Dodaj do ulubionych

Jest dobrze

13.11.20, 19:59
Wszyscy na forum narzekają.
A może jednak są tacy, którzy powiedzą że jest dobrze i wszystko idzie ku lepszemu?
Obserwuj wątek
      • przepyszny_jagielnik Re: Jest dobrze 13.11.20, 20:05
        malia napisała:
        > Jest cudownie, szczęśćboże panie prezydencie, tak to jakoś było

Błogosławione łono i piersi big_grin
        Ale to już dość dawno było. Teraz powinno być chyba jeszcze lepiej?
    • woman_in_love Re: Jest dobrze 13.11.20, 20:07
      No dobra: mi jest dobrze.
      1) Marcowy krach pozwolił nakupić akcji za bezcen.
      2) 4 RP okazała się zgodnie z moimi prognozami krajem z mokrej dykty i śmieci.
      3) Suweren dostaje w doopę w PiSowskich dobrozmianowych szpitalach.
      4) Dostaje już po kieszeni a wkrótce dostanie jeszcze bardziej.
      5) Jest kryzys a ja jestem okopana za zwałami EURo - na zagranicznych kontach.
      6) Mam już obywatelstwo IRL, więc mam wyj.....e czy Polska zostanie w UE czy wywalą ją czy sama wyjdzie z powodu odebrania dotacji.

7) Jestem genialna!
        • milva24 Re: Jest dobrze 13.11.20, 21:09
          przepyszny_jagielnik napisał(a):

> woman_in_love napisała:
          > > 3) Suweren dostaje w doopę w PiSowskich dobrozmianowych szpitalach.
          >
          >
          > Ale dużo mniej osób odwiedza przychodnie, czyli społeczeństwo jest dużo zdrows
          > ze.

Masz rację, społeczeństwo nam zdrowieje. Tych co nie odwiedzali przychodni w marcu i kwietniu pochowano w październiku (pomijając covida wzrost zgonów rok do roku o jakieś 12 tys). W listopadzie pochowa się tych z kwietnia, w grudniu tych z maja.
          • przepyszny_jagielnik Re: Jest dobrze 13.11.20, 21:17
            milva24 napisała:
            > Masz rację, społeczeństwo nam zdrowieje. Tych co nie odwiedzali przychodni w ma
            > rcu i kwietniu pochowano w październiku (pomijając covida wzrost zgonów rok do
            > roku o jakieś 12 tys). W listopadzie pochowa się tych z kwietnia, w grudniu tyc
            > h z maja.

Wszyscy którzy nie odwiedzali przychodni umrą?
    • buldog2 Re: Jest dobrze 13.11.20, 20:42
      Mało ci "kariery" na Kraj?
      To może zacytuję, co tam wypisujesz, a lepiej, dam odnośnik, bo cytować nie ma sensu:

forum.gazeta.pl/forum/w,28,170788863,170788863,Sluuchaj_lobuzie_gnoisz_mnie_juz_trzeci_rok_.html

forum.gazeta.pl/forum/w,28,170789920,170789920,PiSiorku_na_moderacji_ktory_mnie_gnoisz_trzy_lata.html
      • przepyszny_jagielnik Re: Jest dobrze 13.11.20, 20:53
        buldog2 napisał:
        > Mało ci "kariery" na Kraj?
        > To może zacytuję, co tam wypisujesz, a lepiej, dam odnośnik, bo cytować nie ma
        > sensu:
        >
        > forum.gazeta.pl/forum/w,28,170788863,170788863,Sluuchaj_lobuzie_gnoisz_mnie_juz_trzeci_rok_.html
        >
        > forum.gazeta.pl/forum/w,28,170789920,170789920,PiSiorku_na_moderacji_ktory_mnie_gnoisz_trzy_lata.html

Jest coraz lepiej. Psycholog pozwolił buldogowi na korzystanie z internetu.
        Specjalista od buldogów, to psycholog.
          • buldog2 Re: Jest dobrze 14.11.20, 09:48
            Na to wygląda, może się mylę.
            Natomiast jest pewne, że założyciel wątku chlubił się pracą dla notabli PRL i ZSRR, którzy w latach 70. mieli kible z fotokomórką. I że KC PZPR remontował też. Ważny facet, nie byle kto, jak my.
            • przepyszny_jagielnik Re: Jest dobrze 14.11.20, 11:13
              buldog2 napisał: .
              > Natomiast jest pewne, że założyciel wątku chlubił się pracą dla notabli PRL i Z
              > SRR, którzy w latach 70. mieli kible z fotokomórką. I że KC PZPR remontował też
              > . Ważny facet, nie byle kto, jak my.
              >

Jak wy, prawdziwa klasa robotnicza? big_grin
              Z takimi wspomnieniami i żalami, to najlepiej się poczujesz na jakimś forum geriatrycznym.
              • buldog2 Re: Jest dobrze 14.11.20, 19:26
                Jak mi się zachce, to wkleję twoje przechwalanki, jak to za PRL wozili cię limuzynami do willi, których pilnowały jednostki wojskowe, a kible miały fotokomórkę. Nic, tylko pozazdrościć.
                I jeszcze, jak kierowałeś brygadą remontową KC PZPR i jaki jesteś z tego dumny.
                  • buldog2 Re: Jest dobrze 14.11.20, 20:04
                    A jednak (znalazłem szybko) : big_grin

buldog2
                    Re: Dobrowolny ZUS to najgłupsze hasło jakie słys
                    26.06.20, 10:26
                    Remontował i odnawiał wnętrza budynków Rady Państwa, Rady Ministrów i podobne (Komitetu Centralnego pewnie nie, bo nowy). Tak tu pisał.

A oto nasz smakowity jagielnik:

stanpan
                    Re: Dobrowolny ZUS to najgłupsze hasło jakie słys
                    26.06.20, 18:21
                    buldog2 napisał:

> Remontował i odnawiał wnętrza budynków Rady Państwa, Rady Ministrów i podobne (
                    > Komitetu Centralnego pewnie nie, bo nowy). Tak tu pisał.
                    >

Kłamieszę psie , te remontowałem jako Kierownik Grupy Robót jednej z czołowej spółdzielni pracy w Warszawie.
                    A jak się wziąłem za rzemiosło to pacanie robiłem tylko z polecenia:
                    Gnojku to moi klienci:
                    Andrzej OLechowski.
                    Błażej Krupa
                    Krzysztof Zanissi
                    Andrzej Wajda
                    Andrzej Konic i tych co mnie polecili innym...

A takich klientów było więcej!!!

A pracując w firmie:

Urza≤d RAdy MInistrów i KAncelaria RAdy Pańsstwa , a w tym:

Rezydencja Gierka w KLarysewie!
                    Mieszkanie Jabłońskiego!
                    Rezydencje Cyrankiewicza
                    I wiele wiele innych gdzie mnie wozili rządowymi limuzynami, a tak całe jednostki wojskowe strzegły tych rezydencji w któtych w latach 70 tych światło w staczu było zapalane na fotokomórkę!

MAm pisać więcej?

forum.gazeta.pl/forum/w,28,170134465,170134465,Dobrowolny_ZUS_to_najglupsze_haslo_jakie_slyszalem.html?p=170138820

Nie ma sprawy. Wystarczy.
                    • buldog2 Re: Jest dobrze 14.11.20, 20:09
                      O, warte podkreślenia jest i to:

I wiele wiele innych gdzie mnie wozili rządowymi limuzynami, a tak całe jednostki wojskowe strzegły tych rezydencji w któtych w latach 70 tych światło w staczu było zapalane na fotokomórkę!

MAm pisać więcej?
                      • buldog2 Re: Jest dobrze 14.11.20, 20:27
                        Tak dla porządku. Fragment niżej:
                        "I wiele wiele innych gdzie mnie wozili rządowymi limuzynami, a tak całe jednostki wojskowe strzegły tych rezydencji w któtych w latach 70 tych światło w staczu było zapalane na fotokomórkę!

MAm pisać więcej?"

to słowa naszego interlokutora, który w jakiś niewytłumaczalny sposób wyciąga z nich wniosek, że to ja mam pisać.

A piszę to wszystko dlatego, że warto wiedzieć, jacy bywalcy tu pisują (na Kraj ma opinię jednoznaczną)
                        • przepyszny_jagielnik Re: Jest dobrze 15.11.20, 02:39
                          Buldog, daj głos!
                          Chciałem wyjaśnić twoje problemy na forum :Kraj", ale wyświetlił mi się komunikat: W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na tym forum.
                          Nie napisałem ani jednego postu na tym forum.
                          I ciekawe czemu "Regulaminu" z wielkiej litery?
                          • buldog2 Re: Jest dobrze 15.11.20, 17:00
                            Nie wiem, co trzeba mieć w glowie, żeby ciągle kłamać, do tego tak prymitywnie. Cytuję jego wpis dzisiejszy:

"A tymczasem mściwy PiSior,obrońca PiS na moderacji
                            krol.osle.jlawki 15.11.20, 16:34
                            Obudził się i jak zwykle tak jak to robi od trzech lat zaczął od wypier... mnie na osła dwóch watków, które poza prawdą i krytyką PiS nic nie łamały i nie były zdublowane!
                            PiSiorze jesteś bardziej mściwy i nienawistny niż twój idol naczelny Mścichuj!"

forum.gazeta.pl/forum/w,28,170799024,170799024,A_tymczasem_msciwy_PiSior_obronca_PiS_na_moderacji.html
      • bistian Re: Jest dobrze 13.11.20, 21:11
        buldog2 napisał:

> PIS to najlepsze co mogło się przydarzyć Polsce - PISSolidarność

PiS nam zafundował gorszą wersję PRL'u.
        Smutne, nigdy bym nie pomyślał, że tak kiedyś napiszę, a te gwiazdy jeszcze nie skończyły sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka