Dodaj do ulubionych

Black Friday

24.11.20, 09:56
Wiem, ciężko jest.
Ale macie coś upatrzonego, na co liczycie ,że będzie taniej w tym tygodniu?
Wiadomo, u nas w Polsce to nie jest czas wielkich wyprzedaży jak za oceanem niegdyś bywało, ale zawsze cóś.

Ja czekam na torebkę na eobuwiu, jak nie przecenią teraz, to jeszcze poczekam, może w grudniu dadzą przyzwoitszą cenę. Na razie jest minus 20%, ale nadal uwazam, ze cena nieadekwatna smile
Więc wyczekuję smile

I przy okazji - zaqstanawiam się co się będzie działo w sobotę w sklepach w galeriach handlowych. Czy będzie spokój, bo ludzie się przestraszą, czy szał po postnych dwóch tygodniach?
Obserwuj wątek
    • szmytka1 Re: Black Friday 24.11.20, 10:03
      Miałam buty dla dziecka na zalando, dali na nie nawet 20% dodatkowej zniżki z okazji BF, no ale co z tego, jak podniesli cenę wyjściową, mniej więcej o 20% własnie i buty dalej kosztują tyle samo big_grin W media expert chciałam telefon. Kosztował 599, teraz kosztuje 899 hehe
      • starzystka_gazety Re: Black Friday 24.11.20, 12:15
        Polityka cenowa zalando nie przestaje mnie zastanawiać. Skaczą te ceny w górę i w dół, te same kiecki, raz taniej raz drożej, bez ładu i składu. Zanin weszła dodatkowa przecena na buty była dodatkowa przecena na casual - kupiłam papcie dla dziecka -50% plus dodatkowe -20%. Teraz w ogóle ich nie (a było pełno), a inne tej firmy są niemal w normalnej cenie. Inne buty też poszły w górę przy okazji przeceny na buty.
        • szmytka1 Re: Black Friday 24.11.20, 13:36
          zalando zdziwaczało, od 3 lat obserwuję i co mnie niezmiernie dziwi, ze ceny mają najniższe na początku wyprzedaży, a im dłużej ona trwa, tym bardziej je podnoszą
    • daniela34 Re: Black Friday 24.11.20, 10:06
      Buty: czarne zamszowe kozaki na szpilkach. I wczoraj kupiłam sukienkę.
      Do galerii tez się wybieram , ale po weekendzie, w dzień powszedni i do południa. W weekend absolutnie nie, bo podejrzewam, że przed Mikołajem ludzie się rzucą.
    • przepio Re: Black Friday 24.11.20, 10:11
      Czekam. Chcę kupić pralke. Właśnie zdrożała o 300 zł w porównaniu z poprzednim tygodniem. Czekam by wróciła do swojej pierwotnej ceny 😀
    • kura17 Re: Black Friday 24.11.20, 10:23
      ja mam dlugi kardigan upatrzony - jest na przecenie.
      z okazji BF obiecali dodatkowa przecene o 25% - dostalam mail z kodem, ktory ... nie dziala ... napisalam maila - dostalam odpowiedz, ze teraz dziala ... sprawdzilam - wciaz nie dziala LOL
      nie poddam sie hehe
      • araceli Re: Black Friday 24.11.20, 11:28
        kura17 napisała:
        > ja mam dlugi kardigan upatrzony - jest na przecenie.
        > z okazji BF obiecali dodatkowa przecene o 25% - dostalam mail z kodem, ktory ..
        > . nie dziala ... napisalam maila - dostalam odpowiedz, ze teraz dziala ... spra
        > wdzilam - wciaz nie dziala LOL
        > nie poddam sie hehe

Ta.. zastanawiałam się czy nie kupić sobie czegoś w Calzedonii - na pierwszej stronie mają "-20% na WSZYSTKO / 50% na wybrane modele" ale jakoś to co chciałam nie jest przecenione w ogóle big_grin
        • kura17 Re: Black Friday 24.11.20, 12:57
          > Ta.. zastanawiałam się czy nie kupić sobie czegoś w Calzedonii - na pierwszej
          > stronie mają "-20% na WSZYSTKO / 50% na wybrane modele" ale jakoś to co chciałam
          > nie jest przecenione w ogóle big_grin

moj kardigan jest przeceniony o 36% - a oferta -25% jest na wszystkie przecenione artykuly od 299 zl - tyle dokladnie kosztuje ten sweter ... jesli dodam do koszyka cokolwiek, to 25% nalicza - widac, ze problem jest w kwocie (a w mailu jest wyraznie OD 299 zl)

PS calzedonie akurat bardzo lubie - kup i bez rabatu wink
    • conena Re: Black Friday 24.11.20, 10:25
      zastanawiam się nad pranamat, z jednej strony lubię takie tortury, ale z drugiej tak mnie ta mata atakuje na insta, że z przekory nie mam ochoty kupować.

w galeriach handlowych będzie obłęd. mój mąż pracuje w handlu, ale w budowlance. wyrabiają takie obroty, że w tym roku co roku maja premie kwartalne wypłacane, co nigdy wczesniej się nie zdarzyło. ludzie gdzieś muszą łazić, muszą mieć zajęcie, kierowac gdzieś swoją energię, więc jak uwolnią centra handlowe, to z budowlanki rzucą się na ubrania, meble, agd i co tam jeszcze było zamknięte. ludzie nie mają już potrzeb, tylko sztucznie wykreowane pragnienia i to napędza szał kupowania.
    • kosmos_pierzasty Re: Black Friday 24.11.20, 11:13
      Mnie miło zaskoczyła cena pasztetu na all smile
      A w ogóle się nie nastawiam na promocje, zawsze u nas BF był słaby, w tym roku natomiast dodatkowo nie mam głowy do polowania, a i potrzeby się szczęśliwie ostatnie zmniejszyły, bo wiele z nich wcześniej zostało zaspokojonych.
    • alpepe Re: Black Friday 24.11.20, 11:24
      Bardzo podoba mi się robienie klienta w ch na yes.pl, chyba to nazywają black weeks i prezentują ach jakże wielkie obniżki wybranych modeli. Tyle tylko, że miesiąc temu przeglądałam ich sklep zrobiłam dość duże zamówienie i to, co teraz jest proudly presented jako mocno przecenione z okazji black weeks, wcześniej było już przecenione ot tak.
    • marika_marika58746 Re: Black Friday 24.11.20, 11:29
      Mam parę rzeczy w koszykach w różnych sklepach. Kosmetyki, ubrania, buty. Wiem, ile te rzeczy kosztowały w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jak będą realne obniżki, to fajnie i kupię. Jak nie będzie obniżek, to też kupie, bo potrzebuję wink
    • thank_you Re: Black Friday 24.11.20, 11:29
      Czekam na słuchawki. smile

Z zakupów w jednej polskiej firmie zrezygnowałam w ramach wewnętrznego protestu - ich black friday to obniżki niższe niż miesiąc temu bez okazji. No, dziękuje. smile Nic wiecej u nich nie kupie
    • jakis_wolny Re: Black Friday 24.11.20, 11:30
      Nie kupuję żadnych szmat ani rzeczy bez których można żyć.

Ponieważ służba zdrowia leży i kwiczy, muszę mieć kasę na prywatnych lekarzy, rezonans itp, rehabilitację itp .
    • asia_i_p Re: Black Friday 24.11.20, 11:40
      Markery Albrecht Durer - sklep Faber Castela ma przeceny -23%, wiem, że to dość marnie, ale na artykułach plastycznych w necie ciężko jest uzyskać coś lepszego.
    • snakelilith Re: Black Friday 24.11.20, 12:22
      Kupiłam spodnie w Esprit, takie wygodne na zimowe spacery. To chyba pierwszy raz, że kupuję coś w black friday, do tej pory wszelkie inne akcje zniżkowe były korzystniejsze. Dali na już przecenione rzeczy dodatkowe 30% zniżki, wychodzi teraz 1/3 początkowej ceny.
      Chciałam też kupić kosmetyki skuszona niby promocją 10%-40%, ale okazało się, że moje produkty obniżono tylko o 10%, a mam jeszcze kupon urodzinowy na 20% nie do łączenia z innymi zniżkami, więc poczekam aż ten black friday minie i ceną będą znowu regularne.
    • chococaffe Re: Black Friday 24.11.20, 13:17
      Nie. Notabene dostałam ofertę na BF z "mojego sklepu", zniżka 25%.

Problem polega na tym, że parę tygodni temu zrobiłam u nich zakupy ze zniżką 30% , ot tak big_grin
    • zlota.ptaszyna Re: Black Friday 24.11.20, 13:20
      Ja nie liczę na dużo, sklepy internetowe maja teraz swój czas przez pandemie, po co miałyby robić promocje jakieś wielkie jak i tak tylko tam można kupować ?
      Na cult BEAUTY tylko uzupełniłam kosmetyki - 30 % nic takiego wielkiego zniżka ale i tak lepiej niż ich zniżki w ciągu roku
    • ge-ox Re: Black Friday 24.11.20, 14:41
      ja obkupiłam siebie i córkę w Esprit i tam faktycznie jest obniżka od ceny wyjściowej bez sztucznego zawyżania, miałam te rzeczy dodane do listy zakupowej od pewnego czasu i wiem ile pierwotnie kosztowały, więc bez ściemy, uczciwie podeszli do sprawy
      faktem jest, że 30% to jest nie za wielka obniżka, ale jak na Esprit to całkiem nieźle, zwłaszcza, że dotyczy tez rzeczy z działu sale
      chciałabym dokupić jakies prezenty gwiazdkowe, ale to elektronika, na razie czekam na rozwój sytuacji, może jeszcze coś z kosmetyków złapię, ale raczej na zasadzie, że i tak bym kupiła, niż polowania na konkretne produkty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka