W co drugim watku, poswiatecznie, wystepuje zurek

. Co prawda raczej w kontekscie, czy nalezalo go wmuszac dzieciom, czy zorbic im nalesniki

, ale i tak nabralam ochoty.
Moze mi, prosze, ktoras podac przepis na dobry zurek (moze byc na wlasnym zakwasie, bo mam do pieczenia chleba), albo wrzucic jakis link do przepisu?