Dodaj do ulubionych

Pomału pękają

27.11.16, 20:27
Staniszkis, Bugaj, Ujazdowski
Dziś Gliński...
Jutro Gowin.
Co dalej nie wiem.
Obserwuj wątek
    • mae224 Re: Pomału pękają 27.11.16, 21:44
      Raczej nie przejrzą na oczy i nie podetną gałęzi, na której siedzą. Bezmyślnie, ale jednak siedzą, każąc przed sobą bić pokłony ciemnemu ludowi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka