Dodaj do ulubionych

e-prezenty

01.12.12, 13:20
Na fali wątków dotyczących prezentów gwiazdkowych - w tym roku postanowiłam wszystkich spędzających ze mną święta obdarować e-bookami.

Nie mam do oprezentowania żadnych małych dzieci, najmłodsze 10 lat.

Nawet moim rodzicom (70+) mam zamiar kupić jakiś czytnik - jeszcze nie wiem, jaki (jakieś sugestie, podpowiedzi?) - i wrzucić parę e-booków.

W końcu jest tak olbrzymi wybór, że dla każdego mam nadzieję znaleźć coś ciekawego.

Tylko jakieś takie dziwne odczucie mnie dopadło, że może to zbyt oczywiste pójście na łatwiznę...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka