27.10.20, 09:50
w kwestii aborcji...”wolność wyboru jest kwestią fundamentalną, ale żeby realizować możliwość wyboru, trzeba żyć”🙈

No ja nie mogę....rozumiem, że Pan premier będzie pytał sie każdego nowonarodzonego dziecka, czy chce żyć czy nie, albo inaczej....dziecko które umrze po porodzie, najwyraźniej nie chce żyć, bo dokona takiego wyboru, a to które będzie żyło dalej oznacza, że dokonało takiego wyboru🙈
Obserwuj wątek
    • gulcia77 Re: Premier 27.10.20, 09:52
      Właśnie go słucham i krew mnie zalewa. A za pier...nie o mądrości milczącej większości, mam ochotę strzelić go z liścia i uprzejmie poprosić wypierdalać.
      • gulcia77 Re: Premier 27.10.20, 10:06
        Nie. Kobieta jest tylko workiem na spermę, kuchtą i zabawką.
        Emamy wiedzą, że jestem tu już wiele lat. Kilka lat temu był tu potężny wątek o Świadkach Jehowy, gdzie opisywałam, dlaczego odeszłam z tej organizacji. W skrócie dlatego, że na własnej dupie przerobiłam życie w totalitarnej rzeczywistości, w której kobieta nie ma w zasadzie żadnych praw. Teraz robi mi ten sam numer państwo. Nie jestem w stanie opisać stopnia mojego wkurzenia.
        • alpepe Re: Premier 27.10.20, 13:25
          Nie czytałam, ale zaiste jest tu kilka katoliczek, które wykonują przedziwne salta i volty intelektualne, by tylko nimi pozostać. One widzą siebie oczami mężczyzn.
    • iwles Re: Premier 27.10.20, 10:11

Ciekawe, co powie premier, jeśli żyjący człowiek, chory terminalnie, powie, że żyć już nie chce?

Czy to krok w stronę zgody na eutanazję? (pytanie retoryczne)
      Chyba pinokio nie przemyślał swojej wypowiedzi.
      • baszkircef Re: Premier 27.10.20, 10:25
        Oni chyba nie zdają sobie sprawy na poziom wkurwu tej ich milczącej większości, to jest np moja mama, starsza kobieta i jej koleżanki, które nie pójdą na wiec, nie będą pisały na fejsie, ale są wkurwione na maksa, to sąsiadka, która płacze do mojej mamy, że jej córka z głęboko upośledzonym dzieckiem już nie daje rady, i naprawdę mam ochotę napluć w twarz tej babie, która twierdzi, że temu dziecku nic nie potrzeba do życia oprócz miłości i z niepełnosprawnością da się żyć szczęśliwie.
      • saszanasza Re: Premier 27.10.20, 12:43
        iwles napisała:

>
        > Ciekawe, co powie premier, jeśli żyjący człowiek, chory terminalnie, powie, że
        > żyć już nie chce?

No bo on w zasadzie nic nie musi mówić....jak umrze to znaczy że wyraził wolę „nieżycia”, a jak będzie nadal żył to oznacza, że chce.
        >
        > Czy to krok w stronę zgody na eutanazję? (pytanie retoryczne)
        > Chyba pinokio nie przemyślał swojej wypowiedzi.
        >
        >
        >
    • pytajnik188 Re: Premier 27.10.20, 10:18
      Wczoraj pisałam o tym.
      Rzecznik rządu za 5 x odpowiedział, że na ten moment nie prowadzą żadnego dialogu w sprawie wyroku TK. Wczoraj było nadzwyczajne spotkanie w sprawie sytuacji w kraju, ale chodziło o covid. Dziś Matełosz to potwierdził, oni się nie wycofają z aborcji eugenicznej bo nie jest to zagrożeniem dla życia kobiety. Chcą przeczekać protesty, wysłać wojsko, potem pewnie lockdown. Wtedy ogłoszą zapis orzeczenia TK w dzienniku ustaw. PiS idzie jak czołg. Zaraz pewnie ogladzą, że ich kandydat jest RPO. Będziemy żyć pod dyktando fanatyków najbliższe kilka kat. Tylko obalenie rządu i trybunał stanu dla JK...

Dziś nma ładnie wmówią, że zabierają nam tylko prawo do decydowania o cudzym (płodu) życiu jakby wiedzieli o czym myśli zdeformowany płód, bez jakiegokolwiek wsparcia i logistyki a jutro że gwałtowi nie jest nic winne dziecko, bo trauma po gwałcie nie może być duża, wszak w Polsce robi się wszystko aby gwałt umniejszyć i usprawiedliwić. I tak powoli zabierają nam ten bochenek chleba. Aż w końcu nie zostanie nic.
    • araceli Re: Premier 27.10.20, 10:20
      Dobry pisiurek wyjaśnił "zdezorientowanym" kobietom, że TK wcale nie zabronił aborcji w przypadku zagrożenia ich życia... No bo przecież głupiutkie nie wiedziały a rządunio otacza je "troską"... JPRDL <facepalm>
      • baszkircef Re: Premier 27.10.20, 10:29
        Ciąża, w której czekasz czy dziecko jeszcze żyje, czy już umarło, czy masz już sepsę czy nie, nie jest zagrożeniem dla zdrowia i życia? Poziom obłudy mnie szokuje
    • lauren6 Re: Premier 27.10.20, 10:30
      Pan premier mojego pięknego kraju powiedział, że nie zmuszają kobiet do heroizmu, bo aborcja nadal będzie dozwolona, gdy życie matki jest zagrożone 🤬🤬🤬

Widzicie, przynajmniej nie musimy umierać dla płodu. Ludzki qrwa pan 🤮
    • mia_mia Re: Premier 27.10.20, 10:34
      No przecież kobiety zachowały prawo do aborcji tu wyrok TK nic nie zmienia, zmienia się przecież tylko jeden punkt, @^$&%^%$^
      Padalec jeden wygłosił to oświadczenie tylko po to, żeby wkufić naród do reszty i zaatakować. Mądrość milczącej części narodu, wtf? To jawna zachęta, żeby więcej ludzi wyszło na ulicę, a jak wyjdzie to wtedy ruszy na nich wojsko.

Powinno być więcej możliwości protestowania, tak żeby ci, którzy nie mogą, nie chcą iść na protest mogli pokazać, że nie milczą, nie wiem czarne flagi na domach, plakaty w oknach, przypinki, zdjęcia uratowanych płodów na billboardach na jego trasie do domu, akcje wysyłania rachunków za leczenie dziecka, spacery matek z ciężko chorymi dziećmi pod domem MM czy tego małego ... ( nie napiszę, bo wytną), żeby zobaczyli jak wygląda chory człowiek.
      Gdzie narodowy program budowy hospicjów i DD dla porzuconych dzieci?

Poza tym jeśli mają mieć wybór to wprowadźmy eutanazję, bo inaczej jaki to wybór?

• mava Re: Premier 27.10.20, 11:51
      >dziecko które umrze po porodzie, najwyraźniej nie chce żyć, bo dokona takiego wyboru, a to które będzie żyło dalej >oznacza, że dokonało takiego wyboru

a to nie jest tak, że za małoletniego odpowiada jego rodzic? i to on podejmuje za niego decyzje?
      • saszanasza Re: Premier 27.10.20, 12:38
        mava napisała:

> >dziecko które umrze po porodzie, najwyraźniej nie chce żyć, bo dokona taki
        > ego wyboru, a to które będzie żyło dalej >oznacza, że dokonało takiego wybo
        > ru
        >
        > a to nie jest tak, że za małoletniego odpowiada jego rodzic? i to on podejmuje
        > za niego decyzje?

Najwyraźniej zarodka to prawo nie obowiązuje🙈
    • nena20 Re: Premier 27.10.20, 12:41
      Niech się kuwa dpierdl .od tego co mogę . Przez ich pierdol....politykę nie podejdę do transferu ostatniego zarodka. Boję się.....urodziłam już dziecko i to zamrożone miało dostać szansę. No nie dostanie bo już wiekowa jestem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka