Dodaj do ulubionych

Piotr Woźniak Starak

18.08.21, 18:54
Właśnie mi Pudel przypomniał, że dzisiaj mija 2 lata od tego zdarzenia. Czas leci.

Ciekawe jak kelnerka Ewa sobie ulozyla życie, zobaczcie że nikomu nie udało się do niej dostać. Jakby zapadła się pod ziemię.

Wątek typowo plotkarski ❤
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 18:57
      Dziś mi się polały łzy, jak Plotek opisał kreację Szulimowej-Starakowej z jakąś czarną różą, że symbol i blabla, i chyba na onecie widziałam jakiś panegiryk o miłości Staraków.
        • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:01
          borsuczyca.klusek napisała:

> A zresztą co miałaby mówić? Dla niej to też mało komfortowa sytuacja.
          >
          No mogłaby bardzo dużo powiedzieć, że szczegółami o ich romansie. Mogła podkoloryzować, bo przecież nikt nie udowodni, że było inaczej. Mogła postawić się na miejscu "wielkiej miłości Staraka", powiedziec że chciał zostawić żonę itd. itp. Mogła napisać książkę! Ogólnie dużo rzeczy mogłaby powiedzieć, robiąć syf rodznie i żonie.
          Więc Starakowie musieli się postarać, żeby nic nie mówiła. Mam nadzieję, że żyje sobie spokojnie i w dostatku.
            • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:37
              Ale to mogła być dziewczyna, która nie chciałaby żyć spokojnie a łatka kochanki Staraka byłaby trampoliną do sławy i kariery na insta. Książka rozeszłaby się w 5 minut. Były już takie przypadki, kochanka najbogatszego Polaka , mimo jego śmierci, do dziś bryluje "na salonach" i na Pudlu, ciesząc się popularnością. I jakoś nie przejmuje się łatką kochanki.
              • borsuczyca.klusek Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:45
                Tak może zrobiłaby jakieś zasięgi na insta, ale w tle zginął człowiek o czym należy pamiętać. I jakoś wątpię, by truposz się dobrze sprzedał i przyciągnął reklamodawców, a właśnie na tym się zarabia. Nawet o program rozrywkowy byłoby ciężko, bo jak by ją podpisali? Panna z łódki Staraka? Może by ją ewentualnie do fame mma wzięli, bo tam biorą każdego, ale nie wiem czy to taka super perspektywa.

Przypadek, o którym piszesz jest zupełnie inny. Po pierwsze pani była wylansowana wcześniej i prowadziła swój biznesik, a po drugie śmierć gość zmarł w szpitalu w słusznym wieku, a nie w tragicznym i podejrzanym wypadku.
                • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:54
                  I ta kochanka i ta kochanka, sprytna dziewczyna, bez skrupułów moralnych, łatwo przebiłaby swoją pozycję na kasę i sławę.
                  Albo ta Ewa nie jest "tego typu" dziewczyną albo Starakowie woleli nie ryzykować opinią syna i zapewnili jej dostatek w zamian za milczenie.
                  • borsuczyca.klusek Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:02
                    Nie mówię, że nie została opłacona, bo pewnie została, chociażby z tego powodu by nie ryzykować ewentualnych pokus. Ale to na zasadzie win-win, a nie że zła, bogata rodzina zamknęła usta biednej dziewczynie.
                    I jednak jest różnica między wieloletnią kochanką wprowadzoną na salony i w towarzystwo, a jednorazową laską.
                    • ga-ti Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:12
                      A może została opłacona i postraszona, że jeśli się wychyli to detektywi i adwokaci zaczną się zastanawiać, czemu nie udzieliła pomocy, a może uciekła z miejsca wypadku, itp. Nie dziwię się, że dziewczyna siedzi cicho. Ale też podziwiam siłę pieniądza.
                      • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:25
                        Eeee, myślę, że to za głośne nazwisko. Mają tyle samo przyjaciół, co wrogów. Zaraz znaleźliby się ludzie , którzy chcieliby wykorzystać sytuację i zaszkodzić Starakom. Albo adwokaci, którzy by zniuchali kasę i walczyliby o odszkodowanie dla Ewy, za straty moralne i oczernianie.
                      • 35wcieniu Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 06:37
                        Siłę pieniądza? Ty byś w analogicznej sytuacji poleciała do mediów? Bo ja mogłabym nie zobaczyć ani grosza a i tak bym pary z ust nie puściła, naprawdę żadna rozkosz mieć przemielony przez media życiorys i widzieć nagłówki z pociętych fragmentów własnych wypowiedzi. Zdumiewa mnie ile ematek uważa że jedynym powodem żeby nie lecieć do mediów mając taką okazję jest kasa.
                      • heca7 Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 13:24
                        Teorię o nieudzieleniu pomocy obaliłby nawet początkujący prawnik. Po pierwsze pani wypadła z łodzi w nocy. Ledwo dopłynęła do brzegu. Z tego co pamiętam nie była naga tylko niekompletnie ubrana. I chyba w szoku. Cud , że udało jej się dotrzeć do tego brzegu. Prawdopodobnie póki była noc nie wiedziała nawet, w którym miejscu wyszła na ląd. Łódź podobno kręciła się dookoła aż skończyło się paliwo. Podpłynięcie wpław , w nocy to prawie pewna śmierć. Zresztą PWS dostał w głowę właśnie śrubą. Panna nie mogla dla niego zrobić nic. Nie doholowałaby go do brzegu, nie uratowałaby mu życia z powodu masywnego urazu. Oddalenie się z miejsca wypadku także odpada. Trudno spędzić noc w jeziorze.
                    • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:21
                      A wiadomo czy ta Ewa była laską jednorazową? Mogli się przyjaźnić od dawna. Nic nie wiemy. I jaka to różnica między paniami ? Obie się bzykały z żonatymi , zamożnymi wink
                      Ale zgadzam się , że rodziny to wszystko w złym świetle nie stawia. Nie chcą plotek i tyle. Choć plotki i domysły zawsze będą. Nie udało się ukryć istnienia tej Ewy.
                • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 09:32
                  borsuczyca.klusek napisała:

> . Nawet o program rozrywkowy byłoby cię
                  > żko, bo jak by ją podpisali? Panna z łódki Staraka?

Partnerka Staraka. Spotykali się od kilku tygodni.
                  • borsuczyca.klusek Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 10:18
                    riki_i napisał:

> Partnerka Staraka. Spotykali się od kilku tygodni.

Nawet z Izą Małysz w Tańcu z Gwiazdami mają problem 😉

A zauważ jeszcze, że sam Starak w oczach większości zaistniał jako mąż A. Szulim, który zginął na łódce.
        • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:11
          Dokładnie. Agnieszka poleciała ze swoimi rodzicami do Wawy a Piotrek od razu na "przejażdżkę" po jeziorze i "przypadkiem" podrzucał obcą dziewczynę do domu swoją wodną taksówką. Pali licho, że w trakcie wypadku oboje byli bez ubrań, no ale...
          Wkurza mnie idealizowanie faceta, który ośmieszył swoją żonę przed całą Polską. To musiał być dla niej cios. Idealizowanie ich miłości, ach ach jaka to wyjątkowa miłość, a po godzinach pan milioner na boki biegał, klasyk.
          • ga-ti Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:15
            Jak nie lubię Agnieszki W-S to w tym momencie jej współczułam. Z jednej strony żałoba (nawet jeśli to nie wielka miłość, to w końcu jakieś uczucia pozytywne były), a z drugiej wstyd, wściekłość, media, pytania, dociekania i jakaś gra w udawanie już nie wiadomo czego. Dobrze, że teściowie kasiaści i chociaż uciszyli media.
            • lot_w_kosmos Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:45
              Ale i Agnieszka z klasą przez to przeszła.
              Kasy ma na 5 pokolen do przodu ( ale pokoleń nie będzie) więc nie musiała udzielać łzawych wywiadów do Vivy. Ale i tak mogło coś się jej ulać.
              Ale nie : słowem mu nie ubliżyła ani jego rodzinie .
                      • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 10:00
                        Są na forum osoby, które naprawdę dużo wiedzą o PWS (nie chodzi tu o mnie) . Facet był wrzodem na dupie , odwalał numery od wczesnej młodości, rodzina miała z nim wieczne utrapienie. O charakterze jego związku z Agnieszką nawet nie ma sensu pisać. Zginął w okolicznościach jednoznacznych , naprawdę nie wiem co jeszcze mogłoby się bardziej kompromitujacego wydarzyć (był alkohol ponad 2 promile, narkotyki w skrytce, nagość obojga państwa, dyskretnie odprawiona ochrona i kurs na jego chatę). Naprawdę koniecznie chcesz doprawiać dupie uszy?
                        • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 10:07
                          Nie, nie wiedzą nic o PWS - wiedzą tyle, co niedyskretna ochrona zechce "przepleść" dodając oczywiście swój własny ogląd sytuacji.

O charakterze jego związku z AWS nie masz zielonego pojęcia i dobrze, że wreszcie nie chcesz wypowiadać się w tym temacie.

Pojęcia nie masz w jakich okolicznościach zginął (poza tym, ze był nawalony - co wykazała sekcja zwłok) - to co powtarzasz, o tej nagiej kelnerce, to są odrdynarne ploty. To ty dorabiasz dupie uszy, a nie ja.

• arista80 Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 12:00
                              Jak nie lubię Rikiego, naga kelnerka to nie są żadne ploty. Teraz już nie pamiętam dokładnie dynamiki, ale z tego co pamiętam, udało się jej nagiej dopłynąć gdzieś do brzegu, następnie zaś trwały poszukiwania PWS. Potem wymyślano tzw. oficjalne wersje na gazecie, zaś w gazetach lokalnych miejscowi podawali dokładne opisy jak to wyglądało naprawdę.
                                    • arista80 Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 12:37
                                      Ze wszystkich możliwych gazet głównie tych lokalnych. Pamiętam, że cała sprawa zaczęła się właśnie od znalezienia tej nagiej panny, która powiedziała policji, ze oprócz niej był jeszcze PWS (od tego momentu zainteresowałam się sprawą). Dodatkowo zamieszczono zdjęcia, na krótko były też dostępne social media panny (potem zablokowano). W komentarzach liczne głosy miejscowych, którzy od wielu dni skarżyli się na zachowanie PWS (nocne jazdy po pijaku).
                                      Nie wiem kim jest dla ciebie PWS, ale nie zależnie od tego jak go będziesz wybielać, nie zatrzesz tego co się stało.
                                              • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 13:50
                                                Po prostu fakty. smile Moj kolega kiedyś odwoził kelnerkę do domu, akurat kończyli balować i ona wtedy tez mogła kończyć prace. I w ten oto sposób średnio co tydzien miała podwózkę.
                                                Nie, kolega nie musiał dymac kelnerki. smile
                                                  • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 14:24
                                                    thank_you napisała:

> Mówisz, ze człowiekowi cieplej, gdy temp. ma 14 stopni a on siedzi w mokrym ubr
                                                    > aniu?

Ubranie kelnerki znaleziono na motorówce pani mądralińska, a nie w krzaczorach, gdzie nago siedziała.

PWS wpadł pod śrubę będąc w samej flanelowej koszuli.

> Czy moze pływali nadzy w tych „sprzyjających” okolicznościach?

Pfff! Migdalili się już podczas drogi do rezydencji PWS, bo dziedzic po używkach miał ciśnienie i śpieszyło mu się jak najszybciej zakosztować wdzięków tej pani. Odprawił ochronę i stanęli sobie na jeziorze, jak mniemam, żeby się bzyknąć. Potem Pan postanowił z fantazją ułańską i widowiskowym ślizgiem zawinąć do swego portu, tyle tylko, że przeholował , wpadł do wody, no i wiadomo co dalej. Motorówka zaczęła kręcić się w kółko i trwało to długo, aż do wyczerpania paliwa. Pani udało się cudem nie oberwać i dopłynąć do brzegu, gdzie siedząc w zaroślach czekała na pomoc. Nago, no bo tak wyszło. big_grin
                                                  • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 14:36
                                                    Wujek google Cię gryzie? Co ja jestem, usługi dla ludności? Pierwszy rezultat z wyszkiwarki
                                                    przeambitni.pl/poszukiwania-piotra-staraka-trwaja-w-motorowce-znaleziono-cos-bardzo-zlego/
                                                    Jeśli domenę przeambitni.pl uważasz za szajs, to zwracam Ci uwagę, że masz tam odniesienie, że informacja została pierwotnie podana przez "Twój Kurier Olsztyński".
                                                  • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 14:47
                                                    Oczywiście, ze żadne z ciebie usługi dla ludności. Prosiłam jednak, abys wskazał mi jakiś link, w którym jest info, ze Starak został odnaleziony w samej koszuli (bez gaci). W linku, który wkleiłeś, nie ma takiej informacji.
                                                  • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 14:57
                                                    Eeeech, będziesz się łapać każdej pierdoły, żeby wyszło na Twoje tak?

Na śrubie motorówki były jego włosy oraz fragmenty flanelowej koszuli - to podano oficjalnie. Na pokładzie motorówki było ubranie jego i ubranie kelnerki - to również podano oficjalnie.

Nie trzeba być Sherlockiem Holmes'em żeby wywnioskować, że do wody wpadł będąc tylko w koszuli.

Po 4 dniach, gdy specgrupa płetwonurków.rp wyłowiła jego ciało , informacje były już ściśle reglamentowane i kontrolowane , więc żadnego info na temat stanu zwłok oficjalnie nie podano.
                                                  • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 15:04
                                                    To, ze na śrubie motorówki znaleziono fragmenty koszuli i włosów wynika z tego, ze motorówka rozorala mu plecy i głowę. To, ze nie znaleziono na śrubie skarpetek i gaci, nie oznacza, ze ich nie miał, tylko - powtórzę - śruba zaczęła od pleców, z reguły na plecach nie nosi sie spodenek tylko koszule/tshirt/bluzkę.

To, ze na motowoce znaleziono ślady świadczące o tym, ze znajdowały sie na niej dwie osoby nie oznacza, ze były to ubrania. A jesli znaleziono jakieś ubrania, to nie oznacza, ze znaleziono wszystkie ubrania, w które tego dnia byli ubrani.

Naprawdę bedziesz udawał, ze nie wiesz jak powstają plotki?
                                                  • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 15:09
                                                    To, ze ktoś napisał, ze znaleziono ja nago, nie oznacza, ze tak było. Rożne rzeczy pisali, w tej sprawie tez mocno sprzeczne. wink Mogła wypaść naga, a mogła rozebrać sie juz na brzegu (wpadłeś kiedyś do wody w ubraniu? Nas na kursie wrzucali).
                                                    Moze chciał ja wydymac, a moze chciał sie popisać, tak jak miał w zwyczaju nasz ułan. smile Problem jest taki, ze nawet oni nie wiedza jaka jest prawda z kelnerka. Ale ty wiesz. 😃 Bo ktoś w komentarzach napisał. 😄
                                                  • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 15:38
                                                    Po co wracać do rzeczy przemielonych na amen w stosownym wątku 2 lata temu?

Jak to zwykła ujmować koleżanka sumire, 'niedyskretni' byli panowie ratownicy, którzy weszli na pustą motorówkę oraz odnaleźli nagą Ewę O. w zaroślach. Informacje pochodzące od nich pojawiły się jako pierwsze w necie, a potem zostały częściowo oficjalnie potwierdzone. Wiadomo więc, że na motorówce były ubrania obojga. Owszem, nie odnaleziono wszystkich ubrań, bo swojej ulubionej flanelowej koszuli nie zdjął do końca i wpadł w niej do wody.

Dokładnie wiadomo co i jak się stało, ale oczywiście można czepiać się przecinków i działać w stylu jednej znajomej pani, co mi mówiła, że co prawda inny pan wsadził jej członka, ale było "nie do końca". No żesz murwa nać! Pani goła w krzakach, ubrania na motorówce, denat w koszuli, ale nie, będziemy zaklinać rzeczywistość, doszukiwać się, że nie wyszczególniono enumeratywnie spisu ubrań znalezionych na motorówce, a nawet jeśli by tak było, to można by przecież pociskać metodą koleżanki araceli , że na komunikacie nie ma podpisu notariusza, więc i tak wszystko w hooj nieważne.

Daruj mi thank_you, ale to jest mój ostatni post w tej dyskusji z Tobą. Chcesz więcej, to sobie sięgnij do dwóch mega wątków sprzed 2 lat, tam masz nawet linki do wykopu i one częściowo nadal działają. Nie ma sensu międlić dalej tego tematu.
                                                  • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 15:54
                                                    Do wykopu - czyli tego miejsca, w którym brylują trolle karachana? Aaa, to luz. Dzięki, ze to Twój ostatni post w rozmowie ze mna w tym temacie. Moj z Tobą także. smile)) To faktycznie nie ma sensu, za stara jestem na takie bzdury.
                                                • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 14:14
                                                  ROTFL! Pani mieszkała tuż obok knajpy, jej szpanerska fura (przerobione VW T-4) stała przed "Rybaczówką" , ale Starak ją "odwoził"... Zdradź nam maluczkim dokąd niby, krynico mądrości? Sam wypadek zdarzył się dziwnym trafem niedaleko wejścia do portu rezydencji Staraków... A jego ochrona na drugiej motorówce równie dziwnie już tam była...
                                • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 12:37
                                  thank_you napisała:

> Lokalni miejscowi i dokładne opisy 😂😂😂

Ty robisz wszystko , żeby mnie sprowokować do podania szczegółów. Potem spod kamienia wypełznie koleżanka daniela34 z okrzykiem "ja, ja, ja! poprowadzę Starakom pozew przeciwko temu Panu z forum" oraz koleżanka sumire ze swoimi moralizatorskimi tyradami jak to nie wolno być niedyskretnym.

I nadal w trzy sekundy wujek google wypluje Ci wiele informacji na temat Filipa K. pseudonim Bosman, charakteru relacji tego gościa i jego partnerki ze Starakami, a także tego jak wyglądała po odnalezieniu pewna pani w zaroślach. Wraz z tym ostatnim podano również szczegóły tego co znaleziono na łódce, które później potwierdziły się w oficjalnym komunikacie . Nie wydaje mi sie , aby ktokolwiek kłamał w jednej sprawie, a mówił prawdę w drugiej , zwłaszcza że istnienie narkotyków w skrytce było IMO mniej prawdopodobne niż goła laska (w końcu nie wziął jej nocą z "Rybaczówki" żeby rozmawiać o fizyce kwantowej).
                                  • daniela34 Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 12:45
                                    riki_i napisał:

> thank_you napisała:
                                    >
                                    > > Lokalni miejscowi i dokładne opisy 😂😂😂
                                    >
                                    > Ty robisz wszystko , żeby mnie sprowokować do podania szczegółów. Potem spod k
                                    > amienia wypełznie koleżanka daniela34 z okrzykiem "ja, ja, ja! poprowadzę Stara
                                    > kom pozew przeciwko temu Panu z forum"

Oooo, czekałam na to. To teraz bądź uprzejmy zacytować moją wypowiedź z tamtego wątku, w której to pisałabym cokolwiek o prowadzeniu sprawy. Jedyne co robiłam to prostowałam twoje bzdurne wpisy na tematy okołoprawnicze, którymi to chciałeś błysnąć, ale ci nie wyszło ( nie pisałeś prawdy ani o Rywinie, ani o Wałęsie, ani o wyłączeniu odpowiedzialności karnej ze względu na alkohol-bzdura piramidalna, ani o tym, co to są dane wrażliwe). A ty zdałeś sobie sprawę, że pisząc o tym, że znałeś Agnieszkę Woźniak Starak i potem strzelając grubym żartem, jakoby to właśnie informacja o waszej znajomości była tą daną wrażliwą "wink, wink, nudge, nudge" przegiąłeś i zacząłeś reagować nerwowo.
                                    Pozdrowienia z Krakowa
                                          • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 13:07
                                            Nie patrzyłam na zdjęcia, a na nich. smile)) Gdy cały internet wypluwał te „fuckty” o tym, ze poleciała na kasę, a on jest „Ludwiczkiem” przy mamusi, pisane przez gości, którzy mieli 1% charyzmy Staraka. 🤣 Nie badz śmieszny, naprawdę.
                                          • borsuczyca.klusek Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 13:10
                                            riki_i napisał:

> A Ty co, solidarność jajników z AWS poczułaś? Wystarczyło spojrzeć na zdjęcia t
                                            > ej pary ,żeby pozbyć się złudzeń o co chodziło jednej i drugiej stronie.

Umiesz wróżyć ze zdjęć 🤔 To ciekawe 🤨

A tak serio to było jak było. Chłop nie żyje, panna siedzi cicho, więc na uj dalej drążyć 🤷‍♀️
                                      • daniela34 Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 13:03
                                        riki_i napisał:

> Nie manipuluj. Daną wrażliwą miała być informacja , że latała po klinikach , że
                                        > by zrobić sobie z milionerem bobo.

A ty napisałeś "daną wrażliwą mogłaby co najwyżej być informacja o naszej znajomości".
                                        Taki "żarcik"
                                        • daniela34 Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 13:07
                                          Nawet się wysiliłam, proszę treść twojego wpisu z wątku "Wazektomia dlaczego NIE" z 16.03. (11.08.2021):
                                          "O tym ,że latała po klinikach pisało tutaj w swoim czasie kilka forumowiczek. Więc sprawdź złotko wyszukiwarkę postów po słowach kluczowych, a potem mów kto i za co ma beknąć . Informacja wrażliwa z mojej strony to jedynie to, że kiedyś ją przelotnie znałem (o czym też pisałem kiedyś)."

i jeszcze link do wątku, żeby źródło można było zweryfikować

forum.gazeta.pl/forum/w,567,172168515,172168515,Wazektomia_dlaczego_NIE.html#A
    • heca7 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:27
      Widziałam dziś artykuł chyba na Wirtualnej. Co ciekawe komentarze odblokowane. A pani (ona podobno mężatką była) została solidnie opłacona i dlatego będzie siedzieć cicho.
    • waleria_s Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 20:45
      Jest o niej cicho, bo pewnie została opłacona przez Staraków na tyle hojnie, że nie ma pędu do chodzenia po pudlach itp.
      Dobrze, że Szulim podniosła się po jego śmierci i wróciła do kariery w mediach. Dobrze też, że nie niesie się smrodek, plotki. Można dumać nad sposobami zamknięcia ust tej domniemanej kochance, ale to słuszny krok był.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:29
      Ale ogarniacie dziewczyny, że bogaci ludzie zatrudniaja ludzi do obslugi.
      Moze byla to wieloletnia pracownica w wakacyjnym domu Starków, pewnie się znali kilka lat.
      Moze faktycznie podrzucał ją do "centrum", zapewne dostala pieniadze za niewychylanie się i podpisala cyrograf.
      Myslice ze do wakacyjnwgo domu zapraszają jak leci, ludzi bez polecenia, istagramowe ruchadelka?
      • laluna82 Re: Piotr Woźniak Starak 18.08.21, 21:38
        Z tego co pamiętam, to ona pracowała w knajpie nad jeziorem, gdzie często bywał Starak. Działała też w jakimś klubie sportowym - wodnym, nurkowanie ? Zdjęcia po necie latały przecież. Nie była ich pracownikiem. Do wody wpadli nadzy. Była awantura w domu między Agą a "jakąś dziewczyną" - dopiero potem media podały info o tym, że na łodzi nie był sam.
        No a potem pewnie wkroczyli prawnicy rodziny i "pouciszali" okolicznych mieszkańców, ratowników, policję i media. Ale zanim to zrobili, to kilka faktów ujrzało światło dzienne.
          • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 09:43
            kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

> Bo pracujesz w strazy wodnej i ich wyciagalaś.
            > Bylo jak było nie dowiesz się i tu pewnie scisk dupy następuje.

Nie kompromituj się. Sprawa opisana w detalach 1001 razy. Relacji świadków tej znajomości jest pierdyliard, a tuż po zdarzeniu wielu miejscowych pisało smakowite szczegóły w komentarzach na portalu Nowej Gazety Olsztynskiej . Okoliczności są absolutnie kompromitujące i nie do obrony.
            • primula.alpicola Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 11:00
              A tu dzisiejsza relacja pudelka. Zniknął alkohol, narkotyki, zniknęła Ewa.

www.pudelek.pl/druga-rocznica-smierci-piotra-wozniaka-staraka-bliscy-zlozyli-wieniec-na-jeziorze-6673864161184384a

Oto co się wydarzyło:
              "W środę minęły dwa lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypłynął nocą w rejs motorówką po jeziorze Kisajno i zaginął. Po kilku dniach szeroko zakrojonych poszukiwań odnaleziono jego ciało."
          • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 17:10
            A Ty gdzie byłaś skoro opowiadasz z pozycji znawcy o charyzmie Woźniaka- Staraka oraz charakterze jego relacji z żoną ?

Ps. Dla nieobeznanych z osobą zmarłego. Tutaj pokaz jego umiejętności i gigantycznej charyzmy na premierze filmu "Sztuka kochania".
            party.pl/newsy/przemowienie-piotra-wozniaka-staraka-na-premierze-sztuki-kochania-109512-r1/ oglądać od 2'23
            Oczywiście , koleżanka thank_you zaraz dopowie , że pewnie brał leki antyalergiczne, a jeśli nawet , przypadkiem i jednorazowo, był nawalony jak stodoła to jedynie z powodu nadmiaru stresu w tym ważnym dniu. big_grin big_grin big_grin
            • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 17:39
              W odroznieniu od Ciebie oglądałam. smile Nie bajdurzylabym o charyzmie, tak jak ty - z pozycji gościa w krzakach, wertujacego zdjęcia AWS i PWS i oceniającego skład procentowy wyrachowania oraz ilosc zimnej suki w zimnej suce.
              • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 18:36
                Heroiczna obrona AWS oraz majaczenie o charyzmie PWS bardzo wiele mówi zarówno o Tobie samej , jak i charakterze Twej relacji z obecnym partnerem.

Żeby nie było, że się czepiam , tak samo wiele mówi uwielbienie Rosy dla "miłości" tej parki, czy zachwyt Shell nad sztuczną facjatą AWS.

Mimo wszystko, zarówno Shell jak i Rosa są sto razy bliżej kontaktu z realem niż Ty w tym wątku. No i obie te forumki mnie nie obrażają, co Ty zdaje się usiłujesz czynić wink
                • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 18:42
                  Ależ ja nie bronię AWS czy PWS - sprzeciwiam sie jedynie twoim plotkarskim zapędom, ale widze, ze moje starania spelzna na niczym a ty jak jestes, tak pozostaniesz największym plotkarzem tego forum. Niestety w swoim zacietrzewieniu nie jestes w stanie tego dostrzec. smile
                  Rozumiem, ze swoje dotychczasowe wtręty nt. mojej relacji z mężem (oglądałeś zdjęcia jak u AWS czy siedziałeś u nas w krzakach?) nie są próba obrażenia mnie? wink Nie odpowiadaj, nie musisz. wink
                  • riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 19:07
                    Jeśli na siłę zakłamujesz jawnie interesowną relację medialnej celebrytki z milionerem , a jednocześnie sama jesteś w związku z bardzo bogatym gościem , to o czym to świadczy? Nie musisz odpowiadać wink Ależ nie obrażam, tylko pytam wink
                    • thank_you Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 19:24
                      Jawnie interesowną 🤣 - rzekł specjalista Riki, bo tylko w takich relacjach sie obraca 🤣

Zamożni mezczyzni tez są kochani, ale sam przyznałeś, ze w twoim środowisku to niespotykane. Na szczęście nasze środowiska nawet sie nie zazębiają (uff!).

• riki_i Re: Piotr Woźniak Starak 19.08.21, 19:37
                          Hahahaha! Kto pyta nie błądzi. wink Co do Twej parafrazy, to jedno jest raczej pewne - w moich relacjach z żoną nie ma cienia fałszu. Nie powiedziałbym natomiast tego samego o związku osoby, która w kilkudziesięciu wpisach z uporem godnym lepszej sprawy usiłuje udowodnić, że czarne jest białe.