zuzia.zet
01.12.12, 13:20
Na fali wątków dotyczących prezentów gwiazdkowych - w tym roku postanowiłam wszystkich spędzających ze mną święta obdarować e-bookami.
Nie mam do oprezentowania żadnych małych dzieci, najmłodsze 10 lat.
Nawet moim rodzicom (70+) mam zamiar kupić jakiś czytnik - jeszcze nie wiem, jaki (jakieś sugestie, podpowiedzi?) - i wrzucić parę e-booków.
W końcu jest tak olbrzymi wybór, że dla każdego mam nadzieję znaleźć coś ciekawego.
Tylko jakieś takie dziwne odczucie mnie dopadło, że może to zbyt oczywiste pójście na łatwiznę...