Dodaj do ulubionych

Co dostałyście na święta dziewczynki? :)

24.12.13, 21:34
Pamiętacie, co pisałam o pieniądzach pod choinkę? suspicious no żesz, ale chociaż nominał się zgadza, jedyne pocieszenie suspicious
od mamy zestaw fajnych kosmetyków- perfumy, krem do ciała żel pod prysznic- piękny zapach, sama chciałam go sobie sprawić, więc jestem zadowolona
Obserwuj wątek
    • mayaalex Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 21:51
      Sama wybralam i kupilam sobie clarisonic, zobaczymy, czy jest rzeczywiscie taki genialny (rodzina sie zlozyla, ja wymyslilam smile i do tego kubek z Almi Decor (niespodzianka)
      • naomi19 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:03
        fajne, a ile takie cudo kosztuje? no i napisz czy działa za jakiś czas
        • mayaalex Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:36
          Napisze smile kosztuje u mnie 150 euro wiec sama bym jednak nie zaryzykowala kupna takiego gadzetu - a rodzina skladkowo zalatwila sprawe smile
          W zeszlym roku w taki sam skladkowy sposob dostalam wypasione sluchawki i jestem bardzo z nich zadowolona.
          • misiowamama-2 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 28.12.13, 10:59
            no dobra, juz wiem ile kosztuje. Ale co to jest???
            • mayaalex Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 28.12.13, 18:33
              Podobno genialnie dzialajaca elektryczna szczoteczka do czyszczenia twarzy. Pomaga oczyscic pory, serum ma po tym lepiej dzialac no i w ogole cud, miod i orzeszki... Jeszcze kurcze nie sprawdzilam jak dziala, lezy w walizce wink
    • rosapulchra-0 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:10
      Zestaw kosmetyków. Jest tak ładnie zapakowany, że nawet nie sprawdziłam zapachu wink
      Poza tym zupełnie nie spodziewałam się w tym roku prezentów.
      Moja mama nagotowała nam tyle potraw, że obawiam się, że starczy ich nam do nowego roku.
    • mood_indigo Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:12
      Wszystkie sezony Sex and the city. smile
    • zuzann-a Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:18
      Komplet bielizny, haleczkę do spania i taką misę z przykrywką do miksera żeby nie pryskało jak się coś ubijasmile
    • kroliczyca80 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:18
      Od exa wielkiego pendrive, zgodnie z zamówieniem tongue_out Od ex teściowej jakieś ceramiczne cuda do kuchni (hmm), od ex teścia kalendarz, pióro i kasiorrę. Od mamy i brata jeszcze nie wiem, bo spędzałam wigilię z exami big_grin
      • echtom Kroliczyca OT 26.12.13, 11:04
        Już masz exa - zdawało mi się, że zaledwie parę lat temu był ślub i dziecko? Ale widzę, że z exami masz tak dobre relacje jak ja wink
    • redheadfreaq Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:19
      Książkę i dwie koperty wypchane zagraniczną gotówką (w walucie kraju, do którego się wybieram w maju).
    • princessa.of.persia Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:21
      dostalam sliczniutki fioletowy szybkowar fagora i tusz do rzes Clinuque.a i od tesciowej karnet do gabinetu masazusmile
      • naomi19 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:32
        to ostatnie bardzo popieram suspicious
        • lillaj Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:47
          Dwie sukienki z Flawless, trylogię Linklatera, kosmetyki, zestaw ręczników i masę słodyczysmile
        • katiko Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:43
          ja tez.
          uwielbiam masaze.
    • zazou1980 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:41
      Od konkubina tablet, od jego rodziców 2 zestawy dezodorantów z czymśtam - żele, balsamy (what da fuck?!) + białe wino... Jakoś przeżyłam wink
    • dorek3 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:59
      Biografie Gajosa, bilety do teatru do spolki z mezem i zamowionego hybrydowego laptopa, w ktorym jak widac nie mogę rozgryźć polskich fontów (chyba jednak rozgryzłam) �
    • 18lipcowa3 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 22:59
      Piękne kolczyki.
    • e_r_i_n Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:00
      Kasę w przyjemnej ilości oraz od męża torbę i portfel, cudne.
      • clio_1 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:04
        Sweterek, bransoletkę, perfumy, kremy, książki, bluzkę, zestaw do kąpieli.
    • heca7 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:23
      Zawieszkę Svarowski , książkę , perfumy, bombonierkę i... samochód! Odbieram po świętach big_grin
      • misterni Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:36
        O! A jaki? Pochwal się smile
        • heca7 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:38
          Opel Mokka. Brązowy z brązowym wnętrzem smile
          • katiko Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:42
            ale super!!!
            smile
            • heca7 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:47
              Też się cieszę i odliczam godziny do odbioru. Ze względu na dzieci musiałam mieć w samochodzie zablokowane tylne drzwi- ręcznie takim pokrętełkiem. I przez cały czas robiłam za szofera bo tylko z zewnątrz dały się otworzyć. Teraz wreszcie będę mogła je blokować jednym przyciskiem smile
              • jak_matrioszka Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 27.12.13, 01:23
                Gratuluje nowego autka smile
                Blokowanie/odblokowywanie drzwi z pozycji kierowcy jest super, ja mam tylko jedno zastrzezenie ze w naszym idzie niestety na oba tylne drzwi na raz, ale i tak lepsze to niz dlubanie w zamku.
          • misterni Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 26.12.13, 17:19
            Wygooglałam - piękny smile
    • monika3411 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:32
      małą śliczną poduszkę - taką raczej dekoracyjną, rękawiczki, szklany świecznik + 6 tealightów o zapachu capuccino, balsam do ust, dobre czekoladki i kubek termiczny (bardzo mnie rozczulił ten kubek, bo po przeprowadzce w pracy mówiłam córce, że kuchnia jest daleko i kawa stygnie zanim ją doniosę do pokoju i chyba trzeba kubek termiczny...) - wszystko od córki smile
    • misterni Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:35
      Od męża piękny portfel z szeleszczącą zawartością tongue_out i cudowne, kolorowe ponczo smile
      Od młodszej córki ceramicznego aniołka, którego sama zrobiła, od starszej książki i zestaw miniaturek perfum. smile
      Od teściów zestaw obiadowy z białej porcelany.
      Jestem bardzo zadowolona smile
      • katiko Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:42
        uwielbiam prawdziwie biala porcelane.
        Mam taki zestaw i tylko z tego jem.
        Chcialabym dostac kolejny do pary by powiekrzyc mozliwosci, wiec zazdroszcze.
        Kusza mnie tez nowe talerze z ikea...
        (moze kupie sobie pod nastepna choinke ? wink
    • katiko Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:39
      Teoretycznie jeszcze nie dostalam bo u nas otwiera sie prezenty jutro, ale:
      - elektryczna akumulatorkowa wkretarke Boscha od meza - od lat ja chcialam sobie kupic ( widzialam w zamowieniach na koncie amazon)
      - ksiazeczke z koledami, oplatek i worek recznie suszonych jablek od mojej Mamy (przyszly poczta)
      - elektryczny gril z raclette (sama sobie kupilam i zapakowalam smile)
      • rosapulchra-0 Katiko OT 25.12.13, 00:26
        A po co ci ta wkrętarka?
    • eo_n Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:42
      Piękne prezenty dostałam smile

      Od Mikołaja:
      Bransoletkę handmade
      książkę kucharską
      perfumy Diora
      książkę z cytatami (lubię bardzo)
      książkę antykwaryczną
      gadżety do kuchni

      oraz od siebie smile
      dvd E.T.
      kosmetyki - zestaw czekoladowo-pistacjowy YR
    • tomelanka Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:45
      Ciucha, krem, tusz z kredka, ferrero, 2 hugo boss biały i czarny, obrus, mikser
    • ha-ya Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:55
      w tym roku mikolaj mnie rozpiescil.
      od meza perfumy coco mmselle, 3 ksiazki kucharskie, naszyjnik i kolczyki z perel, suszona lawende, recznie robione mydla ( dwa zestawy) i jakies male lawendowe cudenka. od brata maszynke do robienia makaronu plus ksiazka o takowym i kosmatyczke, sama kupilam sobie statyw i xboxa smile
      jestem b. zadowolona big_grin
    • edelstein Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 24.12.13, 23:57

      Torebke,ktora stala sie obiektem westchnien pan obecnych na wigilii,alko,kase,praliny,perfumy, recznie malowanego aniola na drewnie,to Od syna dla mnie i dla mego,pierscionek,jeszcze raz kase,komin.Hehe musialam byc cholernie grzecznabig_grin

      "Geld bestimmt dein Ich, Geld bestimmt dein Sitz, Wo du grade bist, und wen du grade fickst"
      • viviene12 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 00:25
        Pochwal sie torebkasmile
        • edelstein Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 13:57

          www.lyst.com/bags/michael-kors-brown-grayson-small-logo-satchel-brown/
          • viviene12 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 22:24
            edelstein napisała:

            >
            > www.lyst.com/bags/michael-kors-brown-grayson-small-logo-satchel-brown/


            no bardzo sympatyczna torebusia... jutro sie wybieram do ojczyzny Korsa, zobaczymy co przywiozesmile
            • edelstein Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 22:35

              Cicho byc,mam na oku jeszcze jednatongue_out
              • viviene12 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 23:38
                edelstein napisała:

                >
                > Cicho byc,mam na oku jeszcze jednatongue_out

                oj tam oj tam ja bede miala za pol ceny bez "po znajomosci"smile
                a tak na serio, to raczej nie za Korsem bede sie uganiac... no chyba zeby... hmmm
                • edelstein Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 23:48

                  Te a Wersacze po znajomosci u ciebie niet?big_grin
                  ja po za druga skocze do outletu.
                • e_r_i_n Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 28.12.13, 16:27
                  To może ja się do Ciebie uśmiechnę? wink mąż mi kupił portfel Korsa, torba do kompletu by się przydała wink
    • morgen_stern Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 00:54
      Sluchawki, perfumy, ksiazke, chuste i czekoladki Merci. Wigilia sie bardzo udala. Ogladalismy z mama teledyski i sluchalismy muzyki, okazalo sie, ze lubi System of a down i szalenie podoba jej sie Till Lindemann... Moja krew. Potem ogladalismy horror. Jestem padnieta.
    • claudel6 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 01:23
      od siostry piekne kolczyki, od rodziców zestaw kosmetyków Vichy, bluzkę i książkę kucharską, od teściowej album, od faceta torbę (taką, jaką chciałam), od przyjaciółki piekny kubek i baletki Iron Fist.
      super, jestem bardzo zadowolona.
    • kkalipso Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 02:26
      Nie spodziewałam się prezentów - ale dostałam od teściowej maskarę i pędzelki do mejkapu , od siostry piękny talerz czerwony od męża totalna niespodzianka bo perfumy które gdzieś tam kiedyś powącham i mi się spodobały. Znalazł i i kupił (są cudne ) na dodatek naczynia po wigilii myje bo ja mam odpoczywać i wciąż mi mówi , że jestem piękna czego więcej .....

    • chocolatemonster Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 02:36
      Wymarzony rower!nadal jestem w szoku!do tego boskie perfumy,kalendarz z naszymi rodzinnymi zdjeciami,buty I kominek z woskami yc.
    • gretchen184 Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 08:32
      nic
      w tym roku,z racji kryzysu małżeńskiego i finansowego robiliśmy prezenty wyłącznie dzieciom
      z rodzicami kontakty zerwane
      od teściów nigdy w życiu nic nie dostałam
      ale za to miałam święty spokój w wigilię, w gronie męża i dzieci,przyjechał mój ukochany brat,siedzieliśmy do 1 w nocy-było wesoło big_grin
      • vilez Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 08:54
        smile
      • ladnyusmiech Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 09:30
        To nie jestem sama. Od rodziców jakąś pierdołę, którą kupiłam sobie sama. Moi rodzice ciężko znoszą jak nie trafią w czyiś gust. Od męża oczywiście nic i nawet lepiej, bałabym się odpakować gdybym zobaczyła od niego pudełeczko big_grin
        • sanrio Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 09:38
          dlaczego "oczywiście nic" od męża? Macie taką zasadę czy jest po prostu oporny? A Ty mu coś kupiłaś?
          • ladnyusmiech Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 26.12.13, 10:00
            powiedziałabym, że chłodne stosunki między nami panują. Ja mu kupiłam książkę. Nie jesteśmy katolikami i w wigilię jedzie do mamy "najeść się". W tej sytuacji dla mnie to oczywista oczywistość. Nie spędza mi to snu z powiek smile
            • sanrio Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 28.12.13, 10:41
              no tak, to tak jak moi rodzice. Tata od mamy nie dostał nic, mama jednak dostała prezent (to chyba pokazuje kto chce walczyć o związek, a może to tylko pozory...?)
        • edelstein Re: Co dostałyście na święta dziewczynki? :) 25.12.13, 13:58

          Wyrazy wspolczucia.
          Takiego meza bym nie chciala.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka