ziarenko-piasku
02.10.13, 18:54
Wydawało mi się, ze to już duże dziecko i może samo pójść do szkoły, ale widzę, ze babka z mojej okolicy odprowadza i przyprowadza syna i tak sobie myślę czy to dobrze. W sensie, przecież dzieciaka w końcu trzeba nauczyć odpowiedzialności, no ale może ma jeszcze czas...
Jak myślicie - szkoła osiedlowa, 10-15 minut spacerkiem, jedno przejście z przeprowadzaczem.