Dodaj do ulubionych

Motywacja do treningu

31.10.20, 16:26
Ćwiczę regularnie od lutego, przedtem tylko 20 lat jogę, teraz ogólnorozwojowe, siłowe, zaczęłam biegać. Ale odkąd nie mam trenera ( miesiąc temu, chyba wpadł w dół i online nie próbuje, wiosną regularnie ćwiczyliśmy, teraz powiedział że się odezwie i nic - dziś zadzwonię, ale nie spodziewam się sukcesu ) pomału mi się oddechciewa. W tym tygodniu tylko na dwóch spacerach byłam i trzy razy bardzo light jogę ćwiczyłam i raz pilates ( trudny). Wysiłkowe, które są mi potrzebne - nie mogę się skłonić. Macie jakieś metody ?
Obserwuj wątek
    • joanna05 Re: Motywacja do treningu 31.10.20, 16:33
      Zajęcia zorganizowane, ja chodzę na sztangi. Zdecydowanie motywuje, stopniowo zwiększasz obciażenia, budujesz siłę i wytrzymałość. Przepięknie modeluja ciało: ręce, nogi, pupa, brzuch, biodra, rzeźbia się powoli, ale skutecznie.
      Jak się nie da stacjonarnie, kup sztangę i znajdź na poczatek filmiki na YT. Jednak stacjo, w grupie, z dobrym trenerem - zdecydowanie fajniejsze.
    • magdallenac Re: Motywacja do treningu 31.10.20, 16:44
      Ja ćwiczę regularnie, od kilku lat tylko w domu. Początki nie były łatwe, bo tak jak Ty nie mogłam znaleźć motywacji- zaczynałam, ćwiczyłam kilka tygodni i przestawałam. W moim wypadku było trudniej, bo nie znosiłam ćwiczeń grupowych i niestety siłownia z prywatnymi treningami też mi niepodeszła sad Próbowałam też biegać i pomimo, że mam super trasy do biegania tuż koło domu wytrzymałam jakieś 4 miesiące. U mnie pomogło potraktowanie treningu jako obowiązku- tak jak mycie zębów- choćby nie wiem jak Ci się nie chciało musisz to zrobić. Zaczęłam od 20 minutówek z youtube kupiłam ciężarki, kettlebell później gumy oporowe i tak się zaczęło. Tak na prawdę potrzebujesz kilku miesięcy, aby wykształcić nawyk, a kiedy widzisz pierwsze rezultaty przychodzi motywacjawink Ja po tych prawie 3 latach mogłabym pisać doktorat dotyczący terningów na youtubiebig_grin.
      Po pół roku codziennych treningów, wykupiłam 20 godzin z trenerką, która przychodziła do mnie do domu i nauczyła mnie poprawnie wykonywać ćwiczenia i oddychać- to bardzo ważne.
      • tereso Re: Motywacja do treningu 31.10.20, 16:48
        Dziękuję, może rzeczywiście jeszcze potrzebuję czasu. Mój trener jest super, dużo korzystałam z jego wskazówek, raczej poczekam na niego. Wiem od znajomych, że na razie nie odezwał się do innych klientów również. Sprzęty mam. Dzisiaj zrobię sobie choć 15 minut. Z tymi obowiązkami nie jest łatwo, ja mam dużo pracy, duży dom, dzieciaki, więc tam gdzie mogę lubię sobie odpuścić... Dzięki za fajne spojrzenie.
    • anika772 Re: Motywacja do treningu 31.10.20, 16:46
      Dopóki nie otworzą klubów, masz you tube i instagram.
      Jeśli masz jakieś zabawki (hantle, gumy, piłkę), to lepiej; ale bez nich tez dasz radę.

Ps. 20 lat jogi, to nie jest żadne "tylko"; to super fajna rzecz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka