kariwitch00
23.03.14, 20:29
a jak wiadomo rzcezywistosc medialna i faktyczna się bardzo często rozjeżdza dla przykładu matki zajmujące się dziecmi niepelnosprawnymi w ramach swiadczenia pobierają obecnie prawie 1000 zł na reke (bez podajze 20 zł) + mają odprowadzane składki poniewaz na to sie sklada swiadczenie, zasilek + dodatek rządowy, wiem bo mam taką osobę w otoczeniu, natomiast przekaz medialny i rozwrzeszczanych jest taki że mają nędzne 600 i że wlasnie odrzuciły 1000 netto bo przecie to kpina, oczywiście kazda zaprzecza że Donald Tusk podwyzszył to swiadczenie choc fakty sa takie ze zrobił to juz jakis czas temu, no nie bo w eter ma isc info ze olał, ze nie nic nie zrobił,ludzie w to mają wierzyć jaki jest be jak jest zle.
Oczywiscie 1000 zł takiej pomocy od rzadu miesiecznie to nie sa duze pieniądze ale trzeba by rozejrzec sie wokol jakie są przecietne zarobki w Polsce , lno litości ...słucham i rece mi opadają.