17.05.20, 11:44
Podsiadło i Organek zrezygnowali z współpracy, teraz dochodzą kolejni .... Waglewski ... Raz Dwa Trzy. Nawet cenzor niekiedy przegina.

--
"Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
Obserwuj wątek
      • gaskama Re: Trójka 17.05.20, 12:06
        To, co się dzieje z 3 i to co się wydarzyło w Janowie ukazuje działalność dyletantow z PiS na małych społecznościach. To samo dzieje się w całej Polsce na duża skalę.

--
        "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
    • feliz_madre Re: Trójka 17.05.20, 12:21
      "Niniejszym informujemy o zawieszeniu współpracy z Trójka - Program 3 Polskiego Radia.
      W ostatnich latach ze stacji została zwolniona lub odeszła elita dziennikarstwa, najlepsi z najlepszych. Ludzie, którzy stanowili dla nas gwarancję niezależności i dzięki którym Trójka była radiem mądrym, otwartym na świat. Radiem, które uczyło i bawiło, dla którego najwyższymi wartościami były mądrość i wolność - w tym gwarantowana nam przez Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej wolność wyrażania swoich poglądów oraz wolność twórczości artystycznej.
      Dziś tej Trójki już nie ma. Piątkowe i sobotnie wydarzenia, a więc anulowanie wyników głosowania słuchaczy Listy Przebojów Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona, co w naszej ocenie nosi znamiona cenzury, przelały czarę goryczy. Nie możemy pozostać bierni.
      Prosimy o nieemitowanie naszych utworów na antenie PR3 do czasu przywrócenia w radiu podstawowych standardów, których oczekujemy od mediów, szczególnie publicznych.
      Nasza decyzja obejmuje zarówno katalog artystów międzynarodowych (m.in. Deep Purple, Nick Cave, Skunk Anansie, Marillion - pełna lista zostanie dostarczona radiu), jak i polskich (Organek, Lao Che, Sorry Boys, Artur Andrus, Piotr Bukartyk – tu również pełna lista zostanie dostarczona radiu).

Mystic Production"
      • tiszantul Re: Trójka 17.05.20, 12:33
        Może sprawdźcie sobie, jaka część Polaków uważa dziennikarzy Trójki za "elity dziennikarstwa". Prawdopodobnie okaże się, ze ciemny naród nie dorósł do swoich elit, a nawet ich nie zna.
        Wsparcie dla Radia Nowy Świat jest zgłaszane jako regularne - tylko jakie beneficjent ma narzędzia, żeby te obiecane wpłaty później ściągać? Żadnych. Właśnie dlatego twórcy nowego radia nie angażują własnych środków, tylko prowadzą zbiórkę. Najwyraźniej wiedzą coś, czego nie wiedzą wpłacający.
        Jeśli stara Trójka rzeczywiście miała znaczenie, opozycja dzięki jej "zniszczeniu" coś ugra. Sam jestem ciekaw efektu
        • dyzurny_troll_forum Re: Trójka 17.05.20, 13:31
          tiszantul napisała:

> Może sprawdźcie sobie, jaka część Polaków uważa dziennikarzy Trójki za "elity d
          > ziennikarstwa". Prawdopodobnie okaże się, ze ciemny naród nie dorósł do swoich
          > elit, a nawet ich nie zna.

Trójka to nie było radio dla ciemnego luda. Ciemny lud ma Żenka, Maryle i puszczany na okrągło Sylwester w Zakopanym. Trójka to było radio dla górnych 10-15 może 20% społeczeństwa....

> Wsparcie dla Radia Nowy Świat jest zgłaszane jako regularne - tylko jakie benef
          > icjent ma narzędzia, żeby te obiecane wpłaty później ściągać? Żadnych.

Wyłącz na chwilę bolszewickie myślenie - typu przymus, ściągać, egzekować, trzymać za ryj. I wyobraź sobie, ze górne 10-15% z własnej woli wspiera interesujące ich projekty. Sami dają! Wiem, trudno to zrozumieć komuś komu nawet żona nie daje sama...

> Jeśli stara Trójka rzeczywiście miała znaczenie, opozycja dzięki jej "zniszczen
          > iu" coś ugra.

Suwerena nie interesuje trójka, głodujące konie w Janowie, przewały ministra zdrowia, który ustawia się na 3 pokolenia od przodu.

Suwerena interesuje, żeby było pół lytra, kiełbasa grylowa i Żenek w TiVi.... patrzymy jak długo PiS będzie w stanie zaspokajać potrzeby suwerena.....

--
          Bezcenne artefakty co wolności chronią dar:
          własne auto i własna broń!
        • maslova Re: Trójka 17.05.20, 14:09
          > Może sprawdźcie sobie, jaka część Polaków uważa dziennikarzy Trójki za "elity dziennikarstwa". Prawdopodobnie okaże się, ze ciemny naród nie dorósł do swoich elit, a nawet ich nie zna.

Aaaa, i stąd właśnie wasza biegunka od wczoraj i ob.rywanie każdego forum?
        • semihora Re: Trójka 17.05.20, 14:41
          >>>Może sprawdźcie sobie, jaka część Polaków uważa dziennikarzy Trójki za "elity dziennikarstwa".

Myślę, że już macie przygotowane swoje szemrane statystyki przygotowane i z przyjemnością oświecicie naród. Cóż to dziś ciekawego zobaczymy w TVPiS?

--
          Nie przejmuj się, nie ma tu nic gorszego niż my sami.
          • mmoni Re: Trójka 18.05.20, 01:54
            Mam te trolle wygaszone, ale zgaduję, że "nikt tego radia i tak nie zna i nie słucha"? A już się w jego sprawie wypowiedzieli premier i wicepremier. Normalnie nisza nisz.

--
            Nika
      • tiszantul Re: Trójka 17.05.20, 12:44

"Nasza decyzja obejmuje zarówno katalog artystów międzynarodowych m.in. Deep Purple"

To jest dramat. Gdzie teraz Polacy będą słuchać Deep Purple? Ciekawe też, ze ktoś podejmuje decyzję w imieniu zagranicznego zespołu, jak również czy ma do tego prawo. Na razie prosi. Prosić nikt nie zabrania.
        A Wy? Jak sobie poradzicie w pierwszych dniach bez Deep Purple i Organka?

Jednak chce też pogratulować opozycji. Takiego wzmożenia moralnego dawno nie było, ostatnio chyba na demonstracjach Komitetu Obrony Demokracji cztery lata temu
        • gaskama Re: Trójka 17.05.20, 14:25
          Tisz, ludzie są różni. Ja słucham Deep Purple (specjalnie jechałam do Szwajcarii nad jezioro, gdzie powstała Smog on the water) i Organka. Ty wolisz Zenka czy Sławomira. Co więcej, jestem pewna, że absolutna większość Polaków podziela twój gust. Ale trójka była zawsze takim radiem, który bardziej schlebiala moim gustom, czyli mniejszości chyba. Szkoda, że PiS nie szanuje tych mniejszości. Wycina, co się da, by suweren był zadowolony. Z twoich wypowiedzi wynika też, że nie rozumiesz słowa elita. Albo rozumiesz, ale zgodnie z polityką aktualnej władzy dewaluujesz to słowo. Dzisiejsza władza każe ludziom uwierzyć, że elity to zło, to wyksztalkciuchy. Ja przyjęłam trochę drogę, która w anegdotach podobno przyjął w Spatifie Holoubek i ....wypierdalam. Tak robi wielu. Jedyny sposób, by suweren oprzytomnial, to jak zwykle brak pełnej michy.

--
          • dyzurny_troll_forum Re: Trójka 17.05.20, 14:44
            gaskama napisała:

> Tisz, ludzie są różni. Ja słucham Deep Purple (specjalnie jechałam do Szwajcari
            > i nad jezioro, gdzie powstała Smog on the water)

Smoke

--
            • gaskama Re: Trójka 17.05.20, 15:39
              Najpierw mi zmieniło na smok, poprawiłem, to zmieniło na smog.

--
        • maslova Re: Trójka 17.05.20, 14:43
          > To jest dramat. Gdzie teraz Polacy będą słuchać Deep Purple? Ciekawe też, ze ktoś podejmuje decyzję w imieniu zagranicznego zespołu, jak również czy ma do tego prawo. Na razie prosi. Prosić nikt nie zabrania.
          A Wy? Jak sobie poradzicie w pierwszych dniach bez Deep Purple i Organka?

Ależ to nie jest pytanie, gdzie będzie można posłuchać ww. wykonawców, tylko co teraz będzie puszczać trujka.
        • semihora Re: Trójka 17.05.20, 14:44
          >>Ciekawe też, ze ktoś podejmuje decyzję w imieniu zagranicznego zespołu, jak również czy ma do tego prawo

Nie dali wam info o Mystic Production, że nie wiesz, jakie mają prawo? Google it.

--
          Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
        • aerra Re: Trójka 18.05.20, 09:32
          Czemu mamy sobie radzić bez Deep Purple i Organka? Mamy w domu płyty, nie musimy sobie radzić bez. I mamy też dostęp do niepublicznych stacji, które nadal dobrą muzykę grają.

--
          super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
      • tiszantul Re: Trójka 17.05.20, 12:56
        Jak myślicie, będą jacyś chętni na tantiemy w slocie zwolnionym przez Organka i innych? Natomiast artystów rezygnujących z odtwarzania i tantiem można tylko pochwalić. Brawo! Dzięki Wam zarobią inni artyści, to wspaniały gest solidarności
        • sko.wrona Re: Trójka 17.05.20, 13:00
          tiszantul napisała:

> Jak myślicie, będą jacyś chętni na tantiemy w slocie zwolnionym przez Organka i
          > innych?

Sławomir 😂
          • dyzurny_troll_forum Re: Trójka 17.05.20, 13:33
            sko.wrona napisała:

> tiszantul napisała:
            >
            > > Jak myślicie, będą jacyś chętni na tantiemy w slocie zwolnionym przez Org
            > anka i
            > > innych?
            >
            > Sławomir 😂

i Żenek....

--
          • pitupitt Re: Trójka 17.05.20, 23:11
            I Żenek😂😂😂

--
            Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
        • kultowniczka Re: Trójka 17.05.20, 16:18
          A ja mam do ciebie krótkie pytanie: z czego ty się tak cieszysz? I zauważ, że nie pytam, co cię tak bawi, tylko z czego się cieszysz.
          Od wczoraj w wątkach "okołotrójkowych" z twoich postów przebija ogromna radość, której nie potrafię zrozumieć, a kojarzy mi się z czystą zlośliwością.
          Więc szczerze i krótko odpowiedz: co cię w tej sytuacji tak cieszy?
      • tiszantul Re: Trójka 17.05.20, 15:08
        "Nasza decyzja obejmuje zarówno katalog artystów międzynarodowych (m.in. Deep Purple, Nick Cave, Skunk Anansie, Marillion - pełna lista zostanie dostarczona radiu), jak i polskich (Organek, Lao Che, Sorry Boys, Artur Andrus, Piotr Bukartyk – tu również pełna lista zostanie dostarczona radiu)"

Prawdziwie druzgocący byłby zakaz odtwarzania utworów Lajonela Riczi. Polacy by się szybko opamiętali
    • znowu.to.samo Re: Trójka 17.05.20, 12:35
      Ja dodam że LEPSZEJ REKLAMY Kazik nie mógł sobie wymarzyć

Tym bardziej że zawsze był antypolityczny

Ja bym się długo nie dowiedziała o tej piosence gdyby nie sfera

--
      *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
    • tiszantul Re: Trójka 17.05.20, 14:50
      "Kamil Durczok w geście protestu puścił Kazika "Twój ból" z tarasu mieszkania w Katowicach"

Dawno nie było tak pięknego protestu w obronie demokracji. Brawo Kamil Durczok. Tacy ludzie dają nadzieję
    • vre-sna Re: Trójka 17.05.20, 14:54
      Obserwujac od jakiegos czasu dzialania obecnych wladz, czlowiek popada w paranoje, trudno jednak nie pomyslec, ze sprawa odejscia Niedzwieckego zrobila sie glosniejsza niz odzew po filmie "Zabawa w chowanego".
    • taniarada Re: Trójka 17.05.20, 17:16
      Za karę - piosenkę Kazika puszczać co godzinę, niech ten utwór z bólem w tle udowodni swój artyzm i poziom, skoro taki wybitny. A sprawę ostatniej listy przebojów trzeba spokojnie wyjaśnić, coś na rzeczy może być. Ja nie wiem, w jaki sposób układana jest lista, że ale fałszywych, nagle pojawiających się "łapek" to na różnych forach mnóstwo...
      • gogologog Re: Trójka 17.05.20, 21:23
        > Za karę - piosenkę Kazika puszczać co godzinę, niech ten utwór z bólem w tle udowodni swój artyzm i poziom, skoro taki wybitny.

To dobry pomysl, w ten sposob mozna obrzydzic nawet arcydzielo.
        Ten walczyk opatrzy sie po tygodniu

--
        GW - nie kupuje; TVN - nie ogladam; PO - nie glosuje
        Bul Komorowski oddaj czajnik i 180 milionow za referendum
        Ustawka na budowie obwodnicy Inowroclawia
        www.youtube.com/watch?v=zo0yBhkTzPw
    • tiszantul Re: Trójka 17.05.20, 23:27
      Już nawet Wyborcza pisze, jak to było. Przyznam, ze Wyborcza mi zaimponowała przytoczeniem tej wersji wydarzeń:

"Z naszych [trójkowych] ustaleń wynika, że to prowadzący tego dnia audycję zdecydował o przestawieniu piosenki "Twój ból jest większy niż mój" na miejsce pierwsze, a piosenka wybrana przez słuchaczy z największą liczbą głosów spadła na miejsce szóste. Przez te zabiegi ucierpieli inni wykonawcy i nie była to niestety pierwsza taka ingerencja w wolę słuchaczy"

"Dodatkowo w mediach społecznościowych pojawiły się informacje na temat celowego wprowadzenia przez Trójkę błędu do systemu - wiele osób zauważyło, że do kodu HTML strony zostało celowo "przemycone" przekierowanie do strony, na której pokazywała się informacja o awarii"

"Hej Trójka - Program 3 Polskiego Radia chyba wiem jak naprawić waszą stronę - wystarczy że usuniecie zaznaczoną linijkę która automatycznie przekierowuje przeglądarkę na fejkową stronę z błędem smile Śmieszna pomyłka taki kod, wygląda to prawie jak cenzura no ale kto by pomyślał"

kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,25953151,jest-kolejne-oswiadczenie-trojki-stacja-oskarza-jednego-z-prowadzacych.html#s=BoxOpImg7
      • maslova Re: Trójka 17.05.20, 23:38
        > Już nawet Wyborcza pisze, jak to było

Gazeta.pl to nie jest Wyborcza.

Zapomniałeś zacytować ten fragment artykułu:

"Według głosów słuchaczy Kazik powinien być na miejscu czwartym"

A przecież jeszcze niedawno PR twierdziło, że w ogóle go tam nie mogło być, bo nie był na liście do głosowania i nikt na niego nie mógł głosować.
      • kropkaa Re: Trójka 18.05.20, 00:24
        Manipulacja to wasze powietrze. Wyborcza nie pisze jak było, tylko cytuje kolejne bzdurne wersje i tlumaczenia się jakiegoś kacyka wydelegowanego przez partię do radia. Serio, będzie dochodzenie robić w sprawie miejsca czterech piosenek? Szkoda, że z taką żarliwością nie tropicie SKOKów, hotelu na godziny, lotów ogrodnika, druku kart bez żadnej ustawy, uniewinnienia przez wydaniem wyroku etc., etc.
      • matacznik Re: Trójka 18.05.20, 09:34
        tiszantul napisała:

> "Dodatkowo w mediach społecznościowych pojawiły się informacje na temat celoweg
        > o wprowadzenia przez Trójkę błędu do systemu - wiele osób zauważyło, że do kodu
        > HTML strony zostało celowo "przemycone" przekierowanie do strony, na której po
        > kazywała się informacja o awarii"
        >
        To już działania Trójki po ogłoszeniu wyników listy, które miały ją (nieudolnie, jak to w PiS-ie) ukryć.
        Nie zrozumiałeś (nic dziwnego) i za daleko pojechałeś z cytowaniem. Premii nie będzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka