Dodaj do ulubionych

Znow o serialu...

21.05.21, 23:13
No coz poradzic...Mam teraz gorsze dni i gdy tylko nie jestem zajeta ogarnianiem spraw dzieciowo-zyciowo-malzenskich , resetuje sie serialoza. Tym razem na tapecie 'Killing Eve'. Jesli sie przymknie oko i uda,ze MI6 nie sa przedstawieni jak banda amatorow, jesli sie kupi watpliwy watek Eve 'zakochanej' w Villanelle (bo w to,ze V sie zafascynowala Eve jeszcze jestem w stanie uwierzyc, w koncu Eve 'was her type') i to,ze V dziala nieprofesjonalnie, zostawia wszedzie slady jak cukierki, to swietnie sie to oglada. Aktorsko super: mam crusha na Jodie Comer, ktora jest pieeeeekna i na elegancka i charakterna Fione Shaw (ja tez chce namiar na ten cudny krem z 'pig's placenta). Do tego muzyka i ubrania Villanelle (ta sukienka od Molly Godard czy od Vampire's Wife!) oraz spora dawka czarnego humoru od Phoebe Waller- Brigde (BTW czy ogladacie Fleabag?!).
Obserwuj wątek
    • bi_scotti Re: Znow o serialu... 22.05.21, 00:16
      Ogladalam latajac w pre-Covid time do synalka w Van (i z powrotem wink). W domu bym nie ogladala i teraz w koncowce Covid tez juz nie. W sumie definitely not - jak dla mnie too much silliness, too much fantasy. Ja jednak potrzebuje choc ciut reality check zeby tak fully enjoy cokolwiek policyjno-sensacyjnego. Dodam, ze bylam kiedys bardzo dedicated fan of Sandra Oh - uroczy filmik z jej wczesnej mlodosci "Double happiness" rekomendowalam wielu zanim SO stala sie TV star wink Takie moje private odkrycie tongue_out Ale co za duzo to niezdrowo - "Killing Eve" w samolocie okay ale nic ponadto wink Cheers.
    • bi_scotti Re: Znow o serialu... 22.05.21, 01:28
      To skoro o serialach, to podgladam czasem ostatnie wedrowki sciezka wspomnien mojego meza wink Cos go naszlo i odkad zaczely sie upaly oglada stare BBC series - "I, Claudius" z Derek Jacobi, "Elizabeth R" z Glenda Jackson ... Superb aktorstwo, nie da sie ukryc. Ale ja juz czekam na real theatre - moje ukochane Stratford (w Ontario, nie w UK wink) obiecuje tego lata sztuki w wielkich namiotach - I'm game! Zeby juz wreszcie zaczeli sprzedawac bilety, eh ... Cheers. And cheers once more smile
    • 1012ja Re: Znow o serialu... 22.05.21, 15:47
      Powinien mieć wpisane fatazy jako gatunek. Może dałoby się oglądać. Ja oczekiwałam kryminału, a dostałam stek bzdur. Na filmwebie ocenę miał powyżej 7.5 i od tej pory uważniej czytam oceny. Oglądam dawno temu.
      • melisananosferatu Re: Znow o serialu... 22.05.21, 15:54
        Bo to nie jest kryminal, ja to ogladam dla Jodie Comer, Fiony i Sandry. Podobaja mi sie stroje Villanelle, muzyka, wnetrza (dom Carolyn!). Do tego swietne one-linery i gra aktorska. Nie lubie calego tego szpiegowskiego szpeju, zaden zabojca na zlecenie nie zachowywalby sie tak...nonszalancko ale fajnie relaksuje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka