lisciasty_pl 13.06.13, 14:47 Gorąca, spod kołdry się wygrzebuje, ładnie przyciąga większość komarów. Jestem zachwycony, szkoda że tylko do września Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moofka Re: Ciężarna w łóżku - cudo 13.06.13, 14:49 ? zona w sensie? a co komary? Odpowiedz Link Zgłoś
mx3_sp Re: Ciężarna w łóżku - cudo 13.06.13, 14:59 wiesz już jak to się robi, od października działaj. Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 13.06.13, 15:35 Od września będziecie mieli przyciągacz na komary w wersji mini. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkdot Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 08:22 Jesienia i zima komarow mniej, dasz rade. A do przyszlego sezonu komarowego moze cos wykombinujecie. Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 08:34 Ja miała w ciąży odwrotnie - komary mnie w ogóle nie zauważały, chociaż bez ciąży jestem pierwsza na ich liście. Odpowiedz Link Zgłoś
kerri31 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 09:08 lisciasty_pl napisał: > Gorąca, spod kołdry się wygrzebuje, ładnie przyciąga większość komarów. Jestem > zachwycony, szkoda że tylko do września Jak można napisać coś tak głupiego i bez sensu ??? Dobra to teraz ja: Edek....jechał czterokołowym rowerem pod wiatr, słońce z prawej, czy wszystko musi być tak skomplikowane jak śliwki w cieście??? Dobre nie ??! Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 09:11 Jego było dobre, twoje kiepskie. Odpowiedz Link Zgłoś
mallard Kerri 14.06.13, 10:52 Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa... Podobno Tuwim Odpowiedz Link Zgłoś
lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 10:58 A możesz wypożyczać żonę na weekendy? Na ogródek. Mamy komary które parkują na roślinach odstraszających komary i latające sobie wesoło w oparach wszelakich środków anty. Odpowiedz Link Zgłoś
lisciasty_pl Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:28 lelija05 napisała: > A możesz wypożyczać żonę na weekendy? Na ogródek. Mamy komary które parkują na > roślinach odstraszających komary i latające sobie wesoło w oparach wszelakich ś > rodków anty. A może te środki anty to jakiś odświeżacz powietrza albo coś? Przyszedłem kiedyś z byłą do jej babci w odwiedziny, jakoś taki dziwny zapaszek w powietrzu. Zrobiliśmy śledztwo i okazało się że babcia myślała że raid to odświeżacz i wypryskała całą chałupę. Fakt, robactwa żadnego nie było ani sztuki Odpowiedz Link Zgłoś
lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:48 Nie, jestem roztargniona, ale nie aż tak To jakieś kopcące śmierdziuchy. Odpowiedz Link Zgłoś
antyideal Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:51 lelija05 napisała: > Mamy komary które parkują na > roślinach odstraszających komary i latające sobie wesoło w oparach wszelakich ś > rodków anty. Zakatarzone muszą byc Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:59 Zorganizuj sobie jerzyki albo nietoperza. Jerzyki nie wiem, jak zwabić, ale nietoperz lubi, jak się zamontuje taką specjalną budkę, zamieszka w niej i będzie wyżerał Twoje komary.Te budki widziałam kiedyś na Allegro. Odpowiedz Link Zgłoś
lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:04 Nie słyszałam o takim sposobie, muszę zobaczyć te budki, zdesperowana jestem A jeszcze jakby mi ślimaki powyżerał... Odpowiedz Link Zgłoś
jowita771 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:09 Na ślimaki dobry jest jeż. Albo ropucha. Odpowiedz Link Zgłoś
lelija05 Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:16 Słyszałam też o kaczkach. Jeszcze by się przydała koza do trawnika i wszyscy będą zadowoleni - i zwierzyna, i dziecko i dorośli Odpowiedz Link Zgłoś
melancho_lia Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 11:14 Po wrześniu można znowu się postarać A poza tym, jakis taki rozczulający ten tekst Odpowiedz Link Zgłoś
lisciasty_pl Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 13:26 melancho_lia napisała: > Po wrześniu można znowu się postarać > A poza tym, jakis taki rozczulający ten tekst Na razie kobita się zarzeka że koniec z rozmnażaniem, ale jak ją znam, to rok po porodzie znowu się jej włączy, że już te nasze nie są takie rozkoszne i fajnie by było mieć takiego małego. Muszę nazbierać kasę na cięcie jaj w Toruniu, póki jeszcze jest możliwość Odpowiedz Link Zgłoś
mvszka Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:05 może się przenieś na etatę z tymi "rozczulającymi" zwierzeniami to więcej "achów" zbierzesz Odpowiedz Link Zgłoś
pinkdot Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 14:39 Na razie kobita się zarzeka że koniec z rozmnażaniem, ale jak ją znam, to rok p > o porodzie znowu się jej włączy, że już te nasze nie są takie rozkoszne i fajni > e by było mieć takiego małego Serio? Przeciez one im starsze tym fajniejsze sie robia, pogadac mozna, pobawic sie w cos konkretnego... Odpowiedz Link Zgłoś
asia_i_p Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 15:36 To ja mogę przejmować te starsze już nie rozkoszne, mnie takie bardzo odpowiadają i bardzo żałuję, że nie da się urodzić dwulatka. Odpowiedz Link Zgłoś
pinkdot Re: Ciężarna w łóżku - cudo 14.06.13, 16:34 > To ja mogę przejmować te starsze już nie rozkoszne, mnie takie bardzo odpowiada > ją i bardzo żałuję, że nie da się urodzić dwulatka. Ja bym od razu 3-latka chciala - moj syn dopiero wtedy sie ucywilizowal. Dziekuje matce naturze za te hormony poporodowe, bo nie bylabym w stanie tak na trzezwo teraz sie ekscytowac noworodkiem i niemowleciem... Odpowiedz Link Zgłoś