Dodaj do ulubionych

przezabawne

12.11.20, 15:23
towarzysz winnicki zamierza zająć się rozliczaniem kościoła z obrony pedofili:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26504606,robert-winnicki-jesli-kosciol-sam-sie-nie-oczysci-to-nie-lewica.html#s=BoxOpImg5
Tymczasem na brunatnej górze, gdzie ich dotąd zawsze miło witano, odprawiono mszę za pomyślność don stanislao:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26505256,na-jasnej-gorze-modlono-sie-w-intencji-kard-stanislawa-dziwisza.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
Nie wiem, jak faszole ogarnął to, że następnym razem to im przyjdzie atakować Częstochowę...
Obserwuj wątek
      • alicia033 Re: przezabawne 12.11.20, 18:32
        w wielu przypadkach (np. gulbinowicza) sprawy się przedawniły i nawet najrzetelniejsza i najuczciwsza prokuratura nic nie mogłaby sprawcom zrobić albo, np. w przypadku ukrywania/pomocnictwa w momencie tych czynów brak było podstaw prawnych do skazania osób za to odpowiedzialnych.
        Natomiast niedoskonałości systemu prawnego nijak się, nieprawdaż, mają do odpowiedzialności moralnej, popełnianych przez funkcjonariuszy kk grzechów, publicznego siania zgorszenia. I właśnie z powodu swoich własnych, oficjalnych zasad kościół, nie oglądając się na prokuraturę, powinien dać przykład i sam usunąć ze swoich szeregów funcjonariuszy w jakikolwiek sposób zamieszanych w ten temat.
      • lightlime Re: przezabawne 12.11.20, 22:36
        Ja uważam za przezabawne co innego. Lecą wątki na literę b dużą . Chciałam się wypowiedzieć i nie mogę, możecie mnie uznać za wariatke, ale może też tak macie i nie uznacie...
    • woman_in_love Re: przezabawne 12.11.20, 22:47
      to jakaś ściema, Winnicki pójdzie na klęczkach z pielgrzymką na Brunatną Górę, zliże w ramach skruchy śmietankę z kolanek przeora i znów będą się kochali

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka