Dodaj do ulubionych

Jak odwołać randkę

28.05.21, 11:38
Potrzebuję podpowiedzi, jak z klasą odwołać dzisiejszą randkę.
Faceta poznałam online. Pierwsze kilka tygodni pisaliśmy bardzo dużo i było miło (np. ciągiem od 23 do 3 w nocy, mimo zmęczenia), potem jedno spotkanie i też było ok. On zadeklarował od razu chęć kolejnej randki, mówił o poznawaniu mnie z jego znajomymi itd, ale przez cały tydzień nie znalazł więcej niż 10 min jednym ciągiem, żeby dalej poznawać się pisząc, nie było też tematu telefonu ani spotkania. Klepał coś tam codziennie od rana, ale z kilkugodzinnymi przerwami, ten kontakt był przerywany i bardzo powierzchowny, zupełnie inny niż przed spotkaniem. Byłam pewna, że przestał być zainteresowany i ok, nie narzucałam się, sama nie zaczynałam pisać ani o nic pytać. Dostosowałam się. Przedwczoraj zapytał, czy się spotkamy w piątek, zdziwiłam się, bo myślałam, ze sprawa przegrana, napisałam że ok. On - że sprawdzi pogodę i wyśle mi propozycje. Wczoraj dał radę napisać mi tylko good morning rano, jakieś zdawkowe info co robi w ciągu dnia i wieczorem, że strasznie zmachany jest po treningu. Nie odpisałam na to ostatnie, byłam pewna, że spotkanie nieaktualne i się rozejdzie po kościach. A on dziś rano z pytaniem, czy jakaś tam knajpka o 19 ok.
No i nie ok, nie chcę iść. Wcześniej było inaczej i z powodu fajnego, bliskiego rozmawiania z nim (online) umówiłam się za pierwszym razem, a teraz po tygodniu zdawkowego kontaktu nie mam już ochoty. Zazwyczaj piszę facetom prosto z mostu, dlaczego się nie spotkamy. Ale teraz nie chcę wyjść na obrażalską. Nie chcę, żeby zaczął się tłumaczyć, przepraszać, obiecywać poprawę (najgorzej). Po prostu czuję, że nie chcę iść, ale kłamać że jestem chora albo coś tam też chyba nie chcę. Jak byście to rozegrały?
Obserwuj wątek
    • triss_merigold6 Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:43
      Ja bym poszła, bo tygodniowy zdawkowy kontakt z typem, którego spotkałam raz, wydaje mi się normalny, a nie uwłaczający i niczego innego bym nie oczekiwała.
      Jeśli przestał Ci się podobać, to nie idź, a jemu napisz, że spodziewałaś się znacznie większego zaangażowania i bardzo się zawiodłaś, będzie mógł odetchnąć, że nie wejdzie w relację z bluszczem.
            • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:02
              A pan woli się spotkać - i to jest chyba najzdrowsze podejście. Ze złych wiadomości - nie zakochał się w tobie do szaleństwa na tym spotkaniu. Z dobrych - to dobrze, że się nie zakochał, bo to by oznaczało, że jest niestabilnym desperatem. Normalnie ludzie potrzebują czasu.
              • romantic_walks_to_the_fridge Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:06
                To nie jest niepokojące, że przed spotkaniem chciał pisać bez końca, żegnałam się z nim po x razy, a on jeszcze i jeszcze jakieś pytania, a po spotkaniu cisza na morzu, bo on zmęczony? Ja mam czerwone flagi mimo totalnych początków. Nie, że on jest zły, głupi i niebezpieczny, tylko że się nie spodobałam i teraz tylko stara się być miły. A na to szkoda mi życia.
                  • daniela34 Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:24
                    Chce być miły i chce się spotkać?
                    Bez przesady. Uruchomiliscie nowy "kanał komunikacji"- czyli spotkania bezpośrednie i pan woli z niego korzystać. Też bym tak wolała i jak już są te spotkania w realu to aktywność w sieci bym ograniczyła do dawania sygnałów życia.
                  • lajla.l Re: Jak odwołać randkę 29.05.21, 11:37
                    No to właśnie mówię.
                    Ach ten brak pewności siebie, co dopada populację. Czas się z niego otrzepać i spędzić wieczór w miłym miejscu i z kimś być może miłym. Zamiast myśleć o eks.
                    To, że eks był świnia- nie znaczy, że jesteś mało interesująca.
                    Facet chce Cię zobaczyć. Nie dlatego, że uprzejmy, ale dlatego, że spodobałaś mu się. Wstępnie. To w końcu samiuśki 😉początek!
                • lajla.l Re: Jak odwołać randkę 29.05.21, 11:11
                  Facet to prosta konstrukcja- pod tym względem. Jeśli się nie podobasz - zrywa kontakt. Uważa, że Cię zbajerowal i mniej sie stara. Ale na pewno nie podtrzymuje kontaktu z grzeczności. Tak to nie działa.
      • romantic_walks_to_the_fridge Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:49
        Czyli to ok, że przed spotkaniem sam, z własnej inicjatywy, pisał do mnie godzinami, interesował się mną, zadawał pytania i chciał mówić o sobie, dzień w dzień przez jakieś 2 tygodnie, a po spotkaniu nie ma na to czasu? Ok, nie jestem wprawiona w randkowych bojach, niedawno wróciłam na rynek matrymonialny. Ale nie czuję się z tym komfortowo. Tak jakbym mu się nie spodobała wystarczająco i trzymał mnie na wszelki wypadek.
          • romantic_walks_to_the_fridge Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:59
            Pewnie szuka kogoś nowego i z nimi pisze, a ze mną umówił się drugi raz nie wiem po co. Może żeby się utwierdzić, że to nie to i po spotkaniu już zupełnie zamilknie. Takie mam przeczucie i stąd zerowe parcie na tę randkę, ale inni piszą, że on zachowuje się ok.
            • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:07
              Pewnie nie zlikwidował konta po waszym spotkaniu. Ja swojego męża poznałam przez aplikację, dwa dni po pierwszej randce z nim, byłam na randce z kimś innym. On był jeszcze na spotkaniach z dwoma innymi dziewczynami. Serio nie zawsze tak jest że po pierwszym spotkaniu zakochujesz się bez pamięci.
            • arthwen Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:23
              A może zwyczajnie woli rozmawiać face to face i skoro już wie, że wkrótce możecie się spotkać osobiście, to te rozmowy online nie są dla niego aż tak istotne. Dla ciebie są, ok, masz do tego prawo, tylko zamiast mu o tym powiedzieć strzelasz focha, a to już jest zachowaniem dziecinnym i niepoważnym.
              Może też być tak, że zwyczajnie nie miał czasu akurat w tym tygodniu na gadanie godzinami przez komunikatory/telefon, ale jednocześnie czekał na to spotkanie.
              Facet cię nie olał, pisał, jak sama przyznajesz codziennie, tyle że mniej - bo przecież macie się spotkać, to naprawdę nic dziwnego w takiej sytuacji.
            • trampki-w-kwiatki Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:37
              Wiesz co, lepiej dla Ciebie, żebyś nie rozkminiała jego intencji za bardzo. W randkach z internetu sprawdza się złota zasada "oczekuj najlepszego, ale przygotuj się na najgorsze". Idź z nastawieniem na dobrą zabawę z nowym znajomym, różnie bowiem może być, a szkoda się rozczarować. Nie myśl o każdym ledwie złowionym typie, że to może być ojciec twoich przyszłych dzieci czy coś w tym stylu.
        • triss_merigold6 Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:57
          Wykazał zainteresowanie, bo chciał określić czy warto się spotkać, tak? Spotkał się, uznał, że cd. nastąpi na kolejnych spotkaniach i bez sensu teraz skupiać się na pisaniu. Dla mnie ok, ale nie jestem randkowo na bieżąco więc się nie upieram.
          A że może spotykać się nie tylko z Tobą? No, halo, nie znacie się, nie ma zobowiązań.
        • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:59
          Spodobała wystarczajaco do czego? Spodobałaś się wystarczająco żeby on chciał się znowu umówić. On też spodobał ci się wystarczająco żeby się z nim umówić. Chciałabyś żeby zaproponował wspólna przyszłość? Nie pisze godzinami bo woli się spotkać i rozmawiać - to akurat może oznaczać że wszystko z nim ok.
        • kachaa17 Re: Jak odwołać randkę 29.05.21, 15:47
          Ja bym miała podobne odczucia. Zainteresowanie spadło po spotkaniu - jak to inaczej można rozumieć?
          Do mnie też kiedyś gość pisał. Pisaliśmy godzinami niemal codzień. I jednocześnie nie proponował spotkania. Po jakimś czasie zastanawiałam się czy mam jechać do Londynu do siostry i on mnie namawiał, żebym jechała to on mnie zawiezie na lotnisko, które jest tak ze 3 godz. drogi ode mnie. Ostatecznie się zgodziłam i pojechaliśmy. Spędziliśmy 3 godz. W samochodzie. Było fajnie, rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Jak byłam w Londynie to przez pierwsze 2 dni pisał a potem zamiłk.
          Po moim powrocie też cisza. Pytałam czy coś się stało to powiedział, że nie. Chyba nawet coś powiedziałam mu wprost, że mu się nie spodobałam skoro przestał się odzywać ale zaprzeczył. No i znajomość się urwała. I nagle po 3 tygodniach wraca jak gdyby nigdy nic. Powiedział, że miał trudny czas, jakieś tam problemy itp. Ale ja nie kontynuowałam znajomości odebrałam to jako utratę zainteresowania mną. Może i on miał jakieś problemy ale to się inaczej załatwia. Potem się jeszcze odezwał za jakiś czas, że może skoczymy do Sopotu smile .
          Uznałam, że coś jednak z nim nie tak a nawet jeśli nie to na pewno mi coś takiego nie odpowiada.
            • kachaa17 Re: Jak odwołać randkę 30.05.21, 21:42
              Wiesz co no ja o tym nie pomyślałam bo gość naprawdę musiałby mieć dużo czasu a przecież pracował. To kiedy on niby się umawiał z innymi i pisał? Że mną np. Pisał 3 godz. dziennie. Ja najpierw mu odpisywałam bez zbytniego zaangażowania. Trochę dla zabicia czasu no i on wykazywał zainteresowanie moimi sprawami. Podejrzana jedynie dla mnie była jego niechęć do spotkania na zwykłej kawie a bywał w moim mieście. A po spotkaniu niemal urwanie kontaktu. Dodam jeszcze, że gość był łatwy do zweryfikowania bo był naczelnikiem w policji i można to było sobie wygooglać w Internecie.
    • ardiss1 Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:51
      ojj.... czy nie przesadzasz? Kontakt mieliście codzienny lub prawie codzienny. Daj mu szansę, facet wg mnie zachowuje się ok, nie narzuca, ale podtrzymuje kontakt. Ten pierwszy raz pokazał, ze mimo zmęczenia fajnie mu się pisze. Idź na tą randkę, dobrze się baw i zobaczysz co dalej.
      ja bym poszłasmile
      a jeśli nie chcesz, to po prostu napisz, sorry, ale jednak podziękuję. Nie leży mi to. Koniec. Nie musisz tłumaczyć się przecież.
    • alexis1121 Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 11:51
      O matko, ale masz chaos w głowie. Absolutnie nie musisz kłamać, napisz po prostu że jednak nie możesz się spotkać, bez podawania powodów. Co cię obchodzi jak on zareaguje, czy będzie się tłumaczyć. Tworzysz niepotrzebne scenariusze.
    • nigdynigdynigdy84 Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:19
      Nie spotkamy się, bo nie piszesz do mnie smsów w nocy, tylko śpisz, albo piszesz z kimś innym i to mi bardzo nie odpowiada.
      Jesteś nawiedzona autorko, kto normalny ma czas na siedzenie cały dzień z telefonem w ręku.
        • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 13:28
          Najwięcej atencji dostałam od mężczyzny, który mimo swoich deklaracji o rozwodzie, był w trakcie terapii małżeńskiej + mieszkał z żoną. Uciekłam bo właśnie pisal do mnie kilkadziesiąt wiadomości dziennie. Później na jaw wyszedł jego stan cywilny
          • romantic_walks_to_the_fridge Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 14:29
            Ale zrozum, że mnie nie chodzi o nieustający kontakt, sama go stopowałam przez pierwsze tygodnie. Jedyne co mi nie leży, to zmiana jego podejścia do mnie - wcześniej był bardzo kontaktowy, teraz jest minimalnie. Ale już podjęłam decyzję, więc nie trzeba mi już dosrywać.
            • azalee Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 14:38
              Wiec moze on wyczul ze go stopowalas i postanowil wyhamowac zebys nie stwierdzila ze sie narzuca. Poza tym przeniesliscie juz znajomosc do reala wiec mniejsza intensywnosc "klikania" tez jest czyms naturalnym.
            • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 15:20
              Po prostu się wyluzuj, jak masz obawy, że to tej drugiej randce się zaangażujesz i przeżyjesz rozczarowanie to nie idzi i umów się na terapię - pisze serio, bez złośliwości. Nikt tutaj nie jest w stanie na 100% powiedzieć co panu w głowie siedzi. Ty nie powinnaś aż tak bardzo się tym przejmowac na tym etapie.
    • trampki-w-kwiatki Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:30
      Eeeeeee. Masz jakieś przykre doświadczenia w związkach? Ktoś Cię ostro zlewał i teraz masz potrzebę nieustannego kontaktu? Bo wiesz, na co dzień to ludzie nie mają takich oceanów czasu do stracenia. Jak poznałam mojego konkubenta, to też przez chwilę pisaliśmy sobie bzdurki o tym jak nam mija dzień, ale ja uważam, że szkoda czasu na takie rzeczy i należy przejść do czynów, czyli spotkań. I tę potrzebę pogadania to się potem na spotkaniach realizuje. Nie widzę nic złego w tym, że facet mniej pisze. Zakłada zapewne, że wszystko zrecenzuje na spotkaniu. Chyba nie powinnaś tego traktować osobiście i się obrażać.
      • romantic_walks_to_the_fridge Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:37
        Dzięki za pierwszy cieplejszy wpis. Jasne, że mam złe doświadczenia, jestem po wieloletnim związku, w którym mąż przez jakiś czas prowadził podwójne życie, a ja się nie połapałam.
        Gdyby ta znajomość od początku była taka, jak teraz, nie miałabym nic przeciw. Ale widzę po prostu różnice w jego podejściu wcześniejszym, on cały czas do mnie klepał, z zaangażowaniem i kosztem snu, co nie było oczywiście ani zdrowe, ani wygodne, ale tak wtedy czuł. Ja to ukrócałam. A teraz czuję, że pisze do mnie bo czuje, że tak wypada. Chcę uniknąć kolejnego odrzucenia na jak najwcześniejszym etapie, najlepiej póki mi jeszcze nie zależy.
        • trampki-w-kwiatki Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:46
          Hm. Mam podobne doświadczenia (mąż też miał podwójne życie) i rozumiem co masz na myśli. Mi w randkowaniu po rozwodzie pomogła postawa totalnego dystansu, nie angażowania się zbyt mocno emocjonalnie w nową znajomość, na zasadzie "jesteś to jesteś, a jak cię nie ma to też nie jestem sam" czy coś w ten deseń. Nie wiem czy masz dzieci, bo mi w tym czasie pomogło to, że byłam raczej skupiona na macierzyństwie i facet dostawał tyle atencji ile skapnęło w wolnym czasie wypełnionym po brzegi sprawami dziecka. To mnie uchroniło przed przedwczesnym zakochaniem, które mogłoby się ewentualnie źle skończyć. Nie wiem co Ci doradzić. Ja tam z perspektywy swojego małżeństwa uważam, że nikomu nie można do końca ufać, więc jestem już pozabezpieczana na każdym froncie, gdyby się miało niedajbogini okazać, że ktoś po raz kolejny robi mnie w jajo. Dlatego wybrałam początkowo rozwiązanie typu "niezobowiązująca znajomość rekreacyjna".
          • romantic_walks_to_the_fridge Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:53
            Dzięki za podzielenie się. Ja nie chcę się już nigdy hajtać, a dzieci nie mam i nie planuję. Znajomość rekreacyjna wchodzi w grę, ale tylko gdy czuję, że się bardzo podobam i komuś zależy na tym kontakcie ze mną. Takie letnie byle co nie jest mi do niczego potrzebne. O to się tu rozchodzi, że nie czuję, żeby on nadal był zainteresowany, ale teraz po wpisach dziewczyn mam już mętlik.
            Skorzystam chyba z rady jednej z forumek i napiszę, że zmieniły mi się plany i może innym razem (albo że jutro?) i zobaczę, czy nadal będzie zainteresowany. Jeśli wykorzysta to jako pretekst do wygaszenia znajomości, to mam jasność.
        • melisananosferatu Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:50
          Romantic, faceci z reguly nie pisza do dziewczyn 'bo tak wypada'. Skoro pisze i proponuje spotkanie to znaczy,ze chce. Niekoniecznie na tym etapie planuje dzieci, domek z bialym plotkiem i psa. Mam wrazenie, ze bardzo sie spinasz. Potraktuj to na luzie, jesli chcesz sie spotkac to idz i baw sie dobrze i nie rozkminiaj kazdego smsa i emotki. Milej randki (jesli sie na nia zdecydujesz)!
    • hrabina_niczyja Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 12:58
      Ty na terapię idź. Klepać z gościem z internetow kilka tygodni nocami to trzeba być chyba bezrobotna i bez żadnego życia. Jesteś najgorszym typem kobiety, wieczna atencja, a królowa z siebie nie da nic. Facet zorganizował spotkanie, sam wybrał miejsce, a tej źle i mało. W dodatku w piątkowy wieczór. Ludziom, którym na kimś nie zależy szkoda weekendów poświęcać. W dodatku odzywał się w tygodniu, ale też źle, bo z przerwami i za mało. Ale jak napisał, że jest zmachany to księżniczka olała i nie odpisała. Sama nie wiesz czego chcesz.
      • alpepe Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 13:06
        No dobrze, ale przynajmniej napisała o tym, zobaczyła, jak to widzą inne i może się naprostuje i bez terapii, co jej tu już radzono. Ludzie często nie wiedzą, czego chcą, ale wiedzą, co im się nie podoba. A jej się nie podoba, to, co właśnie się rozgrywa. Nie umie za bardzo powiedzieć, dlaczego, bo obiektywnie patrząc, facet jest ok, ale skoro ona coś tam dojrzała, to lepiej, jak teraz rozkminia, niż miałaby się w coś wplątywać. Najlepsze jest, że to ona chce uciąć relację, ale tak, by to on podjął decyzję. Sama więc torpeduje możliwy związek. Faktycznie, terapia by się przydała.
        • hrabina_niczyja Re: Jak odwołać randkę 29.05.21, 11:53
          Czego się łaknie po rozwodzie to ja akurat wiem i bez podstaw psychologii i twojego wpisu. Ale po rozwodzie życie się nagle nie zatrzymuje i nadal trzeba się wyspać, posprzątać, iść do pracy. I trzeba sobie też dać czas na poukładanie sobie w głowie.
          • hrabina_niczyja Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 16:35
            Nie, zakręcona jak słoik. Początkujące też nie robią cyrków i nie kręcą się wkoło tylko idą na spotkanie. Takim sposobem to autorka zawsze będzie początkująca i zawsze będzie miała problem i zawsze będzie jej a to za dużo, a to za mało.
            • arganowa Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 17:17
              Hrabino, jesteś najbardziej toksyczną osobą na tym forum. Dziś słuchałam nowego podcastu Okuniewskiej o nienawistnych komentarzach w necie i od razu miałam ciebie przed oczami. I wierzę Aśce, że im więcej jadu ktoś leje w necie, tym bardziej jest nieszczęśliwą osobą.

A do autorki - słuchaj intuicji i nie rób nic na siłę. Jeśli czujesz, że on się wycofuje rakiem to prawdopodobnie tak jest. Facet, któremu zależy, po prostu się normalnie, angażująco komunikuje, a to byś przecież odczuła. I wiadomo, że po jednym spotkaniu nikt nie traktuje drugiej osoby jak przyszłego męża i żony, ale sygnały, że relacja ma przyszłość, są zazwyczaj wyraźne i nie do przeoczenia. Ilekroć w życiu zdychała mi z kimś komunikacja, do której byłam wcześniej przyzwyczajona, to relacja w końcu padała (nie tylko w związkach damsko-męskich).
              • jolie Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 17:52
                >słuchaj intuicji i nie rób nic na siłę. Jeśli czujesz, że on się wycofuje rakiem to prawdopodobnie tak jest. Facet, któremu zależy, po prostu się normalnie, angażująco komunikuje, a to byś przecież odczuła. I wiadomo, że po jednym spotkaniu nikt nie traktuje drugiej osoby jak przyszłego męża i żony, ale sygnały, że relacja ma przyszłość, są zazwyczaj wyraźne i nie do przeoczenia.

Zgadzam się z KAŻDYM słowem. Jak facet jest mocno zainteresowany czy później już zaangażowany to widać, słychać i czuć. I gdy coś nie pasuje w jego komunikacji/zachowaniu to nie bez powodu - jest coś nie tak, bo faktycznie jest powód. Nie znaczy to oczywiście, że należy dusić każdą ewentualną relację w zarodku, gdy tylko coś nie pasuje, ale dystans jest wskazany.
                • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 18:24
                  Oesu, a jak jest po prostu zainteresowany? Ona też musi być MOCNO zainteresowana? Może wystarczy że się polubili i chcieliby się znowu zobaczyć? Autorkę małżeństwo poranilo i chciałaby mieć pewność, że nie zostanie zrobiona w kulki. Takiej pewności mieć nie będzie po jednym spotkaniu z kimkolwiek, niezależnie jakby się zachowywał. Dlatego na tym etapie po prostu warto się wyluzować, zastanowić czy mamy ochotę na następne spotkanie i... Tyle wink A i nie widzę absolutnie powodu żeby po pierwszym spotkaniu z kimś zrezygnować ze spotkań z innymi ludźmi albo, tym bardziej, z pisania z innymi na portalu randkowym. Mnie osobiście najbardziej niepokoiłoby to pisanie jak opętany przed pierwsza randka, ale może był np chory i leżał w łóżku czy coś 🤷
                  • jolie Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 19:31
                    Każdy robi, jak uważa. Ja mam doświadczenie takie, że z letnich relacji nic dobrego nigdy nie wyszło, na pewno nie dla mnie. Tak jak nie byłam w stanie przekonać się do faceta, który od razu nie spodobał mi się fizycznie. I jeszcze jedno - gdy nie słuchałam intuicji, źle na tym wychodziłam. Choć na randkę bym pewnie jeszcze raz poszła, jeżeli nie miałabym innych opcji, to czemu nie. Może ma fajnych kolegów?😛
                    • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 20:04
                      Ale tutaj nie ma letniej relacji, nie ma żadnej relacji póki co. Ja po pierwszej randce z mężem wiedziałam że go lubię i że podoba mi się fizycznie, między pierwszą a drugą randka nie analizowałam stopnia zainteresowania swoją osobą bo miałam dość intensywne życie - pracowałam, miałam absorbujące hobby, przyjaciół i... randki wink. Co więcej, to ja zaproponowałam druga randkę bo chciałam się z nim spotkać a miałam wtedy baaaardzo dużo pracy i zależało mi na tym żeby to "wpasować" w swój grafik wcześniej. Autorka jest poraniona poprzednim związkiem i chce mieć pewność że nie zostanie zrobiona w kulki a takie pewności na tym etapie mieć się nie po prostu. Zdrowiej jest cieszyć się fajnym spotkaniem i wyluzować wink
                      • jolie Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 20:16
                        I tak, i nie - tzn. zgadzam się z tym, co napisałaś, teoretycznie. W praktyce (mojej) ZAWSZE gdy wkradały się jakiekolwiek dziwne i ambiwalentne emocje na którymkolwiek z etapów relacji, to działo się to nie bez powodu i nie były to moje projekcje i urojenia. To wyluzowanie było możliwe, gdy wszystko grało.
                        • pani_up Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 20:20
                          Tylko możliwe, że dziwne emocje niekoniecznie wynikają z zachowania pana. I ja w sumie też nie polecam dalszego brnięcia w randki tylko może warto trochę wzmocnić samoocenę i poprawić jakość swojego życia tak, żeby kwestie drugiego spotkania nie wyzwalały tyle obaw i emocji.
              • hrabina_niczyja Re: Jak odwołać randkę 28.05.21, 23:24
                Mogę być i toksyczna co nie zmienia faktu, że autorka się zakręciła i nie chce się odkręcić. Nikt jej nie każe z tym kolesiem ślubu brać, nie ten to będzie następny. Tylko następny też będzie miał wady, może inny sposób komunikacji i też będzie źle. I jakie mocne zaangażowanie? Oni się widzieli RAZ! Angazujaco komunikuje? A w co on się miał zaangażować? Na razie to się zaangażował, zorganizował 2 spotkanie i też źle. Weźcie przestańcie już takie rady dawać jak z misiami pod pierzyna leżycie.
              • magdallenac Re: Jak odwołać randkę 29.05.21, 00:34
                arganowa napisała:

> Hrabino, jesteś najbardziej toksyczną osobą na tym forum.

Co?? Hrabina najbardziej toksyczna? Chyba inne fora czytamy. Owszem Hrabina sie strasznie unosi, zatrzeciewia i cala soba angazuje w dyskusje, ale na szybko moge wymienic 10 innych nickow o ktorych mozna powiedziec, ze sa toksyczne. Hrabiny bym do nich nie wliczyla 🤷‍♀️