzie dostaliby po kieszeni, to by inaczej zaśpiewali.
      • vampire-freak Re: Pudel VS Acta 10.02.12, 20:27
        chyba nie zrozumiałaś o co chodziło...
      • anulka.p Re: Pudel VS Acta 10.02.12, 21:20
        Mika, akurat z pudla zawzięcie kradną tematy plotki i inne takie serwisiki.
        Pudel nie pierwszy raz uderza uderza w moralizatorski ton, co może rzeczywiście pachnieć hipokryzją, ale sporo trafnych spostrzeżeń jest w tym artykule, np. o zupełnym oderwaniu od życia naszych celebrytów, co się przejawia w takich "żarcikach" jak Węglarczyka na przykład.
    • vampire-freak Re: Pudel VS Acta 10.02.12, 20:27
      no, niby zwykły pudel a mądrze pisze
      nie pierwszy raz z resztą
    • indigo_kid Re: Pudel VS Acta 10.02.12, 21:21
      ... najbardziej przeszkadzają im komentarze w Internecie i Wasza wolność w sieci. Chcieliby występować w mediach w pięknych pozach, w dopracowanych wywiadach i dopieszczonych sesjach jak Kydryński z Jopek w Vivie i nie musieć czytać Waszych opinii na swój temat. Mieć monopol na opinie. Tylko podziw i brak krytyki. Internet to wywrócił, wszystko popsuł. Świat był dla nich tak piękny zaledwie 10 lat temu, gdy nie musieli wiedzieć, co o nich naprawdę myślicie. Prosta możliwość dodania komentarza do artykułu wywróciła media do góry nogami. Tamte czasy nie wrócą, mimo że wielu o tym marzy.

      Zgadzam się z tym. Internet umożliwił w końcu wypowiadanie się do przestrzeni publicznej zwykłemu szaremu obywatelowi, który nie jest znajomym znajomego królika i w tradycyjnych mediach nie miał szans na upublicznianie swojego zdania. Myślę, ze Internet to 5 władza, stanowi istotne zagrożenie dla 4tej i o to się burzą.
      "Kto ma media ten ma władzę" zaczęło trącić myszką, porządek musi być zachowany, to do tego potrzebne jest ACTA.
      • sarling Re: Pudel VS Acta 10.02.12, 21:29
        smile Skopiowałam sobie właśnie ten fragment i miałam napisać to co Ty smile
    • woman_in_love Niemcy nie podpisali ACTA ! 10.02.12, 21:32
      ...
      • indigo_kid Re: Niemcy nie podpisali ACTA ! 10.02.12, 21:37
        Mają czas do końca marca. Nie wiem czemu nasi tacy wyrywni byli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka