Dodaj do ulubionych

Co robisz?

27.10.21, 04:16
Znajdujesz kartę kredytową Harrisona Forda. Przed takim dylematem stanął 28-letni Simon Milewski ze Stuttgartu. Swój urlop zapamięta do końca życia, ponieważ znalazł kartę należącą do aktora na sycylijskiej plaży.Przed takim dylematem stanął 28-letni Simon Milewski ze Stuttgartu. Swój urlop zapamięta do końca życia, ponieważ znalazł kartę należącą do aktora na sycylijskiej plaży.Niemiec w ubiegły czwartek podczas spaceru brzegiem plaży natknął się na leżącą „wśród małży, krabów i ręczników kąpielowych” czarną kartę kredytową. Wyryte na niej nazwisko "Harrison Ford" początkowo zaskoczyło 28-latka, ale przypuszczał, że to prawdopodobnie fałszywa karta lub karta należąca do imiennika znanego aktora – opisuje „Stuttgarter Nachrichten”. Milewski niezwłocznie odniósł kartę na komisariat.
Sprawa nie dawała mu jednak spokoju, a szybkie wyszukiwanie w Google potwierdziło, że „prawdziwy” Harrison Ford rzeczywiście przebywa na Sycylii, gdzie kręci film. Niecałe trzy minuty później byłem z powrotem na posterunku policji, gdzie zapytałem, czy mógłbym go (Harrisona Forda) gdzieś spotkać, czy może chciałby podziękować – relacjonuje Milewski. W efekcie policja skierowała go do restauracji, w której 79-letni gwiazdor Hollywood jadł z rodziną. Po krótkiej pogawędce uczciwy znalazca został nagrodzony – na pamiątkę ma wspólnezdjęcie z Harrisonem Fordem – pisze „Stuttgarter Nachrichten”.
Milewski przyznaje, że jego przygoda spowodowała duże zainteresowanie mediów z całego świata. Oddał bo ma polskie korzenie .
Etniczny Niemiec by nie oddał. www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://polskiobserwator.de/aktualnosci/simon-milewski-znalazl-karte-harrisona-forda/&ved=2ahUKEwjpvf_MwunzAhXx-SoKHbroAGIQFnoECAgQAQ&usg=AOvVaw3qa8AnU-SPKlk-Xz9sCXpf
Obserwuj wątek
    • magdallenac Re: Co robisz? 27.10.21, 04:19
      taniarada napisał:

> Znajdujesz kartę kredytową Harrisona Forda. Przed takim dylematem stanął 28-let
      > ni Simon Milewski ze Stuttgartu. Swój urlop zapamięta do końca życia, ponieważ
      > znalazł kartę należącą do aktora na sycylijskiej plaży.Przed takim dylematem st
      > anął 28-letni Simon Milewski ze Stuttgartu. Swój urlop zapamięta do końca życia
      > , ponieważ znalazł kartę należącą do aktora na sycylijskiej plaży.Niemiec w ubi
      > egły czwartek podczas spaceru brzegiem plaży natknął się na leżącą „wśród małży
      > , krabów i ręczników kąpielowych” czarną kartę kredytową. Wyryte na niej nazwis
      > ko "Harrison Ford"
      początkowo zaskoczyło 28-latka, ale przypuszczał, że to praw
      >

A mógłbyś jeszcze raz napisać kto i czyją kartę znalazł?
    • srubokretka Re: Co robisz? 27.10.21, 04:31
      Fajna przygoda.
      Forda w Usa by mi nie dali znalezc, wiec karte oprawilabym i powiesila na scianie hahaha. Oddawanie nie ma sensu, bo napewno juz ja zablokowal.
    • irma223 Re: Co robisz? 27.10.21, 07:10
      taniarada napisał:

> Oddał bo ma polskie korzenie .
      > Etniczny Niemiec by nie oddał.

W Niemczech wśród etnicznych Niemców jajka sprzedawano na rozstajach dróg bez sprzedawcy: stolik, jajka w koszyku, cena na kartce i talerzyk na pieniądze. I funkcjobowalo. Samochody zostawiano na ulocy niezamknięte ("No jak może ktoś zabrać? Przrcież to nie jego!"), a torebka zostawiona na ulicy znajdowała się - nietknięta, z pełną zawartością! - na komisariacie prędzej, niż roztargiona jejmość w ogóle zauważyła, że torebkę odstawiła i nie podniosła z powrotem.

W Polsce pieniądze giną z torebki nawet na mszy w kościele.
      • taniarada Re: Co robisz? 27.10.21, 11:30
        Bardzo dawno temu zostawiłem dużą kasę co miałem przeznaczoną na opłaty weselne .Zostawiłem dokumenty i całą resztę .Przypomniałem sobie po półgodzinie .W samochód a saszetka na zachrystii czekała .Na ofiarę kościoła dałem .
        • allijja Re: Co robisz? 27.10.21, 13:22
          >W samochód a saszetka na zachrystii czekała

na "zachrystii"??? a to od chrystusa, że niby za chrystusem? czy jak?
          Czy moze od "sacristia od sacrista – sługa kościelny, zakrystian" a wiec "zakrystia".
          Swięty taki a nie wie co i jak w tym kościele, kurna
          • taniarada Re: Co robisz? 27.10.21, 13:28
            allijja napisała:

> >W samochód a saszetka na zachrystii czekała
            >
            > na "zachrystii"??? a to od chrystusa, że niby za chrystusem? czy jak?
            > Czy moze od "sacristia od sacrista – sługa kościelny, zakrystian" a wiec "zakry
            > stia".
            > Swięty taki a nie wie co i jak w tym kościele, kurna
            Sorry .Telefon ,praca niedobre połączenie .Czy ja jestem święty .Bardziej grzesznik .Dzięki .
      • cudko1 Re: Co robisz? 27.10.21, 11:50
        irma223 napisała:

>
        > W Niemczech wśród etnicznych Niemców jajka sprzedawano na rozstajach dróg bez s
        > przedawcy: stolik, jajka w koszyku, cena na kartce i talerzyk na pieniądze. I f
        > unkcjobowalo.

takie cos widzialam dwa lata temu nad Walia smile nadal funkcjonuje smile
      • princesswhitewolf Re: Co robisz? 27.10.21, 11:53
        >W Niemczech wśród etnicznych Niemców jajka sprzedawano na rozstajach dróg bez sprzedawcy: stolik, jajka w koszyku, cena na kartce i talerzyk na pieniądze

w UK jest tego na wsiach pelno. I sprzedaja tak wszystko: dzemy, rosliny, jaja etc.
      • taniarada Re: Co robisz? 27.10.21, 11:31
        iwles napisała:

>
        > Jako 100% Polka nie domagam się podziękowań.
        > Widać, że chłopak w jakimś sporym procencie obcokrajowiec tongue_out
        >
        > A korzenie polskie .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka