Dodaj do ulubionych

Podkład matujący

16.07.20, 16:16
Bez efektu ciężkiego krycia, czyli odpada Double Wear. Najlepiej lekki, krycie średnie i koniecznie matujący, bo moja twarz po większości podkładów zaczyna się nieestetycznie świecić. Jedyny, który mi do tej pory pasował to krem BB Skin79, ale zrezygnowałam ze względu na fatalny skład. Na pewno nie Dior Forever, bo kiedyś już używałam i twarz się tłuściła - wyglądałam gorzej niż bez podkładu. Teraz mam mineralny Annabelle i też się niestety rozczarowałam, źle mi się nakłada sypki podkład, a twarz oczywiście i tak się świeci.

Jakieś pomysły? Aha i koniecznie dostępny w Douglasie, bo mam tam kartę podarunkową do wykorzystania. Może być górna półka, ale też bez przesady, marki typu La Prerie odpadają. Maks 200-300zł.
Obserwuj wątek
    • zibi62 Re: Podkład matujący 16.07.20, 16:26
      a :IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Oil-Control Matte SPF 40+... niby krem CC ale krycie ma niezłe... u mnie nie wytrzyma całego dnia, ale i tak dłuzej niż inne... Nie wiem, jak skład bo sie nia nich nie znamsmile

      wklejam link:
      www.douglas.pl/Makija%C5%BC-Twarz-Kremy%20tonuj%C4%85ce-IT-Cosmetics-Podk%C5%82ady-Your-Skin-But-Better-CC%2B-Oil-Control-Matte-SPF-40%2B-Fair-Light_product_031570.html
      • laura.palmer Re: Podkład matujący 16.07.20, 17:42
        Dzięki, chyba będzie pasował. smile
    • 21mada Re: Podkład matujący 16.07.20, 19:12
      Ale do twarzy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka