07.04.14, 08:17
Nowa lista majowasmile

Ryczacatrzydziecha81....04.05....32l, syn 6lat
Obserwuj wątek
    • selulajt Re: MAJ 2014 07.04.14, 13:25
      Nowa lista majowasmile

Ryczacatrzydziecha81....04.05....32l, syn 6lat
      Selulajt.........................17.05....30l, syn 12lat.
      profilaktycznie sie dopisuje,zebys tak tu sama nie tkwiła i smutniała.pewnie w kwietniu @ domnie przyjdzie, jak zawsze>
      • rybka.1988 Re: MAJ 2014 07.04.14, 15:09
        Ryczaca tez chcialam zalozyc maj bo ja bede testowac raczej pod koniec @ w sumie nie wiem @juz poszla ale jak pamietasz to przyszla z opoznieniem wiec nie wiem jak tobedzie w maju. przykro mi ze tu jestes ale z drugiej strony z toba jest zaje...fajnie bo kogo jak kogo ale twoje teksty bija po calosci.

a wiec ja tez do listy rybka.1988 ...,.10cs..... i s.2lata kiedy bede testowac dokladnie nie wiem potem dopisze jak wejde na laptopa to skopiuje liste bo w tele mi nie wychodzi.
          • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 07.04.14, 18:11
            Ooo juz 3 sztuki do walki sabig_grin Rybko nie dopisze cie bo tez z telefonu nawiguje caly dzien...

A tak z innej beczki ... Takiej @ jak ta to ja nigdy nie mialam.... Nie wiem czy to po tym clo czy co ale ... No brak slow na opisanie tego!!!! Trza kalosze ubierac... Albo woderki big_grin RATTATUJ!!!
            • courrare Re: MAJ 2014 07.04.14, 20:42
              No i poryczałam się sad W zeszłym roku, jak zakładałam wątek majowy, byłam pełna nadziei... Dziś jest jej we mnie już coraz mniej sad Daje sobie jeszcze majowy cykl, jak się nie uda, to odpuszczam i czekam na wnuki wink
                • courrare Re: MAJ 2014 07.04.14, 21:07
                  Nie szkodzi Kochana. Czuję, że jesteście i jesteśmy taką swoistą grupą wsparcia, a to baaardzo dużo smile
                  Na mój smutek niestety nie ma lekarstwa sad To znaczy, oprócz dziecka, ale tego właśnie nie mogę mieć... A jak mogłam, to nie chciałam. O ironio!

corkaswejmamy napisała:

> Courragesad Przykre to co piszesz. I zupełnie nie wiem jak Cię wesprzećsad
                    • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 07.04.14, 21:30

po dopisaniu Rybkismile

Ryczacatrzydziecha81.................14cs...........04.05................32l, syn 6lat
                      Selulajt.................................17.05..............30l, syn 12lat
                      Rybka.1988 ..... 10cs...... ? .....,26lat .....s.2lata
                      • courrare Re: MAJ 2014 07.04.14, 21:32
                        Mam 34 lata i niby wiek mnie nie ogranicza, ale planowałam urodzić do 35 roku życia, a potem zrobić coś ze swoim życiem zawodowym. Ale tak to jest, jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach sad
                        • domiska75 Re: MAJ 2014 07.04.14, 21:40
                          Ja też miałam taki zamiar, a wyszło jak wyszło... Kiedyś myślałam, że kobieta 35-letnia to już starczość zupełna smile a teraz proszę - bliżej mi do 40-stki, a przecież jestem jeszcze taka młoda i głupia wink
                          I co Wy tu w ogóle jakieś nowe wątki zakładacie - przecież tak się źle czyta !!!! A nie może być tak kwietniowo-majowo??? smile
                            • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 07.04.14, 21:51
                              wyslalo mi sie pusteuncertain a mialo byc :

Domiska jak sie czujesz ? kurcze ale fajniesmile pamietaj ze jak cos bedziesz wiedziec to masz zaraz napisac na forumsmile ....ja tak czulam ze cos jednak jest...progesteron podpadlsmile
                              • domiska75 Re: MAJ 2014 07.04.14, 21:57
                                Ano w ogóle się nie czuję, boli mnie dziś okropnie głowa, co zwiastuje rychłą @. Jestem też wypryszczona (jak co miesiąc), a młodszy syn przywlókł do domu jakąś infekcję żołądkową...
                                Na razie nie cieszę się na zapas, ani nie zamartwiam... Mój M o becie w ogóle nie wie, zobaczym, co będzie za 3 dni... smile
                                Jakby co, to będę żywym dowodem na to, że drugi cykl z clo jest szczęśliwy smile
    • byznes_women Re: MAJ 2014 08.04.14, 19:10
      Na maj może i ja się zapiszę. 11 kwietnia idę do swojego lekarza bo poprzedni po stwierdzeniu "Oj tam, najwyżej pani poroni" jakoś mnie zraził uncertain Okazało się że mam mięśniaka ( a myślałam że moje obfite @ to taka uroda) i czekam co powie lekarz, czy starać się póki jest mały czy usuwać. Mam już dwójeczkę dzieci, więc przy Waszych problemach, mój to przysłowiowy pikuś, ale jakoś tak smutno mi. Człowiek zwlekał, a bo praca, kariera, remont, a teraz może się okazać że na wszystko jest za późno.
      Tak w ogóle, piszecie tak szybko i dużo że nie nadążam czytać, o pisaniu nie wspomnę smile
        • rybka.1988 Re: MAJ 2014 08.04.14, 19:56
          No baa z nami zawsze razniej smile ja tez chcialam mala roznice wieku ake chciec to se moge gdybym nie poronila to bylo by dwa lata a tak jak sie wkoncu uda to rocznikiem bedzie 4bo moj syn grudniowy. ach czekam tylko az maz wroci i w sumie nie mysle o tym zeby przyjechal i mnie zafasolkowal ale tesknie za nim a z takiej tesknoty mamy Patryka smile
          zawsze marzylam o blizniakach ale przy tym urwisie tochyba bym nie podolala heh

och chce juz to malenstwo no kurcze 10cyklii nic wiesiolek nie doszedl na czas ale w sumie ryczaca moze moge go brac caly czas skoro przytulanki beda dopiero na poczatku maja? Bo cynamon pisala ze od 1dc do owulki ale w moim wypadku moze nie musze przerywacc?
          • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 08.04.14, 20:00
            Wydaje mi sie ze tak. Chodzi przedeeszystkim o to ze wiesiolek powoduje skurcze macicy ktore po ewentualnym zaplodnieniu moga doprowadzic do wczesnego poronienia.. Ale jak nic ten teges nie planujesz ( jesli wogole da sie cokolwiek uplanowac) to smialo mozesz brac caly cyklwink
            • cynamon23 Re: MAJ 2014 08.04.14, 21:36
              Rybka, pewnie ze mozesz brać, skoro w tym cyklu nic sie nie będzie dzialowink tylko tam żadnych listonoszy, hydraulików i innych fachowców nie do wpuszczaj do siebietongue_outtongue_out
            • corkaswejmamy Re: MAJ 2014 08.04.14, 21:55
              Nie nadążam za Wamismile

A się dziś zdołowalam swoim wynikiem tshsad I dupa. Dobrze, że coś mnie tchnęło i zrobiłam je w ogóle. Bo tak mogłabym mieć powtórkę z rozrywki znowu. A tak do starań mam ok 6 tygodni, tyle trwa leczenie. Może jakoś to się zbiegnie. Bo to, że nie zajdę od razu- biorę pod uwagę. Ale kolejnego zawieszenia w staraniach kurna nie zniesę. Buuuuuuuuuuuuuuuu
              • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 08.04.14, 21:59
                Aśka,
                Kurde moje myśli o Tobie Cię tu ściagnely bo przed sekunda myślałam że już pewnie śpisz...
                Jeśli chodzi o wyniki to sama wiesz że nic nie dzieje się bez przyczyny...
                Zdążysz się wyleczyć i sama wiesz jaka ty plodna jestes!!!!
                • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 08.04.14, 22:07
                  AKTUALIZUJEsmile

Ryczacatrzydziecha81........14cs...........04.05................32l, syn 6lat
                  mejbi-bejbi...4cs.................15.05................
                  Selulajt.................................17.05..............30l, syn 12lat
                  Rybka.1988 ..... 10cs...... ..........? ......,26lat .....s.2lata
                  • rybka.1988 Re: MAJ 2014 08.04.14, 22:18
                    O moj boze ryczaca jak spojrzalam na liste i obok siebie ten 10cykl to normalnie mnie zdolowalo. w zeszlym roku o tej porze stracilam mohe male serduszko i kuzwa i juz rok za mna sad oby maj byl nasz bo dluzej nie wstrzymam. ty juz rok zaliczylas wiec koniec czas zafasolkowac smile

No to nalalam sobie lampke wina chociaaz to mi pozostaje smile
                    • rybka.1988 Re: MAJ 2014 08.04.14, 22:29
                      No moje 80kg to niczym plodna maciora buu kiedys schudne wierze w to. moj M caly czas twierdzi ze nu to nie przeszkadza ale to moj maz i kocha mnie taka jaka jestem. czasami cwicze ale po calym dniu z moim zywiolowym synem juz mi sie nie chce sad mam nadzieje ze do 100nie dobije w ciazy. Z synem dodalam sobie 13kg ale w podtrzymywanej przez8tyg ciazy 10kg oby nastepna nie byla na podtrzymaniu.

tak dla przypomnienia moj osobisty znajomy znahor twierdzi ze zajde w majju a te wrozki ze koniec roku ale wierze ze moj znahor sie nie pomylil i po raz trzeci stzelil w 10 smile
                • corkaswejmamy Re: MAJ 2014 08.04.14, 22:14
                  ania, starsznie się cieszę, ze dołączyłaśsmile Chyba faktycznie Cię śćiągnęłam. Jest tak jak piszesz. Nażrę się jakichś piguł to mi to tsh spadnie. A potem spojrzę na małżonka i zajdę w tę ciążę. Postanowiłam! O!

Ale dzisiaj muszę trochę się podołować, by jutro zebrać siły do dalszych dzialań.
              • rybka.1988 Re: MAJ 2014 08.04.14, 22:01
                Bu ha ha cynamon listonosza nie wpuszcze bo to stary dziad heh ale moze zlew zapcham hi hi.
                Ciekawe co by maz zrobil hih. teraz tylko bede czatowac przez caly miesiac na promocje concetive w zelu a jak owej nie bedzie to kupie w normalnej cenie w koncu maz dopiero na weekend majowy bedzie. mam ochote zakupic sobie mega sexi wdzianko policjantki albo cos takiego tylko jak spojrze w lustro ii na wage to jakos sobie nie wyobrazam zebym mogla w tyn dobrze wygladac sad
                • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 08.04.14, 22:13
                  oj tam oj tamsmile nie biadolimy tylko dzialamysmile ja jak troche schudne to moj M od razu sapie ze mam przytyc bo mu sie bardziej podoba! Rybka glowa do gory bo gruba to ty dopiero bedziesz!!! mam nadzieje ze juz w maju big_grin
                      • lencia102011 Re: MAJ 2014 09.04.14, 12:04
                        To i mnie dopiszcie: 5 cs, 22 lata , córcia 2,5l. na stanie ;p testować będę 06.05

Podpowiedzcie mi może jakie badania hormonalne powinnam wykonać? Córcia wyszła za pierwszym razem, mimo dużych problemów z tarczycą. Teraz też się leczę, mam hashimoto. A i w cyklu w ktorym zaciążyłam prolaktyna wynosiła 25 a tsh 20(!). To był dopiero cud;p Może teraz też problemy z prolaktyną obstawiać?
                        • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 09.04.14, 13:29
                          Witaj Lencia!

lencia102011.......5 cs............... 06.05..........22l................. córka 2,5l
                          Selulajt.................................17.05..............30l, syn 12l
                          Rybka.1988 ..... 10cs...... ..........? ......,26lat .....syn 2l
                          • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 09.04.14, 13:47
                            może powinnas pojsc do lekarza Lencia i powiedziec mu ze rozpoczynasz starania a on zleci badania. Powiem szczerze ze nie wglępiałam sie w tarczyce i nie bardzo sie czuje w jej temacieuncertain Może dziewczyny z forum będą cos wiedzieć...spróbój zapytaćsmile
                            • corkaswejmamy Re: MAJ 2014 09.04.14, 15:55
                              Lencia, ocieszyłaś mnie trochę tym swoim tsh. Ja mam teraz 4,480 i lekarz powiedział, żę to prawdopodobnie jest przyczyna obumarcia ciąży. Zabronił mi starań, dopóki tsh nie spadnie do 2, a najlepiej do 1.
                              • lencia102011 Re: MAJ 2014 09.04.14, 16:19
                                Ja mam teraz w miarę uregulowane tsh, ale na dawce 150 jestem ;/ lekarz nie mówił mi nic o zaprzestaniu starań, a byłam u niego niedawno jak miałam wynik 6 z kawałkiem. Zwiększył mi dawkę ze 125 do 150 i kazał przebadać męża... Wkurza mnie,że nie dają skierowań wcześniej niż po roku starań ;/ zmieniałam lekarza trzy razy już i ciągle ta sama gadka;/ ale mam znajomego lekarza to teraz skierowanie zamierzam wymusić, a co big_grin a i endokrynolog też nie karze przestać się starać to ja już nie wiem... co lekarz to opinia. A tylko w razie pozytywnego testu mam zwiększyć dawke o 25 i od razu na wizytę. A i jeszcze coś tam jeden przebąkiwał, że może mam jakieś zrosty po cc i to powoduje,że nie mogę zajść, ale badania to dopiero po roku wrrr....co za koniowały ;p
                                • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 11.04.14, 15:15
                                  No to co, podgrzewany wątek.
                                  Już na stałe się tu wpisuję. Trzymałam się rękami i nogami kwietnia ale w końcu trzeba ze sceny zejść big_grinbig_grin.
                                  Robiłam dziś betę: <0,1 i tsh: 2,6. I zgłupiałam. Nie wiem co robić z tsh, ale ze starań rezygnować nie zamierzam.

Kto się wpisuje na listę?

ryczacatrzydziecha81......14cs.........04.05..............32l, s.6
                                  mejbi-bejbi......................4cs.........15.05..............34l, s.4,5
                                  Selulajt.........................................17.05...............30l, s.12
                                  Rybka.1988 .................. 10cs............? .................26l, s.2
                                  • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 11.04.14, 15:24
                                    no nic smile super że jesteś. Ja już tu trole troche...

Posty sie pisza ale raczej jeszcze na kwietniu a jakos od paru dni same ciążowewink Może nam troche tego ciazowego wirusa na maj prysna???big_grin
    • byznes_women Re: MAJ 2014 11.04.14, 21:31
      Ja już po wizycie u lekarza, mięśniak jest, mały i nie zniekształca macicy i nawet jak urośnie, za bardzo nie powinien szkodzić. Lekarz zdecydowanie jest za ciążą teraz i nie zwlekaniem.
      Tak więc, dopiszcie i mnie:

byznes_women 1 cs...03.05.....32 lata,
        • witchqueen Re: MAJ 2014 12.04.14, 09:47
          Witam aktualizuję listę, każdy jest? No to sru w maju maty w dół w górę nogismile A tak sobie policzyłam ksieżniczka jedna że powaliło mi się i to jest mój 8 cykl a nie 9tybig_grin

lencia102011.......5 cs............... 06.05..........22l................. córka 2,5l
          witchqueen............8cs.............08.05..............27l
          • witchqueen Re: MAJ 2014 12.04.14, 09:48
            • dziubasekk Re: MAJ 2014 12.04.14, 14:34
              Dziewczyny, łączę się w Wami w maju smile
              Jeszcze nie mam daty, więc dopiszę się jak okres przyjdzie. Możliwe, że będzie to już czerwiec ale co tam ... wink
              Wczoraj byłam u gina, brak pęcherzyka dominującego sad
              Od następnego cyklu startuję z CLO, mam nadzieję, że coś się ruszy. Powodzenia wszystkim smile
                • dziubasekk Re: MAJ 2014 12.04.14, 15:02
                  OOO to tak też można, to się jednak dopiszę big_grin

dziubasekk........3/4 cs..............?........29lat.......syn 13 m-cy
                  • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 12.04.14, 15:26
                    Ja mam 2 cykl na clo... Dzis wzielam ostatnia porcje pillsow. W tym cyklu mi lekarz zwiekszyl dawke i tez sie zastanawiam co bedzie, zaczynsja mnie dziwnie bolec jajniory... Czuje jakby sie powiekszaly
                    • dziubasekk Re: MAJ 2014 12.04.14, 16:47
                      Może to dobry znak wink
                      W pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu z clo. Dlatego póki co jestem dobrej myśli smile No ale wcale tak być nie musi. Echh, myślałam że się uda bez wspomagaczy. Daliśmy sobie czas od początku roku, ale albo coś wypadło, albo owulki nie było. Widać u mnie spontaniczne zajście w ciążę odpada ...
                      • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 12.04.14, 16:54
                        Analizujac wszystko to ja mam tak:

Pecherzyk jest i byl nawet jak clo nie bylo. Wcale niemaly bo 17mm w 12dc... Teraz przy clo to samo bylo. Dostalam zastrzyk na pekniecie starania byly jak tralala i kuuupa . Ciazy nie ma ... Pecherzyk pekl a jajo ktos zajumalsad nie wiem o co chodzi bo endo w 12dc mialo 9mm ... Czyli generalnie zarodek ma hotel ***** .....
                      • byznes_women Re: MAJ 2014 12.04.14, 16:59
                        Dziewczyny, będzie dobrze !!! Musi być !

Ja dzisiaj przyłapałam małża jak ogląda dziecięce ubrania w rozmiarze 62 big_grin
                        W sumie to On bardzo chciał mieć trzecie dziecko. Nie to że ja nie chcę, chcę, ale ja muszę mieć wszystko poukładane i choć życie nie raz zmieniło o 180 stopni moje plany, dalej nie nauczyłam się tego, że czasami los bywa zawrotny wink Zaplanowałam sobie poród w maju, bo ciepło, bo starszaki chorób nie przyniosą do domu. A tu lekarz każe teraz działać więc styczeń możliwy wink
                        Na razie nikomu nie zdradzamy planów, wszyscy myślą że sprzęt do szafy schowany wink
                        Dobra, idę kończyć sprzątanie, ale mi się nie chceeeeeeee......
                          • dziubasekk Re: MAJ 2014 12.04.14, 18:14
                            Ja w myślenie o drugim też wkręciłam się przez męża. On zapoczątkował starania od stycznia. Ja się bałam, że nie poradzę sobie z dwójką maluchów. Ale z miesiąca na miesiąc nachodzi nie coraz bardziej. Żebym znowu nie wpadła w krąg niemyślenia o niczym innym tylko o ciąży ... wink
                              • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 12.04.14, 19:31
                                No to wlasnie jest enigmasmile bo kurna odpowiedz zna tylko lekarz... Ktory jak widac chyba zabardzo tez nie umie leczyc...
                                Ja mysle ze on chcial ta moja owu podrasowac troche. Ja mam wysokie FSH ponad 9 i niziutki estradiol i tu clo mialo pomoc
                                  • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 12.04.14, 22:08
                                    My planowaliśmy już 1.5 roku temu, ale w międzyczasie zgłosiła się do mnie (po 1 mies starań) fundacja DKMS przez co starania odłożyliśmy w sumie o jakiś ponad rok. Jak już mogliśmy to udało nam się w 3 cyklu. Niestety skończyło się zabiegiem w grudniu i od tamtej pory próbujemy. Ostatnio miałam okropna załamke, po odebraniu wyników tsh bo nie wiem co mam z tym począć. Nie chce żeby coś mi nie pozwalało zajść w ciążę. Jeśli już to po prostu przez nie trafienie w odpowiedn moment ale nie żadna tarczyca!!!! Nie zgadzam się!!!!
                                    Dziewczyny!!! Zbieramy siły i dajemy czadu!!!!
                                    Maj jest nasz!!!!
                                        • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 12.04.14, 22:33
                                          Cholera a najgorsze jest to że to nawet nie jest jeszcze cykl staraniowy bo ja jeszcze w trakcie straconego cyklu big_grin
                                          Jak tu nie ześwirować? Hę? Podpowie mi któraś wink
                                        • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 12.04.14, 22:34
                                          Hahaha mam jakis spadek libidobig_grin A tak powaznie to wkrecilam sie troche w czytanie o niedroznosci jajowodow. Ja mam niestety tylko jeden i nie wiem czy drozny.... I jakos tak sobie rozmyslam czy czasem to nie jest przyczyna braku ciazy... sadsadsad
                                                • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 12.04.14, 22:47
                                                  Przestań!! Nie może być nic gorszego niż zwątpienie. Choć teraz pisze jakbym to nie ja pisała masakrycznie zdolowane smsy do CórkiMatki w piątek... Każdy ma chwilę zwątpienia. Ale kurwa mac musi być dobrze!!!!
                                                  Prawda?? Jasne że prawda!!!!
                                                  • rybka.1988 Re: MAJ 2014 12.04.14, 23:03
                                                    Ryczaca ty mialas lyzeczkowanie a ja natomiast mialam tzw wywolywanie porodu i musialam wyprzec ta moja fasolke ale niestety wszystko sie nie oczyscilo ale oczywiscie lekarze twierdzili ze 13mm to nie koniec swiata i samo wyjdzie ale nie wyszlo i zaczelo mi sie paprac w srodku i do tej pory nie jest dobrze i czeka mnie albo naswietlanie albo zabieg ale za zgoda lekarza bedzie to zrobione po nastepnej ciazy zeby mnie. bardziej nie uszkodzic heh bo niby narazie az tak to nie jedt grozne ale kuzwa fasolki i tak nie ma i co tu rozumiec?
                                                  • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 12.04.14, 23:16
                                                    pewnie racja z ta wiara w siebie....ale czasem mam tak ze juz mi sie nic nie chce...
                                                    widze wlasnie ze nie ma corkimatki i tez tak pomyslalam ze pewnie dolek...
                                                    Rybka to sa serio jaja....jak mozna tak dzialac bedac lekarzem...
                                                  • rybka.1988 Re: MAJ 2014 13.04.14, 01:26
                                                    No wlasnie ryczaca jak oni tak moga? Proste dka nich rutyna co sie beda przejjmowac.
                                                    ogolnie to jjuz pare kobitek przestalo sie odzywaac sad
                                                    ja juz tez mam dosc ale powtarzam sobie zze sie nie poddam i bede walczyc chce moja mala Toske i bede ja miec smile jak mi nie jest pisane terazz trudno poczekam.
                                                    Prrzeciez marzenia sie wkoncu spelniaja smile
                                                  • corkaswejmamy Re: MAJ 2014 13.04.14, 09:37
                                                    Oj, a co to za spadek formy, he???? Zbierać mi się szybko i działać.

Mejbi, a tak w ogóle to nie bardzo rozumiem, co Ty tu robisz? Kwiecień się jeszcze nie skończyłsmile A jak w ogóle Twoje samopoczucie dzisiaj? Lepsze niż piątek?
                                                  • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 13.04.14, 09:50
                                                    Chyba tak, ale tylko dlatego że się pogodziłam w rzeczywistości i obmyślam plan co z tym moim tsh. Ale piątek był kiepski. Jak się rozwyłam w lidlu to szok big_grin chłop nie umiał mnie uspokoić big_grin
                                                  • witchqueen Re: MAJ 2014 13.04.14, 10:27
                                                    No co to tutaj sie wyrabia, rycząca poczytaj Harlekina na libido a nie jajowodybig_grin Mnie chcica chyciła a tutaj lipa podpaska na maxa i rób cos hehe ale jak tylko się skończy...big_grin Ja trochę rozmyslałam nie powiem..o tym wszystkim, i musze pomyślec też o sobie i M, ciagle w głowie ino jakies sikańce, cycyki itp zapisuję się na zumbe, ide sobie kupic coś fajnego i będe się rozpieszczać a nie tylko jeden cel...smile
                                                  • dziubasekk Re: MAJ 2014 13.04.14, 11:15
                                                    Rycząca, Ty lepiej już zacznij do prezydenta pisać, żeby termin na końcówkę maja zaklepał, bo potem ile będziesz czekać na potwierdzenie, hę ? tongue_out
                                                    Mejbi-bejbi, ja też w trakcie straconego cyklu, obmyślam właśnie kiedy duphaston na wywołanie wziąć, żeby monitoring mi w długi weekend nie wypadł. Tu się dopiero trzeba naliczyć wink
                                                  • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 13.04.14, 11:20
                                                    Harlekin??? Sprobojebig_grin haha
                                                    Dziubasekk ja i tak dalej obstawiam za prezydentem... Zastanawiam sie tylko czy wystarczy miejscowy czy musi byc obamasmile
                                                    Po tlustej lekturze o jajowodach ... Ledwo dochodze do siebie
                                                  • rybka.1988 Re: MAJ 2014 13.04.14, 11:26
                                                    Ale sobie nasralas w tej glowie z tymi jajowodami ten jeden masz silny i dziala super wiec juz wiecej nie czytaj. Zajmij sie czym innym a nie glupotami ja mam jedna dzialajaca nerke i tez dziala za dwie heh
                                                  • rybka.1988 Re: MAJ 2014 13.04.14, 11:22
                                                    Witchqueen wczoraj anea utworzyla druga czesc kwietnia smile

ryczaca mi tez obojetne moze byc drugi syn przynajmniej bede miala pretekst na trzecie smile bo maz wiecej nie chce a tak bede marudzic ze chce coreczke. ach cczasami mamtaka dobra aure ze wierze ze w maju sie uda smile
                                                  • dziubasekk Re: MAJ 2014 13.04.14, 11:42
                                                    Rybka, masz rację smile Drugi syn to dobry pretekst na trzecie dziecko big_grin
                                                    Rycząca, naczytasz się pierdoł, zestresujesz i na pewno na dobre Ci to nie wyjdzie.

Dziewczyny, badałyście prolaktynę? Rozmawiałam o tym z moim ginem, potem zmieniliśmy temat i nie wiem czy mam badać z obciążeniem, czy bez. Podobno od obciążenia się już jakiś czas odchodzi.
                                                  • moria121 Re: MAJ 2014 06.05.14, 20:27
                                                    Witajcie Kochane smile Czytam Wasze forum od kilku dni i nie ukrywam dało mi ono wiele cennych wskazówek, nadziei i rad. Teraz potrzebuje Waszej podpowiedzi odnośnie przyrostu bety hcg. 28 kwietnia robiłam betę - wynik 91,81 a potem po 7 dniach 5 maja - wynik 1107. Czy któraś z Was mi napisze że jest ok, bo sama się już gubię w myślach smile Z obliczeń i kalkulatorów wynika że jest to dobry przyrost, ale zawsze Wasza opinia podniesie mnie na duchu. Dziękuję smile
    • byznes_women Re: MAJ 2014 13.04.14, 12:33
      O dżizas, jak tu wczoraj zaglądałam było 50 postów a dzisiaj jest prawie 100 smile

Wczoraj małż wygadał się swojej siostrze że staramy się o dziecko, a mówią że kobiety to plotkary wink A ja zdycham, mam mega kaca bo szwagierka z whisky przyszła ...
                • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 14.04.14, 13:32
                  Tadammmmsmile

• byznes_women Re: MAJ 2014 14.04.14, 20:26
                    Dziewczyny, mam takie intymne pytanie: jeśli nadejdzie już owulacja to kochacie się codziennie, co drugi dzień itd. ? Wiem, że to powinno być spontanicznie ale ciężko o spontan jeśli w głowie masz inne myśli wink
                      • martka35 Re: MAJ 2014 14.04.14, 21:20
                        Dziewczyny ten lekarz co ostatnio byliśmy z M mówił żeby nie przegapić owu to co 2 dni w tym czasie, ale powiedział, że najsilniejsze są po 4 dniach. M idzie teraz na badanie nasienia i w karcie informacyjnej jak przygotować się napisane jest, że wstrzemięźliwość min 2 dni, ale lekarz kazał mu czekać 4. I jeszcze mówił że przytulanka muszą być przez cały cykl co 4 dni. I nie ważne czy @ czy ból głowy big_grin
        • ryczacatrzydziecha81 Re: MAJ 2014 14.04.14, 22:34
          wink

agaduch ..... 4 cs .....12.05 .... 39l. syn 10lat
          • lencia102011 Re: MAJ 2014 14.04.14, 22:44
            No to dostałam skierowanko na FSH, testosteron i prolaktynę ;p progesteron mam zbadać między 21 a 23 dniem cyklu ;p w tym miesiącu wspomagamy się żelem conceive big_grin zobaczymy co z tego będzie ;p a i oczywiście dietka, siemie lniane itp big_grin już nie mogę się doczekać staranek hihi big_grin
            • witchqueen Re: MAJ 2014 15.04.14, 07:22
              Z tymi kochaniami to zalezy od faceta. Moj Gin powiedzial ze 2 razy w tygodniu, moja znajoma codziennie, w necie co 4 dni ...te codzienne starania byly dla mnei trauma jak zaczeło mnie bolec tu i ówdzie, ten cykl na spontanie, jak zaskoczy to zaskoczy!big_grin Najwzniejsze to kochac się jak się chcesmile
              • selulajt Re: MAJ 2014 15.04.14, 08:16
                mnie gin powiedzial ze kochanie codzienne to najlepszy srodek antykoncepcji. niby staram sie miec spontan w kochaniu a mnie i tak gdzies tam głeboko w glowie siedzi ``uda sie tym razem, czy znowu nie??``.
              • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 15.04.14, 08:17
                No to zbiera się nam raźna grupa smile
                Dziś byłam na badaniach, zrobiłam ponownie tsh, ft3 i ft4. Wyniki maja być ok. 14.00.
                Jutro powinnam zacząć nowy cykl - OSTATNI!!!!
                I powiem Wam że po ostatniej becie i tsh, po przeryczanym weekendzie w którym duuużo myślałam - jestem jakaś spokojniejsza... Jeszcze nie wiem czy to pogodzenie się że teraz się nie udało, że powolne godzenie się, że może nie być łatwo - choć tu mogę trochę dramatyzować bo nic nie mam z tą tarczyca stwierdzone...
                Generalnie - będzie dobrze!!
          • kach.a81 Re: MAJ 2014 15.04.14, 08:34
            agaduch ..... 4 cs .....12.05 .... 39l. syn 10lat
            kach.a81.....10cs ......12.05 ....33l. syn 5 lat
            • selulajt sposoby, zeby tyle nie myśleć:( 15.04.14, 08:41
              dawnonie pisałam bo padł mi komputer. dziewczyny wszystkie cierpimy, kazda z nas zna gorzki smak porazki jaką jest @. zbierzmy do kupy sposoby na niemyslenie o tym zeby sie udało (ylko i wyłącznie), ja juz od tego wariuje.
              • 2yabka Re: MAJ 2014 15.04.14, 10:28
                witajcie dziewczęta smile mam 34 lata i chciałabym się zapisać do Waszej grupy starająco - wspierającej smile . Nie bardzo wiem od czego zacząć , czy tu mam pisać o wszystkim? męża nie chcę zadręczać jak pewnie każda z Was - on jest właściwie tylko od roboty wink
                i i i i tak : od razu mówię jestem w tym temacie zielona, staramy się z mężem o dziecko na wyczucie właściwie, jedyne czym się posiłkujemy to internetowy kalendarz dni płodnych powiązany z moimi obserwacjami śluzu sad niestety bez efektów sad mam już synka 5 lat, ale jak to w efekcie wyszło to sama nie wiem, staraliśmy się długo, ale się udało ;D, zresztą nie będę się za bardzo tu rozpisywała bo pewnie nie jesteście za bardzo zainteresowane moim życiorysem wink aha w tym miesiącu dostałam okres 5 dni przed czasem 12 kwietnia i już nie wiem co robić, po prostu nie wiem sad((( nic mi się nie zgadza, nic mi się nie sprawdza, masakra jakaś! przyjmiecie kolejną zbłąkaną duszyczkę =)
                    • rybka.1988 Re: MAJ 2014 15.04.14, 11:34
                      2yabka witamy smile chetnie wesprzemy. Napisz ktory to cykl staran? I bez obaw my juz tez dlugj sie staramy sad ale trzeba sie trzymac.

my tu juz mamy scisle okreslony plan ze maj jest nasz i sie uda smile musimy obrac dobra taktyke i wszystko sie uda wiec trzymamy sie razem i 2YABKA. napewno sie uda smile
                      • 2yabka Re: MAJ 2014 15.04.14, 13:40
                        dzięki smile z tymi staraniami to jest tak że pracowaliśmy nad tym hmmm od może pół roku z terminem jakby to powiedzieć "jak się chciało, ale bez ograniczeń" smile czyli często, natomiast celujemy dodając do tego (z tymi głupimi kalkulatorami już) 2 cykl i nic sad u lekarza nie byłam bo poprzednim razem też trochę to trwało. Natomiast cykle mam w miarę regularne z rzadkim poślizgiem 1-2 dni max. To ja już nie wiem, teraz wydawało mi się, że może coś wyjdzie bo przez cały czas czułam swoje jajniki, a tu okres wcześniej i mocno sad sad i powiem coś Wam w tajemnicy, że zapisałam się tu też z nadzieją, że może się od kogoś zarażę no i trochę pomarudzić też tongue_out
                                • czekoladka010 Re: MAJ 2014 15.04.14, 21:54
                                  byznes_women .................1 cs................03.05.....................32 lata,
                                  Ryczacatrzydziecha81........14cs................04.05................32l, syn 6lat
                                  lencia102011.....................5 cs............... 06.05............22l... córka 2,5l
                                  witchqueen........................8cs.................08.05.............27l
                                  czekoladka010...................12cs.............11.05.............26l.
                                  agaduch ............................4 cs ............12.05 .... 39l. syn 10lat
                                  kach.a81............................10cs ............12.05 ....33l. syn 5 lat
                                  mejbi-bejbi...........................4cs.............15.05................
                                  Selulajt...................................................17.05..............30l, syn 12l
                                  Rybka.1988 ....................... 10cs...... ..........? ......26lat .....syn 2l
                                  dziubasekk...........................3/4 cs..............?........29lat.......syn 13 m-cy
                                    • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 15.04.14, 22:02
                                      Czekoladka nie płaczemy!! Trzymamy się mocno i nie poddajemy się!!
                                      Walczymy ile wlezie. Zobaczysz że dany radę. Musimy w to wierzyć.
                                      Ja jestem po wizycie u Endo i jestem zmotywowana do działania. A to dopiero 1dc uncertain trochę jeszcze muszę poczekać. Sic!!
                                          • mejbi-bejbi Re: MAJ 2014 16.04.14, 08:30
                                            A ja właśnie zauważyłam że gdzieś wcięło mojego synala big_grinbig_grin
                                            O kurde wiek też - ale to akurat nawet mi pasuje big_grin

byznes_women .................1 cs.................03.05................32l
                                            Ryczacatrzydziecha81.........14cs................04.05................32l... syn 6l
                                            lencia102011.....................5 cs.................06.05................22l....córka 2,5l
                                            witchqueen........................8cs..................08.05...............27l
                                            czekoladka010...................12cs................11.05................26l
                                            agaduch ............................4 cs................12.05................39l...syn 10l
                                            kach.a81...........................10cs.................12.05................33l...syn 5l
                                            mejbi-bejbi..........................4cs.................15.05................34l...syn 4,5l
                                            Selulajt.....................................................17.05................30l...syn 12l
                                            Rybka.1988.......................10cs...................?....................26l...syn 2l
                                            dziubasekk........................3/4 cs.................?....................29l...syn 13 m-cy
                                                • 2yabka Re: MAJ 2014 16.04.14, 10:07
                                                  ryczaca - nie, nie robiłam żadnych badań i wstyd się przyznać ja nawet nie wiem co te skróty i nazwy oznaczają smile. Może i powinnam, ale każda z nas wie, że do lekarza najlepiej iść z konkretną diagnozą smile standardowo oczywiście badam się regularnie.
                                                  Staram się czytać Wasze forum od dechy do dechy, ale jeszcze się nie połapałam. Tak za bardzo nie wiem czy mogę z Wami poruszyć pewien temat (bardzo się wstydzę =) ) , ale wybaczcie muszę. Czy wasze okresy, że tak powiem są zupełnie płynne, czyyy jakby to delikatnie ująć są czasami takie hmmm gładkie grudki? przepraszam jeżeli kogoś obrzydziłam swoim pytaniem.
                                                  • cynamon23 Re: MAJ 2014 16.04.14, 10:33
                                                    2yabka, podczas @ zluszcza sie nablonek macicy i to normalne, ze czasami to krew ze skrzepami, brazowa, czerwona, różowa wydzielina, każda @ moze byc inna. Jednak to o czym mówisz jest normalne i nie powinno Cię martwic.

My tu na forum rozmawiamy i sluzach, pozycjach, przed i po, czasem w trakcie konsultacje trwaja;p o dupach i zupach, nie ma tematów tabu. Jak trzeba kogoś opieprzyc to opieprzamy, a jak wesprzeć to wsparcie na pewno sie otrzyma. Dlatego forum uzależnia, zawsze mozna znaleźć porade i odpowiedz na każde pytanie. Na temat staran wiemy juz prawie wszystko, albo i wiecej.
                                                  • cynamon23 Re: MAJ 2014 16.04.14, 10:49
                                                    2yabka, i juz powinnyśmy postawic Cię do pionu, bo technika z wyznaczaniem dni płodnych wedlug kalkulatora owulacji w internecie jest zla. Moze Cię nakierować mniej wiecej, ale to jest tylko dla kobiet, które maja książkowe cykle, ale raz na jakiś czas zdarza sie opóźnienie o 1 czy 2 dni @, tzn ze owu byla później o te 1, 2 dni. Myślę, ze powinnaś sobie zadac pytanie, czy odczuwasz jakiś bol jajników okoloowulacyjnych, jak wygląda Twój śluz plodny, jak dużo go jest i jak dlugo trwa, czy zmienia sie z wodnistego na rozciagliwy. Na śluz mamy juz odpowiednie suplementy, ale moze o tym poźniej, gdy będziesz zainteresowany. Śluz jest czasami sprawa priorytetową, to dzięki niemu plemniki szybciej i z większą skutecznością docierają tam gdzie trzeba. Częstość stosunków jest jeszcze nie odkryta, kazdy lekarz ma swoja trorie, wg mnie optymalna jest regularny stosunek co drugi dzien. Mozna probowac codziennie, wtedy jest pewność, ze nie ominiemy owu, ale jakość nasienia jest gorsza niż ze stosunkiem co dwa dni. Wazne jest tez żeby caly cykl przynajmniej dwa razy w tyg kochac, wtedy nasienie czesto na nowo sie produkuje. Fajnie jest zrobić sobie badania hormonów, bo jeśli z nimi cos jest nie tak, starania moga byc nie efektowne przez zawyżone albo zaniżone wskaźniki. Warto z wynikami pojawic sie u lekarza, gdyby coś bylo nie tak, kilka tabletek moze stanowczo wszystko naprawić. Tarczyca jest bardzo ważna. Oczywiscie trzeba pamiętać, ze cykl dzieli sie na trzy fazy. Miesiaczka, owulacyjna i okres po owulacji. Jeśli miesiaczka zaczyna sie plamieniami przez pierwsze dni zanim sie rozkręci moze to świadczyć o zaburzeniach z progesteronem, albo niedomoga cialka zoltego, tak samo ostatnia faza powinna byc nie krótsza niż 12 dni, idealnie jest gdy ma 14. To wazne podczas staran. Na początek moze spróbujesz pomiar temperatury? To proste, a na niektorych stronach wpisując temperaturę codziennie, program sam wyznacza owulacje, mozna ja sobie nie tylko wyznaczyć, ale w 90% potwierdzić. Eh, tyle narazie.., ;P mowilam żeby ktoś ta nasza wiedze w punktach wypisal;D ladna encyklopedia by byla...