Dodaj do ulubionych

Ciężarna w łóżku - cudo

13.06.13, 14:47
Gorąca, spod kołdry się wygrzebuje, ładnie przyciąga większość komarów. Jestem zachwycony, szkoda że tylko do września uncertain
Obserwuj wątek
    • moofka Re: Ciężarna w łóżku - cudo 13.06.13, 14:49
      ? zona w sensie?
      a co komary?
    • mx3_sp Re: Ciężarna w łóżku - cudo 13.06.13, 14:59
      wiesz już jak to się robi, od października działaj.
    • lauren6 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 13.06.13, 15:35
      Od września będziecie mieli przyciągacz na komary w wersji mini.
    • pinkdot Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 08:22
      Jesienia i zima komarow mniej, dasz radesmile. A do przyszlego sezonu komarowego moze cos wykombinujeciewink.
    • jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 08:34
      Ja miała w ciąży odwrotnie - komary mnie w ogóle nie zauważały, chociaż bez ciąży jestem pierwsza na ich liście.
    • kerri31 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 09:08
      lisciasty_pl napisał:

      > Gorąca, spod kołdry się wygrzebuje, ładnie przyciąga większość komarów. Jestem
      > zachwycony, szkoda że tylko do września uncertain

      Jak można napisać coś tak głupiego i bez sensu ???
      Dobra to teraz ja:

      Edek....jechał czterokołowym rowerem pod wiatr, słońce z prawej, czy wszystko musi być tak skomplikowane jak śliwki w cieście???

      Dobre nie ??!

      https://emotikona.pl/emotikony/pic/0fool.gif
      • jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 09:11
        Jego było dobre, twoje kiepskie.
      • kura28 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 09:51
        Jego ma sens, Twoje nie.
      • mallard Kerri 14.06.13, 10:52
        Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

        Podobno Tuwim
    • lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 10:58
      A możesz wypożyczać żonę na weekendy? Na ogródek. Mamy komary które parkują na roślinach odstraszających komary i latające sobie wesoło w oparach wszelakich środków anty.
      • lisciasty_pl Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:28
        lelija05 napisała:

        > A możesz wypożyczać żonę na weekendy? Na ogródek. Mamy komary które parkują na
        > roślinach odstraszających komary i latające sobie wesoło w oparach wszelakich ś
        > rodków anty.

        A może te środki anty to jakiś odświeżacz powietrza albo coś?
        Przyszedłem kiedyś z byłą do jej babci w odwiedziny, jakoś taki dziwny zapaszek w powietrzu. Zrobiliśmy śledztwo i okazało się że babcia myślała że raid to odświeżacz i wypryskała całą chałupę. Fakt, robactwa żadnego nie było ani sztuki wink
        • lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:48
          Nie, jestem roztargniona, ale nie aż tak smile
          To jakieś kopcące śmierdziuchy.
      • antyideal Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:51
        lelija05 napisała:

        > Mamy komary które parkują na
        > roślinach odstraszających komary i latające sobie wesoło w oparach wszelakich ś
        > rodków anty.

        Zakatarzone muszą byc smile
        • lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:05
          Bardzo smile
      • jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:59
        Zorganizuj sobie jerzyki albo nietoperza. Jerzyki nie wiem, jak zwabić, ale nietoperz lubi, jak się zamontuje taką specjalną budkę, zamieszka w niej i będzie wyżerał Twoje komary.Te budki widziałam kiedyś na Allegro.
        • lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:04
          Nie słyszałam o takim sposobie, muszę zobaczyć te budki, zdesperowana jestemsmile A jeszcze jakby mi ślimaki powyżerał...
          • jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:09
            Na ślimaki dobry jest jeż. Albo ropucha.
            • lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:16
              Słyszałam też o kaczkach. Jeszcze by się przydała koza do trawnika i wszyscy będą zadowoleni - i zwierzyna, i dziecko i dorośli big_grin
    • melancho_lia Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 11:14
      Po wrześniu można znowu się postarać wink
      A poza tym, jakis taki rozczulający ten tekst smile
      • lisciasty_pl Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:26
        melancho_lia napisała:

        > Po wrześniu można znowu się postarać wink
        > A poza tym, jakis taki rozczulający ten tekst smile

        Na razie kobita się zarzeka że koniec z rozmnażaniem, ale jak ją znam, to rok po porodzie znowu się jej włączy, że już te nasze nie są takie rozkoszne i fajnie by było mieć takiego małego. Muszę nazbierać kasę na cięcie jaj w Toruniu, póki jeszcze jest możliwość wink
        • mvszka Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:05
          może się przenieś na etatę z tymi "rozczulającymi" zwierzeniami to więcej "achów" zbierzesz
        • pinkdot Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:39
          Na razie kobita się zarzeka że koniec z rozmnażaniem, ale jak ją znam, to rok p
          > o porodzie znowu się jej włączy, że już te nasze nie są takie rozkoszne i fajni
          > e by było mieć takiego małego

          Serio? Przeciez one im starsze tym fajniejsze sie robia, pogadac mozna, pobawic sie w cos konkretnego...
          • melancho_lia Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:46
            Ale pyskują bardziej tongue_out
        • asia_i_p Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 15:36
          To ja mogę przejmować te starsze już nie rozkoszne, mnie takie bardzo odpowiadają i bardzo żałuję, że nie da się urodzić dwulatka.
          • pinkdot Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 16:34
            > To ja mogę przejmować te starsze już nie rozkoszne, mnie takie bardzo odpowiada
            > ją i bardzo żałuję, że nie da się urodzić dwulatka.

            Ja bym od razu 3-latka chciala - moj syn dopiero wtedy sie ucywilizowalwink. Dziekuje matce naturze za te hormony poporodowe, bo nie bylabym w stanie tak na trzezwo teraz sie ekscytowac noworodkiem i niemowleciem...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka