Dodaj do ulubionych

Zaraz oszaleję

29.11.21, 22:06
Laureatem Złotej Piłki został Lionel Messi! Wyniki ogłoszono podczas gali magazynu "France Football".
Messi uratował organizatorów. Gdyby nie on, znowu musieliby odwołać imprezę, żeby nie dać Złotej Piłki Lewandowskiemu.Coś niesamowitego.
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: Zaraz oszaleję 29.11.21, 22:19
   Przykre, za ubiegły rok też powinni nagrodzić najlepszego piłkarza. To był najcięższy rok w historii piłki nożnej i Lewandowski w tamtym roku był mistrzem. Za ubiegły rok najlepszy piłkarz powinien otrzymać wyjątkową nagrodę.Przecieki się po potwierdziły. Ale skoro od zakończenia głosowania do gali wręczenia mija miesiąc, to trudno utrzymać to w tajemnicy. Trzeba by było przez ostatnie tygodnie uniknać wszelkich portali, żeby przeżywać dziś jakieś emocje i do ostatniej chwili się zastanawiać: Messi czy Lewy? Chociaż bardzo lubię Messiego, to trudno się w pełni cieszyć z tej jego kolejnej złotej piłki. I nie dlatego, że Lewy nie wygrał, ale dlatego, że trochę na wyrost to tegorocznie wyróżnienie dla Messiego. Bo Bogiem a prawdą, to żaden piłkarz w tym roku na to w pełni nie zasługiwał. Ale brawo dla Messiego za to co powiedział odbierając tę nagrodę.
    • taniarada Re: Zaraz oszaleję 29.11.21, 23:03
     Odbierając nagrodę Argentyńczyk z wielką estymą wypowiedział się o Polaku. – Robert, uważam że zasłużyłeś na Złotą Piłkę w zeszłym roku i powinieneś ją otrzymać. We wszystkim przeszkodziła pandemia, jednak uważam, że też powinieneś mieć tę nagrodę w swoim domu – powiedział Messi.Prawda Robert był lepszy.
  • mia_mia Re: Zaraz oszaleję 29.11.21, 22:25
   Ja mam pretensję do organizatorów, po co tak długo męczyli osoby którym wszystko jedno czy to messi, lewy czy osoba myjąca ich boksy? Lewandowskich tak z definicji nie lubię, więc ten tegeswink
   • taniarada Re: Zaraz oszaleję 29.11.21, 23:00
    Dwaj napastnicy - Jeden miażdży drugiego strzelonymi golami i jest bezsprzecznie najlepszym napastnikiem świata, drugi za to jest... najlepszym piłkarzem smile Taki skecz dla Karola do Familiady smile
    • mia_mia Re: Zaraz oszaleję 29.11.21, 23:12
     Jakoś tak Polska nie jest na topie, Kręglicka też nie była najładniejsza zdobywając tytuł, zdobyła go pomimo „braków”. Dla mnie Lewandowski jest przereklamowany w Polsce, a poza Polską ciąży na nim bycie Polakiem, zwłaszcza, że w Polsce płynie z kościółkowo rządowym prądem.
     • taniarada Re: Zaraz oszaleję 29.11.21, 23:25
      Co ma to do rzeczy .Przykre, za ubiegły rok też powinni nagrodzić najlepszego piłkarza. To był najcięższy rok w historii piłki nożnej i Lewandowski w tamtym roku był mistrzem. Za ubiegły rok najlepszy piłkarz powinien otrzymać wyjątkową nagrodę i to Lewandowski.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka