Dodaj do ulubionych

Dzielny Tata

15.07.16, 22:55
Witajcie,
chętnie poznam dzielnego, dojrzałego i uczciwego tatę:) Jestem zaradna i oddaną mamą, niezaradną poszukiwaczką pokrewnej duszy;) Ze względu na wesołą 3,5 latkę trudno jest mi wyhaczyć gdzieś rozsądnego i odpowiedzialnego przyjaciela. Dziecięcy świat jest dziś dla mnie urozmaiceniem codzienności, ale nie z każdym mogę dzielić tę chwile. Jeśli jesteś na tyle wyrozumiały i toleranycjny, chętnie Ciebie poznam:)
Jul, 37, Gdy
Obserwuj wątek
  • grzegorz-achern Re: Dzielny Tata 16.07.16, 00:52
   Jak masz ochotę założyć fajną kochającą rodzinę, jesteś gotowa jesteś opuścić Polskę, jak jesteś przebojowa to napisz do mnie kilka słów Grzegorz - Deutschland
   • jul79 Re: Dzielny Tata 17.07.16, 21:39
    hej, to chyba zbyt wcześnie na decyzję o emigracji;)
    pozdrawiam, Julia
    • grzegorz-achern Re: Dzielny Tata 18.07.16, 21:15
     Masz trochę racji, ale tylko trochę. Po co mam się angażować w jaiś związek, skoro po jakiś czasie okaże się że przeszkodą jest patriotyzm lokalny. Dlatego na samym początku naświetlam ramy związku, czy to źle z mojej strony? Ja mam czas, skoro 9 lat poradziłem sobie sam z małymi dziećmi wytrzymam jeszcze trochę. Może się okaże że znajdę odpowiednią osobę jak już dzieci będą pełnoletnie. Pozostało mi 6 lub 8 lat, czyli mniej niż przeszedłem. Myślę że wtedy nie będzie sensu czegoś układać. Całe te 9 lat to mały problem , tak dla dzieci że nie mają żeńskich wzorców w domu, jak i dla mnie że życie się komplikuje , bo urzędy się czepiają że dzieci pozostają same w domu przez godzinę lub dwie. I nie ma potrzeby zajmować się nimi przez ten czas, ale fajnie jak by ktoś był w domu, fajnie by było gdybym wiedział że wracam z pracy nie tylko do dzieci ale i też do ukochanej osoby która czeka na mnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka