black_halo
11.12.14, 17:46
www.szlachetnapaczka.pl/paczka-laczy/module,article_new,action,get,id,18607,t,polska-bieda-8-zl-na-miesiac.html
Przeczytalam ten artykul i mnie przerazil. A jednak na forum mozna spotkac osoby, ktore twioerdza, ze jak ktos jest biedny to zazwyczaj jest sam sobie winien. Czytajac opisy rodzin widze wiele ludzkich dramatow, wiekszosc trudnych sytuacji zupelnie niezawioniona.